Boks

Nagy Aguilera? Ten sam, co ma moze z 20 walk na koncie i ostatnio prawie wszystkie przegrywa?? O czarna madonno...
 
@Hubi

Adamek w rozmowie z Polsat Sport, zdementował , że rywal jest potwierdzony.
@up

Prawda, czego dowodem jest chociażby rozpiska i rekordy przeciwnikow naszych polskich "gwiazd"...
 
fajnie arreola schudl, widac ze sie przylozyl. jak adamek go obijal to mu cale sadlo latalo
 
Co do Haye vs Chisora,trzy strony temu napisałem " Ciekawie by było na ważeniu Haye vs Chisora,choc obydwaj z Brytyjczycy to mogłoby by iskrzyc." Jakbym wyczuł : D



Za tydzień Huck vs Povietkin :)
 
Mam do Was pytanko, ale czy ten koleś z obozu Kliczki, który "wcierał" mu wazelinę na twarz to nie ten sam co w UFC?
 
Aguilera będzie rywalem na 90% ,a wogule to nie jest leszcz bo wygrał z Maskajewem i z Tarverem przetrwał całą walkę...



Nie narzekajcie bo po takim laniu każdy by wziął słabego rywala. Narzekać będziemy jak w czerwcu będzie bum.
 
Chisorze nie postawili na komendzie żadnych zarzutów,o Hayemakerze nic nie wiem,możliwe że jeszcze go nie złapali.
 
haya jeszcze nie znalezli, chisora juz opuscil komende, postawione mu zarzuty to uszkodzenie zdrowia czy jak to sie nazywa, kórperverletzung po niemiecku







v- albo juz spierdolil do anglii
 
No na moje to zarzuty powinien uslyszec tylko Haye,Chisora dzialal w samoobronie.W Polsce to by mu przybili probe zabojstwa takie mamy wspaniale panstwo. Wszyscy tu jada na tego Chisore a to przeciez wina tej starej kurwy Haye'a nienawidze tego szmaciarza-tak jestem hejterem!!! :)
 
@Gaara no w sumie racja,grozby karalne,zupelnie zapomnialem o tym.Mysle,ze wszedzie to podpada pod jakis tam art.
 
w niemczech mozna dostac do trzech lat, albo kare finansowa "° 241 Abs. 1 StGB" i oczywiscie zakaz zblizania sie do danej osoby
 
Po prostu czekam na jakis nowy wywiad albo z Chisorą, albo Hayem :D Ewentualnie z Kliczką. Takich jaj przez jeden weekend dawno nie było.
 
Ja to,po cichu liczylem,ze Chisora podejdze po walce do Kliczki i powie cos w stylu I'm sorry It's buisness,nothing personal,please forgive me:) Mysle,ze Kliczko by to zrozumial,bardzo podobala mi sie postawa Dereka w ringu jednak to jego zachowanie pozostawia niesmak :(.Co do Haye'a to wole tu sie juz wiecej nierozpisywac gdyz bylyby to same niecenzuralne epitety,tyle... (bo przeciez bedac obiektywnym Vitalij wygral zdecydowanie i mysle,ze Derek tego nie neguje--bil brawo Kliczce w czasie oglaszania werdyktu)
 
Oglądając na Youtube jeszcze raz walkę, zauważyłem debilny komentarz, który chyba wymaga jakiejś reakcji

Dobry boks dobrym boksem, gdyby Chisora pokonał (w końcu) Kliczkę, to świat boksu i sportowych emocji tylko by na tym zyskał, ale uważam, że nie można rozgraniczać walki i tego, co się dzieje przed nią i po niej. To nie MMA, zwierzęce tłuczenie, boks lubię właśnie za reguły, szacunek i klasę sportową, dlatego nieważne, jak dobrym Chisora jest zawodnikiem - powinno mu się zabrać licencję. Nie można usprawiedliwiać spoliczkowania zawodnika czy plucia w twarz, nawet w boksie.


Mnie trochę krew zalała i zamierzam mu coś zaraz odpisać. Komentarz pod tym filmikiem
 
@Szronu daj se spokoj,takie komentarze pisza"medrcy",ktorzy o MMA nie maja bladego pojecia,szkoda nerwow:-)
 
Back
Top