Boks

Taka mnie naszła przykra myśl, że na ewentualnego mistrza wagi ciężkiej z Polski to poczekamy jeszcze dłużej niż myślałem przed walką Wildera z Furrym. Nie widzę absolutnie w najbliższym czasie kogokolwiek z szansami na jakiekolwiek zagrożenie trójce Furry, Wilder, Joshua. Ta sobotnia walka była tak dobra boksersko, że mamy w ciężkiej na absolutnym TOPie ludzi, którzy dawno tak nie rządzili. To nie są czasy braci KO, gdzie we dwójkę zmiatali wszystko. Naprawdę ta waga ciężka w ostatnich latach, głównie po odejściu braci nabrała rumieńców. Nie ma już takich przypadkowych ludzi jak Charr, Pianeta itp. Teraz jest: wielka trójka, a za nimi Povietkin, Jennings, Whyte, Pulev, Parker, Ortiz, Miller. Jest grubo, no ale nawet taki Kownacki daleko w tyle. Ehhh, ci mistrzowie wagi ciężkiej.
 
jebac joshue i eddiego hearna tyle czasu walili w chuja to niech teraz się wala a antek niech zawalczy w kwietniu z millerem
Joshua - Miller byłoby bardzo pożądane, ale nadal uważam, że następna wielka walka na wiosnę to Joshua- Wilder. Rewanż z Tysonem sprzeda się nawet po ewentualnej porażce z Antkiem, a to co ma teraz priorytet to unifikacja pasów.
 
Joshua - Miller byłoby bardzo pożądane, ale nadal uważam, że następna wielka walka na wiosnę to Joshua- Wilder. Rewanż z Tysonem sprzeda się nawet po ewentualnej porażce z Antkiem, a to co ma teraz priorytet to unifikacja pasów.
za to co eddi karaluch odpierdalal wcześniej joshua do końca kariery powinien sobie obijać whitow, chrisorow itp
#zawszeAntyJoshua

@yonigga
W boksie Floyd kosi tyle kasy bo? Żaden HW nie jest blisko? DJ w boksie by więcej zarabiał?
nie wiem nie znam się może ktos inny sie wypowie:neildegrassewhoa:
 
Typowa walka inteligencja i spryt białego człowieka kontra potężna murzyńska siła i są jak zwykle malkontenci piszący głupoty "jakie to było nudne".
Do chuja pana, Fury idąc na wymianę z tym bijącym jak goryl osiłkiem, do tego z szczęką z kamienia (jedynie Ortiz bijący głazy, go raz naruszył) nie miałby żadnych szans, tak chociaż powalczył. Rozumiem, że to trudne do zrozumienia.
Ciekawe czy walcząc na ulicy z osiłkiem, któryś z was poszedł by na wymianę ognia w pierwszej minucie zamiast próbować ugrać coś kopem w jaja.
::really::
Poprawilem
 
NINTCHDBPICT000443807039.jpg

Tak wygląda młodszy brat Tysona, Tommy Fury który wkrótce ma swój debiut.
:penn:
 
stany to juz druga liga w anglii pewnie z 3 razy tyle by tego pogonili
Tam to pewnie PPV będzie dużo wyższe. Ale mam nadzieję, że rewanż tylko i wyłącznie na Wembley. Co prawda wynik PPV w USA pewnie będzie słabszy, ale tak jak mówisz to już druga liga.

Co tak mało hajpu na kolejną walkę Łomaczenki?
Easy job. Hajp się przyda jak Mayweather wróci na pojedynek z Wasylem:lol:
 
300 to wynik z samego USA, to niezly wynik patrzac na to ze PPV kosztuje tam 75 dolarow
w UK 20 funtow, rewanz zrobi lepsze numery wiec bardzo prawdopodobny, juz maja zielone swiatlo od WBC

Problem w tym ze Wilder nie przyleci do UK, kasyna przebija oferte
 
Sulecki - Andrade o WBO 19 stycznia. Trenerem Wilczewski.

Nie wiem co o tym myśleć.
No z Wilkiem to tak średnio bym powiedział. Ale też Striczu nie miał wielkiego pola manewru, do USA za późno żeby jechać i "poznawać się" z nowym trenerem, a Wilczewski to jakby nie było uczeń AG, więc pewnie stąd ten wybór. Śmieszą mnie trochę te rady, że trzeba było Gusa Currena brać - jak widać marketing Borka dobrze działa ;)
 
WILDER PO OBEJRZENIU POWTÓRKI: WALKA TRUDNA DO OCENY

Na karcie Steve'a Farhooda, eksperta telewizji Showtime, która transmitowała pojedynek w Stanach Zjednoczonych, Fury wygrał dziewięć rund - 115-111.

- Farhood jest ślepy. Musi założyć okulary - powiedział Wilder, a kiedy przypomniano mu, że Farhood nosi już okulary, dodał: - To musi nosić mocniejsze.

:waldeklaugh:
 
Back
Top