Boks

talentu też nie dostrzegam, nie radził sobie z czterdziestoletnim Saulsberrym, o ile dobrze pamiętam Szpila był tam nawet liczony :) jego chaotyczny, stadionowy styl walki mnie nie przekonuję!



Droni czepiasz się! drobna pomyłka, wiadomo że Witek! ;)
 
Bez przesady , Szpila dobrze sie porusza , ma potezne pierdolniecie w lewej rece , i do tego jest bardzo madrze prowadzony.
 
@tsatsiki







To poprawione, nie miało na celu cię wkurzenia, tak z sympatii ;p







Co do Szpili, to na pewno lepiej się zaprezentował dziś niż Wach. Bo balon Wacha dzisiaj pękł, jak moje piżamy w kroku.
 
Szpila dobrze sie porusza


to tylko takie złudzenie optyczne :) w walce z Beckiem dużo zbierał, z Salsberrym pod linami też swoje zebrał, bokser z dobrym lewym prostym rozbije Szpilę w ciągu czterech, pięciu rund! dobrze to się porusza Proksa (choćmoże nie w swojej ostatniej walce)
 
6 runda, Wach przez ko. Szału nie było. Jak dla mnie długa droga jeszcze przed Wachem by mierzyć się w walkach o poważne tytuły.
 
@tsatski



Owszem w walce z S był liczony ale ta "wywrotka" nie była po ciosie, po za tym mówił, że chciał tą walkę skończyć jak najszybciej ze względu na niesprawną rękę, którą sobie niedawno zoperował. Z tąd ta walka wygladała jak wyglądała.
 
Dziękuje Kalogero. Jutro sobie te walki na YT ogarnę. Tak samo jak Adamka.



Mimo wszystko Tomek to nie Endrju. Z całym szacunkiem ale za wszelką cenę nocki nie chce mi się zarywać.
 
Tsatsiki czlowieku co ty wypisujesz ? jaki stadionowy styl walki ? jestes taki glupi czy po prostu lubisz wkurzac ludzi ?
 
Ale zafundowali Adamkowi miejscówkę na walkę...Z wysokiego konia spadł po porażce z K. widzę...
 
Ale mnie zaskoczył Jennings, szybki, agresywny, bardzo dobrze się zaprezentował na tle cienia Liachowicza. Może delikatnie namieszać w szeroko pojętej czołówce.



Co do miejscówki. Nie rozumiem ME, przecież ta gala bez prolemu zapełniłaby Prudential Center, a tu wyjechali z jakims kompleksem Aviator w hangarze przekształconym na halę z ringiem na srodku, porazka jak dla mnie.
 
tsatsiki - Jak na 22 latka zaczynajacego kariere zawodowa , walczacego w HW , to calkiem niezle sie zapowiada.



Chyba nie mamy za duzo zaodnikow w HW , ktorzy maja szanse cos osiagnac.
 
Jakby ktoś nie widział (słaba jakość, ale jest):



Szpilka vs Marbra:











Wach vs Fields:



http://www.youtube.com/user/WachVsFieldsWALKAHD/videos



Adamek vs Aguilera:



http://www.youtube.com/user/AdamekVsAguileraHD/videos
 
Adamek się dobrze zaprezentował, z reszta podobnie jak Aguilerra. Zebrał Tomke moim zdaniem kilka ciosów, których zebrać nie powinien. Po trzeciej rundzie myslałem, że skończy przed czasem, już nawet dawałem wiarę w wyraźną poprawę siły ciosu, no, ale ten sierp był czysty. Bił Góral momentami niemiłosiernie seriami, ale nie mógł się przebić na tyle żeby położyć Amerykanina. Trochę to jeszcze podjeżdża wata w rękach, a bił za całych sił, bo uszkodził sobie ręce, lewą w trzeciej, na prawą zaczął narzekać po szóstej o ile dobrze pamiętam. Oby wyleczył się na 16 czerwca i poczęstował nas kolejna emocjonujacą walką, nieodstającą poziomem od wczorajszej.
 
Aguilera mnie zaskoczył. Z tego co opisywali to miał być "ogórek" a okazał się całkiem dobrym rywalem , na wysokim poziomie. Adamek ładnie bił seriami , bardzo ciekawa walka.







A ja również nie podniecałbym się tak tym Szpilką. Jest młody , ale już się z niego robi wielkiego wojownika ,a na takiego to może on mieć zadatki , ale z pewnością jeszcze nim nie jest. Licze , że niedługo dostanie kogoś dobrego , z kim będzie musiał się dużej pobić niż minutę i nie padnie po jego drugim lewym prostym.







@up







A ja czytałem , ze być może rewanż z Arreolą.
 
Również może być rewanż. Ja jednak stawiałbym 65% - Johnson 25 % - Areolla 10% - Povetkin...
 
Ciekawe czy Adamek w 2013 dostanie ofertę walki o pas, tak jak sobie zaplanował :)



Walka była dobra.. Aguilera okazał się naprawdę mocnym przeciwnikiem :)



Szpila jak zwykle, szybkie KO. Chciałbym go za kilka walk zobaczyć z jakimś dobrym nazwiskiem..



Wach nieźle, ale nie widze go w walce z którymś z Kliczków...
 
Adamek zaprezentował się pozytywnie i jest może troszke lepszy niż przed walką z Vitalijem.



I jeszcze brawa dla Zaba Judaha pięknie wygrał i nie można go jeszcze skreślać.
 
Pani Mariola Gołota powiedziała, że żadnego udawania nie będzie, więc należy sądzić, że Andrew zadebiutuje w MMA.
 
Dla mnie dobrym pomysłem jest, by Gołota i Bowe, zmierzyli się na zasadach MMA. Czemu?



Gołota chyba do dziś jest najbardziej lubianym i szanowanym polskim bokserem w kraju. Pod każdym jego filmikiem czy artykułem o nim, można znaleźć multum postów, wychwalających go ponad resztę naszych bokserów. A jak wiadomo, wiele fanów boksu, uważa MMA za zwykłe, chamskie mordobicie, a nie dyscyplinę sportową. I teraz pomyślcie co się z nimi dzieje, gdy się dowiadują, że ich ulubiony Endrju stoczy walkę, na zasadach mma. Są dwa wyjścia:



a) dostają totalnej kurwicy, rozbijają swoją głowe o ściane, na której jest plakat Gołoty i milkna na wieki



b) godzą się z losem, a potem w trakcie walki przekonują się, ze to MMa jednak ma zasady i jednak jest dyscypliną sportową



Jakby nie było, dla mnie jako miłośnika mieszanych sztuk walki, obie te opcje, są zdecydowanie na plus.
 
Może patrząc na promowanie sportu, tak. Ja nie chce już widzieć jak Andrzej dostaje, a jak sobie pomyślę, że jakimś cudem RB będzie miał dosiad i bedzie lał Andrew z góry to nie wiem jak na to zareagują kanaliki łzowe.
 
Jeżeli walka Gołoty z Bowe na MMA to nie widze innej opcji jak walka organizowana przez Polsat i "PPV".
 
"Jeżeli walka Gołoty z Bowe na MMA to nie widze innej opcji jak walka organizowana przez Polsat i "PPV"."



imo, za bardzo cie ponioslo z tym ppv :P
 
Skończcie o Gołocie, przecież to parodia... Rozumiem jeszcze w boksie na pożegnanie...Walka będzie w mma i tyle. Zakończmy ten temat.







No ja bardzo bym chciał walki z Eddiem
 
Back
Top