Boks

i niestety mamy to gowno bo inaczej nie nazwe 26 august 2017 mayweather vs conor, dla mnie to jak strzyl w pysk, wstawalem od 10 lat na walki floyda i tak sie znizyl, chociaz czaje sparing za 100 baniek, kto by sie nie skusil.
 
i niestety mamy to gowno bo inaczej nie nazwe 26 august 2017 mayweather vs conor, dla mnie to jak strzyl w pysk, wstawalem od 10 lat na walki floyda i tak sie znizyl, chociaz czaje sparing za 100 baniek, kto by sie nie skusil.

Czuję dokładnie to samo, tragedia.

Jeszcze gadaliśmy o sprzedaży PPV. Kilka tygodni po tym cyrku jest Canelo vs GGG, na pewno wyniki sprzedaży trochę się odbiją negatywnie przez ten freak.
 
@allan77 bodajze dzisiaj mike mollo pisal, ze conor by nie wygral golden gloves, a stawia sie go z 1 p4p obecnych dziejow, gdzie conor musialby robic to cale zycie, kto
wierzy, chociaz w tym dziale chyba ich nie ma, walki z maidana czy cotto, to sa BOKSERZY! conor jest amatorem, zal, ze ta walka sie odbedzie. A najbardziej doluja janusze kurwa nie wiem czego sztuk walki wschodnich z filmow, a moze jeden cios wejdzie, conor nie jest bez szans, i co tu odpowiedziec? cotto zlamal mu nos a i tak go wypykal, maidana walil mlotami przez 30 rund i jak ktos mi powie ze rudy bije mocniej niz maidana to zasmieje mu sie w twarz,
 
@allan77 bodajze dzisiaj mike mollo pisal, ze conor by nie wygral golden gloves, a stawia sie go z 1 p4p obecnych dziejow, gdzie conor musialby robic to cale zycie, kto
wierzy, chociaz w tym dziale chyba ich nie ma, walki z maidana czy cotto, to sa BOKSERZY! conor jest amatorem, zal, ze ta walka sie odbedzie. A najbardziej doluja janusze kurwa nie wiem czego sztuk walki wschodnich z filmow, a moze jeden cios wejdzie, conor nie jest bez szans, i co tu odpowiedziec? cotto zlamal mu nos a i tak go wypykal, maidana walil mlotami przez 30 rund i jak ktos mi powie ze rudy bije mocniej niz maidana to zasmieje mu sie w twarz,

Conora by Syrowatka mógł pokonać....

Mnie ta walka wkurwia z jednego powodu. Nawet jak Floyd wygra 12-0, ośmieszy go i nie da się nawet musnąć w tej walce to i tak wszyscy wyjdą i powiedzą " Bokser, niepokonany, Conor nie miał z nim szans" albo co gorsza będa tryumfować że tyle z nim wytrwał (a osobiście stawiam że będzie decyzja). Jedynie nokaut jak na Aldo w 13 sekund mógłby pozamykać gęby chociaż i w to wątpię.
 
@allan77 no niestety zgadzam sie z toba w 100%, floyd w tej wadze nie nokautuje, zwlaszcza po przerwie, bedzie unikal i go pykal, dla niego to sparing za 100 mln, tam nie ma szans na nokaut, bo jak dla mnie to sprzedana walka, floyd nie upokorzy conora, wygra na pkt, taka historia.
 
Wilder podczas kontroli drogowej został zatrzymany pod zarzutem posiadania marihuany. Tłumaczył się, że to nie jego :mamed:
 
@allan77, ja do Borka nic nie mam. Dziwi mnie tylko, że pakuje swoją kasę w tę galę. Pojawiają się głosy, że tak naprawdę ma mały wpływ na rozpiskę tej gali i właściwie to tylko z Adamek-Haumono miał coś do gadania. Załatwiał tylko "Polaków" na tę kartę, bez większego wpływu na przeciwników, CP(transmisja, IPLA Globalnie) i KSW(czyli oprawa).
 
"Dana White, prezydent organizacji UFC, zdradził, że w kontrakcie na walkę Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO) pojawił się zapis o karze dla Irlandczyka, jeśli zacznie on w ringu kopać lub stosować inne techniki rodem z oktagonu." haha najlepszy moment tej walki to jak zamroczony conor pierdolnie obrotowke albo lokcia, albo znowu bedzie spanikowanym zapasnikiem bo popierdoli mu sie gdzie jest ;)
 
@allan77, ja do Borka nic nie mam. Dziwi mnie tylko, że pakuje swoją kasę w tę galę. Pojawiają się głosy, że tak naprawdę ma mały wpływ na rozpiskę tej gali i właściwie to tylko z Adamek-Haumono miał coś do gadania. Załatwiał tylko "Polaków" na tę kartę, bez większego wpływu na przeciwników, CP(transmisja, IPLA Globalnie) i KSW(czyli oprawa).

To nie głosy to fakty, ostateczne zdanie co do rywali mają promotorzy zawodników, których on zaprosił na PBN. Sam mówi o tym że promuje tylko Adamka, reszcie daje szansę pokazać się na rozpisce. A pakuje swoją kasę bo ma kaprys po prostu, jak nie wyjdzie to więcej nie będzie pakował.
 
Uważałem Huntera za świetnego fachowca i mądrego gościa, ale ostatnio to się kompromituje. Najpierw to że Fonfara ma iść wagę wyżej a teraz jeszcze to że przygotował Warda do KO na Kowaliowie.
 
Uważałem Huntera za świetnego fachowca i mądrego gościa, ale ostatnio to się kompromituje. Najpierw to że Fonfara ma iść wagę wyżej a teraz jeszcze to że przygotował Warda do KO na Kowaliowie.
no a co mial powiedziec, zdradzic ich taktyke, wiadomo, ze to dezinformacja, tak samo ostatnio roach mowil, ze manny jest zupelnie bez formy. A z Fonfara, to sytuacja malo ciekawa, bo tak naprawde z kim ma walczyc, przegral z jednym mistrzem 2 razy, do warda i kovalieva podjazdu nie ma, co ma obijac dol dywizji, tylko po co? adamek tez przeszedl z polciezkiej do juniorciezkiej, nizej nie zbije, w swojej wadze nie ma co robic, to chyba tylko pozostalo mu faktycznie isc w gore.
 
Emeryt czy nie, ale w takiej formie to go dawno nie widziałem.
adamek_forma_lomn.jpg
 
ward za walke gwarantowane 6,7 mln, Kovaliev ZERO, wyplata to 75% sprzedazy biletow/ppv, zwazywszy ze walcza w mandalay bay to max tam ok 9 000 osob wchodzi, a ostatnia walka nie miala ok 160 000 ppv sprzedanych, to kovaliew ladnie w huja zapakowany, oh kathy ty zydowo.
 
Zauważyłem, że Cotto z walczy z Kamegaiem 26 sierpnia. Trochę przypau. Może przeniosą walkę z z Carson do Las Vegas? Niby HBO robi tę galę, ale może się dogadają.
 
ward za walke gwarantowane 6,7 mln, Kovaliev ZERO, wyplata to 75% sprzedazy biletow/ppv, zwazywszy ze walcza w mandalay bay to max tam ok 9 000 osob wchodzi, a ostatnia walka nie miala ok 160 000 ppv sprzedanych, to kovaliew ladnie w huja zapakowany, oh kathy ty zydowo.
Ta walka została przyćmiona przez Canelo - Chavez/ GGG oraz Floyd vs Conor. Jak sprzedadzą 200 k to będzie dobrze. Trochę wstyd że tak mało osób jest zainteresowana hitowym starciem na szczycie.
 
Ta walka została przyćmiona przez Canelo - Chavez/ GGG oraz Floyd vs Conor. Jak sprzedadzą 200 k to będzie dobrze. Trochę wstyd że tak mało osób jest zainteresowana hitowym starciem na szczycie.
ale nei czaje przycmiona teraz tak? a przez kogo byla przycmiona wczesniej? to doszukiwanie sie 2 dna, po prostu obaj nie sa medialni i tyle.
 
W ogóle to z walki z Heleniusem wypadł Lewison na dzień przed walką. Podobno Lewison nie dostał pozwolenia na walkę od brytyjskiej komisji bokserskiej. Helenius zawalczy z Evgenym Orlovem.

//Cholera. Jednak po walce już. Helenius podobno wygrał w 6 rundzie, bo sędzia przerwał walkę.
 
Emeryt czy nie, ale w takiej formie to go dawno nie widziałem.
adamek_forma_lomn.jpg
Jak sobie przypomnę jak Adamek tłumaczył dlaczego nie chciał testów olimpijskich antydopingowych przed walka ze Szpilka huhehue brzmiał jak Wałesa jak go o agenturę oskarżali. i oczywiscie o sobie w 3ej osobie mowił lol
 
ward za walke gwarantowane 6,7 mln, Kovaliev ZERO, wyplata to 75% sprzedazy biletow/ppv, zwazywszy ze walcza w mandalay bay to max tam ok 9 000 osob wchodzi, a ostatnia walka nie miala ok 160 000 ppv sprzedanych, to kovaliew ladnie w huja zapakowany, oh kathy ty zydowo.

Jeżeli ta informacja jest prawdziwa to jest to wręcz niedorzeczne i żałosne ...:sad: Ward to straszny nudziarz przez to jest tak mało popularny , a Kovaliev ma znakomity styl który podoba się chyba każdemu , ale niestety cos w stylu ,, efektu Myszy,, :tongue: i też biletów i PPV nie sprzedaje zbyt wielu .
 
Jeżeli ta informacja jest prawdziwa to jest to wręcz niedorzeczne i żałosne ...:sad: Ward to straszny nudziarz przez to jest tak mało popularny , a Kovaliev ma znakomity styl który podoba się chyba każdemu , ale niestety cos w stylu ,, efektu Myszy,, :tongue: i też biletów i PPV nie sprzedaje zbyt wielu .
no tak pisal garcarczyk, on raczej on nie podaje z dupy newsy, jak wejsc na chat?
 
Back
Top