Boks

Rzućcie panowie stremem, nie mam polsatu Sport



Edit. Już mam 22:45 Władimir Kliczko - Aleksander Powietkin - coś długo trzeba będzie poczekać
 
Master 20:00



Kliczko 21:30



Nawet nie zwróciłem uwagi, że Chakiev walczy na tej gali z dobrze znanym polskim kibicom Rumunem Giulian Ilie, którego pobił Kołodziej.



Tak w ogóle to karta walk jest bardzo dobra.



fgfsdgfg.jpg
 
[strike]Za wczesnie, sędzia buc[/strike]



Na powtórkach widać, że ciosy dochodziły i Master był lekko bezradny



Może Mateusz wyszedłby z tego ale walki by juz raczej nie wygrał



Szkoda ...
 
U ruskich trzeba wygrać przez nokaut i to szybko;]



Wku*wiłem się. Walki nie oglądałem, dopiero od 8 rundy, bo z roboty wracałem. Jak w boksie można przerwać pojedynek po takiej akcji? Ten sędzia walkę kiedyś widział prawdziwą? Czy tylko dominujących ogórów Rosjan? Równi siebie rywale, 11 runda i żeby seria ciosów takie wrażenie na nim zrobiła by nawet nie pomyślał o daniu szansy Masterowi licząc go? Bez knockdownów?



Jakby ten gość sędziował walkę Diablo to pamiętalibyśmy pojedynek Krzyśka jako blamaż i dominację Rosjanina aż do TKO.



Trudno, sędziowie zawsze będą sądzić o naszym losie, czy w sporcie czy poza nim, no i najwyraźniej zawsze zabijając w człowieku z czasem pasjonowanie się szczerym pojedynkiem sportowym aż do wyłonienia faktycznie lepszego.



EDIT: Szacun dla Drozda za combo, ale Panowie, to nie MMA, to boks. Tu powinno być liczenie najpierw, a nie włażenie między nich z informacją o końcu jak w pojedynku MMA. Chyba, że po dwóch wcześniejszych knockdownach...
 
Back
Top