Boks

War Szplika, Adamek jest tak wkurwiający z tą swoją wiarą katolicką, ze nie da się mu kibicować, egzorcyzmy i tego typu podobne wypowiedzi, nie stawiają go jako wpełni zdrowego
 
Ooo katolik, który nie wstydzi sie swoich poglądów i głosi je za pośrednictwem mediów = Trzeba go zbesztać i kibicować oponentowli bo przecież w Polsce takie rzeczy to jedynie mały procencik...



Who cares ?



Oglądamy i kibicujemy pięściarzom za to jaki prezentują poziom/styl w ringu, ile zostawiają w nim serca, potrafią podnieść się z kolan i zwyciężyć ? A może najpierw przeglądamy internet, obczajamy wywiady i różnorakie fora szukając informacji czy aby na pewno jego poglądy są zgodne z moimi ?



#podkurwionyVoran #niepraktykujący
 
On obnosi się z tym az nadto, no wlaśnie who cares Adamek, who cares jaką on próbuje w Polsce wiare zaszczepić i leczyć egzorcyzmami, a jednak jest strasznie irytujący. Po tym jaki dostał wpierdol w ostatniej walce coś się w główce poprzestawiało i na marnym problemie (wiary karolickiej) na tym próbowal dostać się do UE i tam szerzyć swoje poglądu, sorry ale takim blaznom (lub inaczej takim, którzy na ludzkiej naiwności) chcą zbić kapitał dla siebie ja kibicował nie będe.



Oglądamy i kibicujemy ja wole krzykacza w postaci Artura, niż obłude którą prezentuje ostatnio "ten góral z Gilowic"

A może najpierw przeglądamy internet i różnorakie fora szukając informacji czy aby na pewno jego poglądy są zgodne z moimi


boxingnews szerzy takie skrajne poglądy Adamka i trudno się do nich nie odnieś. Niech sobie będzie wierzący lub nie, ale czy musi w każdym wywiadze to podreślać, jak głęboka jest jego wiara, co nie bylo dla niego żadną przeszkodą, by prowadzić samochód w stanie upojenia. Obluda i cynizm wychodzi z tego Adamka
 
be39967565_trzymajcie_mnie.jpg




EXSite , nie przesadzasz za bardzo ? Co ty jakiś islamista jesteś, że nienawidzisz za wiarę ? A do Czeczenów też tak się przyczepiasz ?
 
Mi bliżej do ateizmu niż islamizmu, ale jestem wierzący katol, niepraktykujący, co ma tu moja wiara do rzeczy? Po prostu Adamek jest dla mnie fałszywy, "probuje w Polsce" ludzi nawracać na to w co on wierzy, a za wszystkich myślących inaczej, on będzie się modlił.



Nienawiść? a gdzie Ty to widzisz, jestem bardziej tolerancyjny na odmienność, niż te klechy ze swoimi ciemnymi grzechami
 
a niech podkreśla, każdy wierzy w jakie bzdury chce, ale mnie osobiście zirytowała ta akcja ostatnio z parlamentem europejskim :-) i to co on tam bredził



o jakim rywalu może mówic Garczarczyk?
 
Exsite, z takimi tekstami, to lepiej prowadzić dyskusję w temacie o polityce, albo o religii.

jestem wierzący katol, niepraktykujący (...) jestem bardziej tolerancyjny na odmienność, niż te klechy ze swoimi ciemnymi grzechami


Na moje oko, to jesteś wszechwiedzący, bo choć nie masz z klechami kontaktu, to wiesz co oni robią.



Odniosę się do walki Adamka ze Szpilką. Moim zdaniem, gdyby promotorzy nie mieli pewności, że tę walkę wygra Krakowianin, toby tej walki nie zestawili. Sądzę, że na Adamka nadszedł już czas schyłku kariery i nie będzie się w stanie wybić ponad przeciętny poziom, jaki prezentuje Szpilka. Chociaż chciałbym się pomylić.
 
Kiedyś byłbym za Adamkiem. Ostatnimi czasy to mnie Adamek wkurzył bardziej swoim kandydowaniem , pierdoleniem bez sensu , wywyższaniem się , kłamstwami ( w sensie że mieszkając w USA chcec zostać Europosłem aby pomóc Polsce ) i ośmieszaniem się. To że akurat mocno wierzy to mi wogóle nie przeszkadza. Teraz chyba mi obojetne kto wygra. A nie bo mam jednak Adamka na kuponie to jestem za nim jakby co.
 
Dobra odniose się do tematu od strony sportowej

Moim zdaniem, gdyby promotorzy nie mieli pewności, że tę walkę wygra Krakowianin toby tej walki nie zestawili


Z tego co czytałem, to promotor Wasilewski nie chcial tej walki teraz jeszcze dla swego podopiecznego, to raczej sam zainteresowany dążył do tego starcia. Tymbardziej byli zainteresowani po ostatniej walce Adamka z ukraińcem, jest to dla nich szansa na udowodnienie kto jest obecnie najlepszych polskim ciężkim. Nie to żebym jakoś czekal wielce na pojedynek bokserski, ale obejrzeć można. Niech wygra lepszy tyle
 
Voran nie wiem jak ty ale ja nie tylko kibcuje danemu zawodnikowi za to jak walczy ale i tez za to jak sie zachowuje po za ringiem, klatka, co gada, co robi itp. Dla mnie to jest prawie tak samo wazne jak to jak walczy.
 
Tylko, że nikt nie beszta go za odwagę głoszenia swoich poglądów, ale raczej za ich treść, która naraża go na śmieszność i nie pozwala na prowadzenie poważnej dyskusji na ten temat. Akurat poglądy, które w sposób jawny zaburzają postrzeganie rzeczywistości i mogą mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie jednostki, należy potępiać. Rozumiem, że ludzie religijni w dużej mierze opierają swój światopogląd na pewnych dogmatycznych założeniach i mógłbym powiedzieć "ok, indywidualna sprawa", gdyby nie to, że w późniejszym etapie może dochodzić do tak skrajnych poglądów, oderwanych od rzeczywistości. Nie mam w zwyczaju wywyższać się nad osobami religjinymi, bo jeżeli ktoś szczerze wierzy i jest mu z tym łatwiej żyć, to ja to jak najbardziej rozumiem. Problem pojawia się natomiast wtedy, kiedy tego typu wierzenia, wpływają w sposób negatywny na funkcjonowanie człowieka. Wiara w opętanie przez diabła/szatana, należy z pewnością do wierzeń, które mają negatywny potencjał (zaczynając od funkcjonowania poznawczego, kończąc na wzroście podatności do całego spektrum zaburzeń dysocjacyjnych).



Generalnie kibicujemy zawodnikom za całokształt. Oczywiście, w pierwszym etapie zwracamy uwagę na umiejętności/styl/narodowość, ale to czy wzmocnimy swoją sympatię do zawodnika, zależy już w większym stopniu od jego charakteru/osobowości/poglądów etc.W innym przypadku każdy na tym forum kibicowałby tym samym zawodnikom, a jak dobrze wiemy tak nie jest.



Osobiście szanowałem Adamka jako wspaniałego boksera, jednak od czasu gdy zapragnął być politykiem i głosić swoje poglądy, stracił w moich oczach szacunek, jako człowiek.
 
Wielu sportowców nawija o swojej wierze, Bogu itp, (np Belfort, Hunt), nie przeszkadz mi to akurat, ale Adamek mnie bawi w innej kwestii. To jak zawsze gada o sobie w 3ej osobie w stylu "taki jest Tomasz Adamek, nawet gdy padnie, powstaje... blabla" haha miazga.
 
Z tego co czytałem, to promotor Wasilewski nie chcial tej walki teraz jeszcze dla swego podopiecznego, to raczej sam zainteresowany dążył do tego starcia.
EXSite, znamy promotorów i ich gadkę, zawsze mówią tak, aby się walka lepiej sprzedała. Nie mogą powiedzieć, że Adamek to mentalny drugi Gołota, który ma spore problemy z kontaktem ze światem i plecie trzy po trzy na każdym kroku. Zamiast tego powiedzą, że Adamek to były pretendent do mistrzostwa wagi ciężkiej i na tej podstawie zawsze będzie groźnym rywalem. Chwyt, że my nie chcemy, ale zawodnik się uparł jest chwytliwym, ale nie wyobrażam sobie profesjonalizmu, gdzie zawodnik sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem, a promotor to obserwator gry swego podopiecznego.

Moim zdaniem, ta walka to kolejny bokserski bubel, Szpilka dopisze ładne nazwisko do rekordu, doda sobie fanów, za granicą zrobi się szum. Gdyby Polsat i promotorzy nie byli pewni wygranej Szpilki toby nie ryzykowali dochodów, dla ambicji zawodnika.
Oby Szpilka nie skończył jak Wawrzyk z Powietkinem (porównanie w przesadzie).
 
A ja tam pier**ę i mimo, że wolałbym zobaczyć zwycięstwo i jednego i drugiego liczę na dobrą walkę. Nie kibicuje żadnemu konkretnie, bo po co. Tak będę na pewno zadowolony, niezależnie kto wygra :-) Osobiście faworytem dla mnie jest Adamek, megadoświadczenie i mimo wieku wciąż nie jest to jakiś ściągany z emerytury gość. No, ale młodość może swoje zdziałać. Zobaczymy. Szansa dla Szpilki raczej 1-3 runda, jak już Tomek się rozrusza to może być coraz ciężej Szpili.
 
Ja sobie wczoraj obejrzałem walkę Adamek - Gołota. Kurcze tam to Tomek jak maszyna szybki był.
 
@Wewiur



Grubo jak z kolei niestety widze szanse Adamka. Jest znaczniej bardziej doświadczony, walczył z czołówką światową róznych kat. wagowych, przegrał tylko 2, ale te o najwyzsze trofea (3 zapomniałem)

Gdyby Polsat i promotorzy nie byli pewni wygranej Szpilki toby nie ryzykowali dochodów


Ale Polsat niczym nie ryzykuje na tą chwile, właśnie zarobią na kolejnej edycji PBN która z widowisk bokserskich w Polsce najlepiej się sprzedaje. Co będzie po gali czas pokaze, myśle ze nawet jak przegra (Szpilka) to promotorzy tak to ubiorą w słówka, ze nie będzie to dla niego zadna ujma
 
też uważam, że wygra Adamek. A to, że mówi co myśli na temat wiary? no kurde, Azaitar może odpierdalać islamskie kazania na wadze, to Adamek może mówić o swojej wierze w wywiadach czy na konfach. Popadanie ze skrajności w skrajność...



@Born jest na świecie jakiś zawodnik któremu kibicujesz i chcesz żeby wygrał (nie tylko o boks mi chodzi)? czy tylko "niech wygra lepszy!"?
 
głowa mi też mówi że Adamek, ale jeżeli Szpilka równie z wycięciem sylwetki poprawił kondycje i umiejętności jeszcze bardziej, a może nie umiejętności, a siłe ciosu to kto wie jak to się skończy.
 
Jak dla mnie to werdykty mogą być dwa : Szpilka przez decyzje albo Adamek przez nokaut -daleko nie trzeba sięgać pamięcią do walk z Mollo.Gdzie Mike a gdzie Tomek ;)



Adamek troche dziwnie zachowuje się przed walką,wierze w Artura bo życze mu owocnej kariery.Góral swoje zrobił ale może to śmiało wygrać nie mówie ,że nie.U Szpilki jak zagra głowa i wyjdą dobre przygotowania to bliska decyzja może pójść na jego konto.
 
Gojilla, pewnie, że są, ale gdy rywal jest mi neutralny lub go nie lubię to wtedy wolę, gdy wygra mój "ulubieniec" :-) Jesli jednak przegra, bo rywał pokazał megaklasę to i tak nie jest źle. W sporcie przegrać jest łatwo, jeśli się w ogóle gra/walczy.
 
Mam pytanie, czy ktoś kto kupił ppv/wygrał/zdobył w jakikolwiek sposób dostęp ma juz odblokowany kanał 444/445 w cp?
 
Ja zakupilem we wtorek (rano sms zostal wyslany) i przy pierwszej okazji (czyli po poludniu) sprawdzilem i na obydwu kanalach wyswietla sie komunikat o udostepnieniu transmisji.
 
Ja wsumie po telefonie do nich za opłacenie 3 msc z góry miałem mieć odblokowaną transmisje, ale mimo, iż widzę już wpłatę w icok, to na kanałach mam "tego kanału nie ma w twoim abonamencie". . . no ale cóż, jutro zadzwonie ich przycisne :)
 
Nie, nie przedłużałem, ogólnie wygląda to podobnie do darmowych transmisji ppv dotyczących ksw, które można było wychaczyć w przeszłości. Jeżeli nie korzystałeś ostatnio z takiego dostępu to masz szanse :)



Dostałeś może od CP smsa z ofertą tej gali (jakiegokolwiek)? Jeśli tak to zadzwoń do nich, powiedź, że dostałeś smsa i chciałeś się dowiedzieć, czy dotyczy to promocji, które wczesniej miały miejsce między innymi przy galach ksw, czyli opłacająć abonament za 3 msc z góry dostaje się gratisowo transmisję.
 
Back
Top