Boks

Ktoś pamięta drugą walkę Głażewski vs Grafka? Bo wiem, że to boks i wszystko się może zdarzyć, ale dalej nie potrafię sobie wyobrazić jak Paweł, wtedy świeży pretendent do pasa WBA przegrywa z takim Grafką, na którym większość sobie nabija rekord przy całym szacunku do Bartka. A nie był to lucky punch tylko split i jako, że nie oglądałem to pytam - jakiś wałek? Wybitnie słaba forma Głażewskiego akurat tego dnia?

:pociesznymirek: Głazu, toś mi teraz przpomniał :D
Ja to se jego jednej dobrej walki nie przypominam. Wybitnie słabą forme to on utrzymywał całą kariere, a nie tego dnia. W dodatku straszny napinacz. Budowali go budowali ale szybko zweryfikowany, właśnie przez Grafke i Miszkinia (ktory wygrał obie walki tak na boku).

Afera końska nie wyjasniona nadal

Ale okazuje sie ze jednak coś było skoro Kostyra mówi, że byli młodzi i nie warto do tego wracać bo Michalczewski tez miał gejowskie historyjki :waldeklaugh:
 
Ja to se jego jednej dobrej walki nie przypominam. Wybitnie słabą forme to on utrzymywał całą kariere, a nie tego dnia. W dodatku straszny napinacz. Budowali go budowali ale szybko zweryfikowany, właśnie przez Grafke i Miszkinia (ktory wygrał obie walki tak na boku).

Roya Jonesa Jr. pokonał ale go przekręcili :crazy: Co prawda RJJ miał wtedy jakieś 70 lat, ale to pierwotnie był wtedy eliminator do walki o pas, a Amerykanin miał walczyć z Kosteckim.
 
Pamiętam ta walkę Glaza z Grafka, na moje wtedy Grafka zasłużenie wygrał, a Babilon był taki wkuriwony w studiu na Glaza, że obiecał mu ze juz u niego na gali nie zawalczy bo szkoda zdrowia i tak się stało.
 
F4625D7F-AEA8-4A86-8DC0-899FF6F8C2FF.png
7EAACDE1-AE76-4B15-A39E-164B264B68F3.png
@Dzihados od czego to zależy ze raz pokazuje tweety a raz nic nie ma?
 
@yonigga
Przegladarka prosi twittera o treści, ale dla neiktórych czasem ich nie dostaje.
Ta treść nie jest po naszej stronie, u nas jest po prostu iframe z ich treścią. Może przeciążenie API twittera? Popatrzę.
 
Jak z transmisją Wildera? W Polsce chyba nie ma, ale czy ktoś orientuje się jak jest ze streamingiem Showtime? W Polsce się da? Kosztuje?
 
Niby mnie ten boks już nie interesuje ale jednak boli ta kradzież z walki z Furym. Wilder go tam znokautował, tylko sędzia dziadowski czekał aż Tyson w końcu da radę wstać :matt:
 
Back
Top