Boks

Jaja jak berety. Gość z wyrokiem prawomocnym, który powinien już odbywać występuje na gali ppv i jest w walce wieczoru. Takie rzeczy to tylko w boksie. Swoją drogą przypomina mi się jak zgarnęli Szpilkę w Ergo Arenie na gali Adamek Gołota.
 
przestepca i zlodziej, jeszcze bajeczki ze musi rodzine wyzywic, skoro mafia ma w tym kraju problemy finansowe to ja sie swoim nie dziwie:(



btw. mam tylko nadzieję ze "cyrk" ( inne slowo nie oddaje moich mysli) z Mamedem to nie początek przemiany mma w sport o 17 kategoriach wagowych.
 
Powiem Wam tyle, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a jeden koleżka niech kontroluje bajere bo się nie polubimy.



Gdyby to Mamed był cichociemnym alfonsem to inaczej by się większość wypowiadała.



To tak jak po meczach kadry mamy 40mln expertów. Każdy wie ile Kostecki ma zarobione, ile odłożone, kto z rodziny pracował, połowa pewnie wie jeszcze które burdele były jego i ile powinien dostać bo przeczytał 2 strony KK.



I Ci co ściągnęli Szpile i Ci co ściągnęli Cygana zachowali się jak ***** i tyle. Cygan to nie szalony Norweg z wyspy czy wampir z Bytomia i nagle nie ma równych i równiejszych...ale expresowe przyznawanie obywatelstwa Rogerowi w 2008r. podczas gdy masa ludzi mieszka tu latami i czeka do tej pory to już spoko? Szkoda gadać...
 
nie mam zbytnio czasu szukać wiec krótka piłka.



tramsmituja gdzies, w sensie latają jakies linki po necie?
 
Albert był bardziej aktywny i temu wygrał, ale większość czasu to był klincz.



http://www.activepl.tv/stream1.html
 
3 rundy, wygrany przechodzi dalej, z finałem masz 3 walki. 32 tys - zwycięzca,16 - drugiemiejsce, 8 - przegrani półfinaliści, 4 tys paunderów przegrani w pierwszej walce.
 
Może nie będzie KO,ale jak Albert bedzie taki sztywny to wyłapie kilka prawych.



Prizefighter to turniej "Brytyjski" także raczej musi być na wyspach rozgrywany.
 
Ten turniej to chyba mało prestiżowy jeśli po 1sze leci w środku tygodnia i po 2gie nie w USA jest rozgrywany ale pare groszy można zarobić bo "fame" to chyba niekoniecznie...zobaczymy co Albert pokaże teraz.
 
Jest prestiżowy bo waga ciężka jest w Europie i o wygranym będzie głośno, jak Kevin wygra to dostanie mase dużych walk.
 
Duża walka to walka o pas albo za duże pieniądze(PPV). Wygrany mógłby walczyć z Adamkiem skoro Tomek ma jeszcze 2 razy walczyć w tym roku. Dla Tomka ciekawy sprawdzian, dla oponenta spora szansa.
 
Ja nie wiem na jak niskim poziomie musi byc boks w Ameryce Płd, skoro taki Nascimento ma pas WBO Latino. Gabriel Gonzaga by go zniszczył.
 
kurde, dopiero teraz zwróciłem uwagę że w studio prowadzącą jest babka od meczów ekstraklasy. fachowiec pierwsza klasa.
 
Bardzo fajnie sobie radzi, jeżeli nie wie o czym mówi to bardzo dobrze udaje, gale MMA też w studiu ogarnęła. Widac ma taką samą fuchę jak Borek w Polsacie tzn jest ekspertem od wszytskiego.







WAŁ!!!
 
Back
Top