Boks

Manny Pacquiao, rzucam ci wyzwanie. Zmierzymy się 5 maja i dajmy światu to na co czeka. Mój wyrok został odroczony. Twój ruch śmieciu - pisze Mayweather.



Pewnie i tak nic z tego nie bedzie, znowu...
 
Nie dojdzie, bo Pacquiao wie że jest bez szans.


Gorszego argumentu się nie dało znaleźc?;p

[list type=decimal]
[*]
Floyd naciska na to by wkońcu doszło do tej walki i są coraz większe szanse ,ale póki co nie ma jeszcze nic. I oficjalnie on się nazywa Floyd Joy Mayweather i niechce żeby dalej go nazywali Juniorem.
[*]
Włodarczyk prawdopodbnie zawalczy z Tarverem o pas WBC/IBO w USA.
[*]
Federacja WBA zarządza rewanż Petersona z Khanem ,który raczej się nie odbędzie.

Pacquiao domaga się podziału 50/50 w walce z FJM i zgadza się na walkę 5 Maja!

Juan Manuel Marquez prawdopodbnie wróci koło marca i ma bardzo dużo możliwych rywali.
[/list type=decimal]






Floyd Joy Mayweather
 
Jutro gala w niemczech,oto trzy najlepsze zestawienia:




Pulev vs Sprott

Stieglitz vs Weber o pas WBO w wadze super średniej

Abraham vs Farias
 
chodzilo mi o sposob zachowania, Mike'a glupi nie byl tylko poprostu wszyscy chcieli go mowiac wprost wydymac, ja jestem jego wielkim fanem, obejzalem wszystkie jego walki lacznie z amatorskimi i wszystkie filmy o nim i mam dla niego mega wielki szacunek! mam nawet koszulke z podobizna Mike'a ktora czeeesto nosze :-)
 
Zdrówka mistrzu!



muhammad-ali-taken-to-hospital.jpg
 
Ja liczę, że uda się zestawić w tym roku walkę Morales-Marquez. Ich ostatnie występy dają podstawy by sądzić, że byłoby starcie na miarę ich karier!
 
Wie ktoś może w jakim punkcie są obecnie negocjajcje w sprawie walki Saul Alvarez vs. Floyd Mayweather Jr.?
 
Wydaje mi się, że jednak dojdzie do wali Pacquiao z Mayweather'em 5 maja. Pewnie pod koniec stycznia będzie już wszystko wiadome.
 
Kto przynosi więdzej dochodów: Floyd czy Manny? Bo jak dziś przeczytałem słowa Aruma, że podział 50/50 byłby krzywdzący dla Pacquiao to się podrapałem po głowie.
 
Floyd więcej. Ale moim zdaniem 50/50 to słuszny podział, gdyż spotyka się dwóch największych ostatnich kilkunastu lat. Każda ze stron uważa że jest lepsza, więc nie ustapi bo nie chce się pokazac jako ta gorsza.
 
Bullshit, niech nawet jeden znich wezmie te 40/60.Kase jeszcze większą i tak zarobi ten kto wygra=większy hajs w następnych walkach
 
24 Marca w Atlantic City na jednej gali wystąpią:



wach_sejsa.jpg




O pas Interkontynentalny WBC w wadze ciężkiej:



Mariusz Wach vs Tye Fields







Artur Szpilka vs TBA



David Price vs Josue Blocus
 
Back
Top