Boks

Promotorem Martineza jest Lou DiBella, przed walką obiecywał, że jeżeli Gołowkin wygra to spotka się z Martinezem, ale wiadomo jak to jest z obietnicami w boksie.
 
Haye dostał wszystko czego chciał. Podział pieniędzy 50/50, wybór rękawic, będzie wychodzić drugi do ringu. Po prostu dałem tej dziwce wszystko co chciała. Zrobiłem wszystko aby zadowolić kibiców i doprowadzić do tej walki." - powiedział Fury.


Fury pipo, na 50/50 nawet nie zasługujesz więc ciesz się, że Haye da ci zarobić.



Chciałbym aby Haye ostro go znokautował ale stawiam na czasówke dla Haymeakera choć jak pokazał Cunn, takiego kolosa można przewrócić i to z watą w ręku
 
ja z kolei obu nie trawię, także zadowoli mnie knockout w tej walce...



starcie oczywiście chętnie obejrzę...
 
Kliczko vs Povietkin Fury vs Haye i zwycięzcy tych pojedynkow między sobą ! to byłby ogień
 
Fury będzie znokautowany, niewidze żadnych szans dmuchanego balona w walce z Haye. Dobrze że doszło do porozumienia, ktoś sprowadzi marzyciela na ziemie. Fury wylądował na deskach po ciosach Cunninghama i trudno mu było się pozbierać, tak tu padnie i już się nie podniesie. Haye po przejściu do kat. ciężkiej nic nie stracił na sile i szybkości.
 
Artur Szpilka po spotkaniu z Mikem Mollo w Mancow in The Morning.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6mA87PKlTFE
 
Vitalij jeszcze tylko raz

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Wi°ta°lij Klicz°ko (45-2, 41 KO), któ°re°go po°chło°nę°ła po°li°tycz°na ka°rie°ra, za°mie°rza wró°cić na ring. Tak przy°naj°mniej twier°dzi jego tre°ner Fritz Sdu°nek. Rywalem "Dr Żelaznej Pięści" będzie z pewnością obowiązkowy challeneger Bermane Stiverne (23-1-1, 20 KO).



- Wi°ta°lij zrobi jesz°cze jedno po°dej°ście do ostat°niej walki w ka°rie°rze - po°wie°dział 66-let°ni szko°le°nio°wiec w roz°mo°wie z dzien°ni°kiem "Die Welt". - De°cy°zję o tym czy i kiedy wej°dzie jesz°cze raz do ringu po°dej°mie w ciągu trzech naj°bliż°szych ty°go°dni - dodał Sdu°nek.








65 dolarów za PPV z walki Mayweather - Alvarez !




Prawie 65 dolarów (dokładnie 64.95) kosztować będzie w Stanach Zjednoczonych wykupienie bezpośredniej transmisji telewizyjnej w systemie PPV z zaplanowanej na 14 września gali w Las Vegas, której główną atrakcją będzie super-walka pomiędzy królem rankingów P4P Floydem Mayweatherem Jr (44-0, 26 KO) i niepokonanym Saulem Alvarezem (42-0-1, 30 KO) - poinformował za pośrednictwem portalu boxingscene.com Richard Schaeffer z grupy Golden Boy Promotions.



Po dodatkowe 10 dolarów będzie musiał sięgnąć do kieszeni każdy fan boksu, który starcie "Money" Floyda z "Canelo" będzie chciał obejrzeć w jakości HD.
 
Co do tych dodatkowych 10$ za HD, to jak za nie wiem - komuny. Większość ludzi, którzy wykupią PPV ma TV w HD i wydaje mi się, że powinno być to już w cenie, ale widać, ze wolą doić dodatkową kasę.
 
220pln za 1 walkę :-)



bba8463218_wez_sie_rozbiegnij_.jpg
 
Back
Top