Boks

Suchar



Ale nie o to w boksie chodzi, żeby od razu boksować z Kliczką... Świetnie podsumowali to w studiu, mówiąc z kim w 15 walce walczył Adamek, Gołota czy nawet Wladimir i jakie rekordy mieli Ci rywale...



Świetna walka, nie wyszedł szukając urwania głowy Minto - przeboksował sporo minut i tylko może na tym zyskać. Przyszłośc przed nim...



Edit:



Tak świetna walka, gdyż Artur wyniesie z niej dużo więcej aniżeli znokautowałby go w pierwszych rundach i wylałby się hejt że kelner przyjechał jak Bidenko :)
 
@up



Świetna walka? Nie rozśmieszaj mnie, świetna to była wojna z Mollo, ale tutaj Szpilka wręcz irytował tymi nisko opuszczonymi rękoma i bezradnością przy linach, gdzie albo się odsłaniał, albo chował za podwójną gardą. Tendencja do rzucania cepów pod naporem przeciwnika, znana z walki z Saulsberrym, wciąż niewyeliminowana. Dużo pracy przed Arturem.
 
Szpilka jest mlody.... mnie martwi jego obrona... mam nadzieje ze sie poprawi...duzo pracy przed nim zobaczymy jak poradzi sobie z mollo....
 
Po pełnym okresie przygotowawszym Mollo może dobrze wypaść. W pierwszej ich walce w tamtym roku Mike wziął walkę na niedługo przed galą. Trzeba wspomnieć, że wracał po dłuższym rozbracie z boksem. Wyglądał trochę zardzewiale ale wypadł całkiem przyzwoicie, Szpilka dwa razy leżał ... w późniejszym rundach zabrakło mu kondycji i Szpilka mocno go złożył. Jesli Mollo potraktuje poważnie przygotowania to napewno Artur będzie miał dużo trudniej niż w starciu z Minto. Może byc ciekawa walka.
 
Szpilka nawet za 2-3 lata nie zawalczy o mistrza, bo wcześniej przegra z kimś,no chyba że będzie dostawać przez całą swoją karierę kelnerów do obijania jak Andrzej Wawrzyk.
 
z Wronek niedaleko jest : ) autobus dali może : )


z Potulic jeszcze bliżej,



a co do Szpilki wydaje mi się, że próbują nauczyć go innego boksu niż on chce robić, a to może dać odwrotny skutek.
 
@up



Jestem tego samego zdania. Zmienianie Szpilki w pokornego sportowca przyniesie więcej szkód niż pożytku bo to wbrew jego naturalnym predyzpozycjom. Choć mistrzem tak czy tak, nigdy nie będzie, to do tej pory dawał w sumie ciekawe dla oka walki, a wczoraj to wyglądało tak jak wyglądało. Zresztą Kołodziej wypadł jeszcze bardziej bezbarwnie, choć jest pięsciarzem znacznie bliższym walki o jakiś liczący sie pas.
 
Kołodziej został całkowicie obnażony - drugi po Wawrzyku "wielki prospekt" na papierze a w rzeczywistości bokser dobry , ale tylko do obijania kelnerów na tych żałosnych galach Wasilewskiego . Z tymi naszymi polskimi galami to tak jak u Niemców z tym że oni jeszcze mają jako takich dobrych bokserów którzy mogą dać solidną walkę z czołówką światową ( sędziowskie wały to już odzielna kwestia ) .

Co do wczorańszej walki Szpilki , to nie zgodze się z co niektórymi, bo akurat Artur wczoraj pokazał się najlepiej jak do tej pory - może tylko dla mnie .
Jedyną rzeczą która często gubi Szpilke to wyłapuje dużo ciosów i to czystych ciosów . Nie wiem z czego to wynika , ale jeśli by to poprawił to ma szanse mierzyć się z top 5 .

Miguel Garcia - jest skubaniec w ogniu ! Prezentuje bardzo mądry boks - precyzyjne ciosy + siła + dobra obrona = znakomity bokser
Za rok lub dwa będzie o nim naprawdę głośno i spokojnie znajdzie się w 10 P4P
 
Back
Top