Boks

jeszcze nie , ale coraz bardziej zastanawiam się czy ta walka nie jest na zasadach mma, były zapasy , było judo, teraz łokcie doszły







@Barnaba : poczekaj Anderson podłapie i taką technike
 
Stitch już od jakiegoś czasu jest z Kliczkami.



Wreszcie ostatnia runda - myślałem, że nie wytrzymam do końca.
 
Tak ten cutman jest z UFC, jest na każdej walce Kliczków, nawet jak w tym samym czasie jest UFC to on wybiera Kliczków. Był w polsce na Kliczko-Adamek



Tak jak pisałem wczoraj boks w dzisiejszych czasach w wadze ciężkiej to nuda. Wciska się powietkin cały czas, aby tylko dotrwać do końca, a Kliczko wkurwiony używa łokci. Współczuje tym, którzy oglądają to na żywo
 
Nareszcie koniec. Oprócz 7 rundy walka tragiczna. Klinczy było pewnie z 50 :-)



e: 119-104, Povietkin był blisko :-)
 
nie wiem, ale ja nigdy nie moglem zaczac nawet jarac sie bracmi, te walki wygladaja tragicznie, klinczowanie rywali i wykorzystanie sily, konsekwencja naprawde wielka, lewa reka okrutna, ale zero fun z ogladania.
 
Jak ja nienawidze sióstr Bitchko:/ a zwłaszcza Władzi, chroni panicznie te swoja szklanke. Walczy dwoma ciosami, 0 półdystansu. No i to przedłużanie walk, żeby dorobić na reklamach, gdy równie dobrze mógłby to skończyć w 1 rundzie. Povietkin też pokazał tylko jedna akcje, ale brawo za serce do walki.







11968292_ori.gif




George, wracaj i zrób tu wreście porządek :(
 
Żałuję, że skusiłem się na to starcie.



Chociaż obalenie łokciami kozackie, nawet Jon Jones tak nie umie.
 
w pewnym momencie dobrze Andrzej powiedzial (zakladam, ze to pan Kostyra komentowal?), ze amerykanscy bokserzy musza niezle facepalmowac przed telewizorem, ze Ukrainiec z Ruskiem bija sie o pas wagi ciezkiej, przykre to, bo Tysona czy Aliego ogladac mozna bylo codziennie, na Kliczki wiekszosc ludzi ma tolerancje.
 
Ja myśle, że nie jeden emeryt bokserski z lat '90-tych pokazałby lepszą szermierke na pięści niż panowie z ME



Lennox Lewis WRóĆ! :-)
 
Powinni wprowadzić jakieś kolana w klinczu i łokcie do takich starć, przynajmniej by nie było tylu zejść w nogi.



Porównania Kostyry są genialne.
 
nawet raz czy dwa kliczers miał szanse na ippon, tak czy inaczej ta walka dołącza do galerii najtragiczniejszych pojedynków jakie miałem nieszczęście oglądać, może nie zasnąłem jak w przypadku Wałujewa i Heya, ale tylko dlatego, że czekałem na duszenie zza pleców...



btw wyobrażacie sobie coś takiego w ppv?
 
walka podobna do starcia Chisory z Vitalijem, tyle ze z nokdownami. Masternak wypadl strasznie slabo, bez agresji i determinacji. Nie widac progresu u tego chlopaka od kilku walk. Tak zabiegal o walke z Diablo a tutaj nic nie pokazal. Krzysiek toczyl juz ringowe wojny nalezy mu sie ogromny szacunek wiec aby dostapic zaszczytu walki z nim Mateusz musi zrobic cos ze swoja kariera.
 
kurwa walka kliczki była taka nudna że masakra usnąc było można dobrze że wracając z pracy zdążyłem na walkę od 7 rundy bo obawiam się że gdybym oglądał od rundy pierwszej to nie wytrwał bym do końca walki jednak mma to mma nawet taka nudna walka jak Cormier vs mir była ciekawsza od dzisiejszej walki nawet walki Cole Konrada były ciekawe od dzisiejszej walki
 
Back
Top