Boks

Mam nadzieje ze Chisora to wygra tym razem, według mnie również wygrał pierwszy pojedynek w najgorszym wypadku dałbym remis. Ale mam wrażenie ze jak Del Boy nie znokautuje Łajdaka to przegra na punkty.
 
:brainoverload:
26 milionów widzów oglądało w meksykańskiej telewizji pojedynek Saula Alvareza (51-1-2, 35 KO) z Rockym Fieldingiem (27-2, 15 KO). Walka była głównym wydarzeniem sobotniej gali organizowanej w Nowym Jorku.
 
Poprawiłem, już jest git teraz. Widzę, że na tej gali walczył też szklany Price, chłopak ma zdrowie, że jeszcze próbuje. Jeszcze 3 walki do walki wieczoru.
 
Nie oglądam gali, werdykt to Borek Decision? Balski dla mnie zawsze był słabiakiem, nie wiem po co promować takiego gościa. To nawet nie jest poziom na EBU.
 
Ogólnie to powinno być to przerwane z 5 razy przed końcem w stojce bo Balski był na innej planecie. Borek mega wkurwiony odrazu po walce w wywiadzie do Balskiego, że pora brać się za ciężka prace.
 
Czuje, że Dario porobi Araba
I odwrotnie :D ale go pacnął, ja pierdole nie spodziewałem się. Ten pierwszy nokdaun no to aż dziwie sie bo faktycznie z bliska i kurwa żadnego skrętu ani nic a ściął go z nóg.
 
Jak Arab wychodził to już mówiłem do kuzyna że to będzie łatwa walka dla niego. Jak wychodził widać było w nim mega ogień i to coś, że mu się bardzo chce.
 
Back
Top