Boks


Bellew - Usyk na Anfield?

Dla mnie to tylko znaczy, że Anfield dostał licencje do 2020 i wreszcie będą mogli robić tam gale, ale czy na ten moment to mam spore wątpliwości.

Fury-Wilder ma być w USA, chcą jednak swoich sędziów, a komisja np. w LV chcą swoich. Bedą promować walkę w Londynie, NY, LV i zobaczą gdzie najlepiej.
 


40129223_488813344966665_2201791242696179342_n(1).jpg
 
Charr na dopingu walka z Oquendo odwołana :DC:

Manuel Charr (31-4, 17 KO) i Fres Oquendo (37-8, 24 KO) 29 września w Kolonii mieli zmierzyć się w walce o pas WBA Regular wagi ciężkiej. Słowo "mieli" jest tutaj kluczowe, gdyż do tego pojedynku ostatecznie nie dojdzie, a już na pewno nie w planowanym terminie. Charr wpadł bowiem na stosowaniu zakazanych substancji.

O wszystkim poinformował niemiecki dziennik "BILD". W organizmie Syryjczyka wykryto zakazane epitrenbolon i drostanolon.

- Właśnie wróciłem z treningu. Jestem totalnie zszokowany. Nigdy niczego nie brałem - tłumaczył dziennikarzom Charr.

- To są sterydy anaboliczne. To bardzo mocny doping. W przypadku bokserów służy on przede wszystkim do zwiększenia siły mięśni - wyjaśnia jeden z ekspertów "BILD-u" ds. dopingu w sporcie.

Nie wiemy jeszcze, czy cała gala w Kolonii zostanie odwołana. Pozostaje nam również zaczekać na otwarcie próbki "B" pobranej przez VADA od boksera mieszkającego w Niemczech.

Fres Oquendo walkę mistrzowską wywalczył sobie już dawno temu przed sądem, ale wciąż nie może się jej doczekać. 45-latek ma wyjątkowego pecha - wcześniej na dopingu wpadł inny bokser, który miał zmierzyć się z "Big O", a był to Shannon Briggs.
 
Co tak cicho tutaj? Kilka dobrych, mocnych starć na dziś wieczór i nic? Wraca Szeremeta, Syrowatka w Łomżingu, a w UK :
  • Anthony Joshua vs Alexander Powietkin
  • Luke Campbell vs Yvan Mendy II
  • Lawrence Okolie vs Matty Askin
  • Sergey Kuzmin vs David Price
 
Co tak cicho tutaj? Kilka dobrych, mocnych starć na dziś wieczór i nic? Wraca Szeremeta, Syrowatka w Łomżingu, a w UK :
  • Anthony Joshua vs Alexander Powietkin
  • Luke Campbell vs Yvan Mendy II
  • Lawrence Okolie vs Matty Askin
  • Sergey Kuzmin vs David Price
Antka obejrzę jak zawsze, ale ta walka z Powietkinem jara mnie dużo mniej niż jego poprzednie.
 
Antka obejrzę jak zawsze, ale ta walka z Powietkinem jara mnie dużo mniej niż jego poprzednie.
Z powodu wpadek to Powietkin jest przez sporą część środowiska traktowany jak odrzutek, ale ponownie dobił do prestiżowej walki. Liczę na jakieś KO w wykoananiu AJa.

Właśnie Price przegrał przez kontuzję, po raz kolejny słaby występ, ale raczej nie ściemnia z tym bicepsem.
 
Back
Top