Boks

@Wito @baju cos wiecie na ten temat?




Nie ma nic oficjalnego. Ciężko mi coś na ten temat nawet powiedzieć. Pytanie pamięta ktoś boksera Felixa Sturma- właśnie poszedł siedzieć na dwa lata XD Dobra, bo będę robił relacje live z Briedis vs. Głowacki. Robić relację runda po rundzie i jeden post czy tylko kto wygrał etc. i pytanie czy kogoś Fury vs. Schwarz interesuje?
 
Nie ma nic oficjalnego. Ciężko mi coś na ten temat nawet powiedzieć. Pytanie pamięta ktoś boksera Felixa Sturma- właśnie poszedł siedzieć na dwa lata XD Dobra, bo będę robił relacje live z Briedis vs. Głowacki. Robić relację runda po rundzie i jeden post czy tylko kto wygrał etc. i pytanie czy kogoś Fury vs. Schwarz interesuje?
Jak dla mnie takie walki Polaków na szczycie mógłbyś robić live, runda po rundzie. Spoko pomysł.
 
Chłopaki dodałem wpis z relacją Głowacki vs Briedis i co-main event. Chcecie zobaczyć opis runda po rundzie i obiektywną punktację? Czy robimy bez punktacji?
 
gdyby tom schwarz to zrobił- w ciągu kilkudziesięciu dni bokserski świat stanąłby na głowie...
:fly:
 
Back
Top