Boks

Po tej walce jestem pewien, że Szpilka już nic nie zwojuje w światowym boksie. Trenuje od roku z Gmitrukiem i nadal opuszcza te jebane łapy i daje sie trafiać.
Na własne życzenie przepierdolił z Kownackim i dzięki wujkowi Wasylowi nie przepierdolił z Wachem. Komedia
 
Po tej walce jestem pewien, że Szpilka już nic nie zwojuje w światowym boksie. Trenuje od roku z Gmitrukiem i nadal opuszcza te jebane łapy i daje sie trafiać.
Na własne życzenie przepierdolił z Kownackim i dzięki wujkowi Wasylowi nie przepierdolił z Wachem. Komedia
To ze nic nie osiagnie to jasne od dawna. Dajcie rewanz Wachowi
 
Jeżeli tu nie będzie zmienionego werdyktu to szczerze trzymam kciuki żeby w następnej walce ktoś mu skończył karierę i usadził go na pizde tak żeby ten się już nie podniósł. Pośmiewisko
 
Jak Bellew to wygra to bedzie chyba wieksza legenda niz fury,joshua i beyonce wilder.

Zajebista walka jak narazie Usyk słabo bardzo.
 
Bellew póki co wygląda świetnie na tle Usyka, tego to się nie spodziewałem. Ukrainiec wygląda na zbitego z pantałyku. O ile arogancja nie poniesie Tonyego to może to ugrać.
 
Najbardziej zwałowali nie Wacha, a fanów KSW. Przecież gdyby Szpila dzisiaj przegrał, to by już niedługo wystąpił w krs1 :antonio:Okradli nas z beki skurwesyny :płacz:
Dokladnie. Chyba ta punktacja musiala być taka, bo porażka z Wachem to już gwóźdź do trumny dla Szpilki. Ale jak do tej pory nie udalo sie Shieldsowi i Gmitrukowi wyeliminowac tego opuszczania rak, to już się to nie zmieni.
 
O kurwa, Szpilka gada że Wach może raz go trafił XD
Jego pieski mają większe iq niż on
 

Attachments

  • DFjktkpTURBXy8wYWQxODU2YWU3YjNkODM3NmY3YzVmMGQ4ZjBlOTk3MS5qcGeSlQMBAM0EbM0CfZMFzQNSzQHe.jpeg
    DFjktkpTURBXy8wYWQxODU2YWU3YjNkODM3NmY3YzVmMGQ4ZjBlOTk3MS5qcGeSlQMBAM0EbM0CfZMFzQNSzQHe.jpeg
    90.9 KB · Views: 28
Bellew póki co wygląda świetnie na tle Usyka, tego to się nie spodziewałem. Ukrainiec wygląda na zbitego z pantałyku. O ile arogancja nie poniesie Tonyego to może to ugrać.
jaka stawka byla na Bellew z 10 zl xD? narazie wedlug mnie jest jakies 5-1 dla Bellew.
 
Back
Top