Boks

Nie moglem ogladac ale czytajac przebieg walki cotto zdemolowal martineza. Ciesze sie bo wygralem zaklad w pracy :)
 
Cotto zaprezentowal sie bardzo dobrze. Martinez powinien zakonczyc kariere. Ciekawie sie robi w srednich wagach. Jest Canelo i Golowkin zobaczymy co dalej dla Cotto.



 
martinez już jest wyeksploatowany.



też uważam, że powinien skończyć, może jakaś pożegnalna walka...
 
Cotto w super formie. Stawiałem na Niego, ale nie spodziewałem się, że Martinez będzie 3 razy liczony w pierwszej rundzie.
 
Definytywnie koniec kariery Martineza i na HOF to za mało.







Nie spodziewałem się takiej deklasacji. Floyd teraz nie prędko zawoła o drugą walkę.
 
Meyhem


nie wiem czy to twoja wypowiedź miała służyc jako ironiczny żart, ale jesli tak , to jest nie trafiony , bo to nie Martinez, a Marquez walczył z Filipińczykiem 4 razy ... :-)
 
przegraną provodnikowa ktoś widział?



kompletnie zapomniałem o walce....



po punktacji widzę jednak, że każdy z sędziów oglądał inną walkę:



112-114, 112-116 i 117-109....
 
Widziałem tylko kilka rund, Provodnikow niby położył go na dechy 2 razy ale po statystykach to Algieri dużo częściej trafiał.



Chris Algieri - Rusłan Prowodnikow
288/993 (29%) Ciosy ogółem 205/776 (26%)
111/566 (19%) Ciosy proste przednią ręką 41/342 (12%)
177/427 (41%) Pozostałe mocne ciosy 164/434 (38%)
 
Nie bylo zadnego walka, Provodnikov zasluzenie przegral.







Prawidlowa punktacja: 112-114, 112-114 i 117-109

po punktacji widzę jednak, że każdy z sędziów oglądał inną walkę:



112-114, 112-116 i 117-109....
 
co ten Masternak taki pocięty na plecach ? Wilczewski powiada z narożnika że jest świetnie, jak dla mnie też to za ciekawie nie wygląda
 
Wilczewski to porażka, wzięcie go na trenera Masternaka to był wielki błąd



Tylko KO ratuje Mateusza, po 11 rundach punktuje 9-2 dla Kalengi. Nie spodziewałem się takie obrotu sprawy, bardzo słabo ...







e: Moja 118-110







WTF ? 115-113 dla Masternaka ?! :-)



116-112, 115-113 Kalenga



Youri Kalenga wygrywa przez split DEC



Według mnie zaniżona punkacja, Kalenga wygral to wyraźniej
 
Masternak nigdy nie miał umiejetnosci na mistrza, ba ma bardzo słabą psychike ktora jest w boksie bardzo wazna np po przegranej.



Czekam teraz jak Git złoży Adamka.
 
Master wczoraj to był totalny disaster, komentatorzy to chyba inną walkę widzieli skoro wietrzyli wygrane rundy Polkaka, kiedy ten ledwo parę ciosów wyprowadzał; z całym szacunkiem dla Wilczewskiego, ale on może być dobrym coachem na początku drogi bokserskiej, a nie w takim miejscu w jakim znajduje się Masternak; w sumie wynik mnie nie zdziwił, bo Mateusza zweryfikował już Drozd, mistrza to z niego nie będzie
 
Back
Top