Boks

Miałem to wstawiać. Wilder go zabije.
Swoją drogą, Wacha tak wszyscy jechali, żeby nie walczył z Joshuą, a Wawrzyka chcą wysłać na pewną śmierć.
 
Miałem to wstawiać. Wilder go zabije.
Swoją drogą, Wacha tak wszyscy jechali, żeby nie walczył z Joshuą, a Wawrzyka chcą wysłać na pewną śmierć.

Wszyscy widzieli walkę z Povietkinem i Wacha z Kliczką. Ja widze różnice
W boksie twarda głowa to cenna rzecz ale w przypadku Waszki to jest przesada. Obawiam się, że Joshua bedzie bił, bił i jeszcze bił aż sedzia widząc bezradnosc i mase przyjmowanych ciosów przerwie walke.

Wawrzyk po jednym ciosie padnie i już nie wstanie
 
VoRaNeK to jest skok na kasę. Wawrzyk zarobi tyle za tą walkę co przez całą karierę. To samo Wach( może porównywalnie za Kliczkę) nawet sam to mówi że kasa na stole jest bardzo duża. Wiedzą że dostaną bęcki ale kasa przysłania wszystko. Kiedy Szpila pójdzie tym torem?
 
Jak Wawrzyk dostanie walkę o pas mistrzowski to ja stracę wiarę w boks.

Trzeba będzie szukać innej dyscypliny. Może Tańce lub Balety coś w tym stylu.
 
Skok na kase, wszystko rozumiem ale WYTŁUMACZCIE MI DLACZEGO OBÓZ WILDERA DAJE SZANSE ZAROBIC WLASNIE TAKIEMU WAWRZYKOWI, KTORY DOSTAL TAK NIEDAWNO SROMOTNY WPIERDOL OD POVIETKINA ?

Po brutalnej weryfikacji umiejetnosci Polaka, Wilder znajdzie na świecie multum takich Andrzejów
Żeby jeszcze go ktoś znał ...
 
Last edited:
Może jest najtańszy ze wszystkich opcji:wink: chce dużo ale nie aż tyle co reszta. VoRaNeK świat boksu jest popieprzony i nigdy go nie zrozumiemy.
 
obiecuję, że naprawdę mocno postaram się nie obejrzeć kolejnego lania Cyca, żenujący matchmaking
 
Wilder bumobija taka jest prawda. Pokonał jednego solidnego zawodnika i teraz kisi pas. Czekam aż WBC zabroni mu walczyć z kimś innym jak Powietkin.
 
Włodarczyk-Masternak planowane na PBN!!! Jak będzie dobra karta to jeszcze się skusze po raz 1 na PPV jeśli chodzi o gale PBN.
 
Może w końcu w boksie będzie wiadomo, kto jest najlepszy w swojej dywizji


Fajny materiał i życze Haymonowi, żeby zrobił w boksie coś takiego jak UFC ...
Ogólnie na razie wszystkie gale mają naprawdę bardzo dobry wymiar sportowy - boks na najwyższym poziomie ( kilka mocnych nazwisk na karcie jednej gali ) . Jeśli Haymon naprawdę dąży do zrobienia z boksu ,,marki,, jak np. UFC to brzmi to bardzo ciekawie. Jeśli w ciągu kilku lat podpisał by jeszcze wielu topowych i perspektywicznych zawodników z każdej kategorii wagowej i organizował galę bokserskie na ,,wzór UFC ,, (gdzie były by powiedzmy 3 walki z których każda mogła by byc ,,daniem głównym,, innej gali bokserskie puszczanej w PPV ) to był by to ogromny krok w przód dla boksu .
Amerykanin już teraz ma wielu doskonałych pięściarzy, ale czy uda mu się rozwinąc swój produkt o nazwie PBC ??

Zobaczymy w jakim kierunku to będzie zmierzało - jak na razie jest bardzo obiecująco :smile:
 
Były mistrz wagi półśredniej Andre Berto ma być ogłoszony jako rywal na pożegnalną walkę Floyda. Jest szansa, że będzie to w otwartej tv. Sprytne posunięcie Haymona i Floyda.
 
Były mistrz wagi półśredniej Andre Berto ma być ogłoszony jako rywal na pożegnalną walkę Floyda. Jest szansa, że będzie to w otwartej tv. Sprytne posunięcie Haymona i Floyda.

Nie tego oczekuje świat boksu
Widziałem ostatnio ankiete na ringpolska gdzie Berto był na końcu listy potencjalnych rywali Floyda
 
Berto jak pożegnalna walka ? No bez jaj ... Zdecydowanie bardziej wolał bym Khana, a marzeniem byłby Golovkin, chociaż to najmniej realna opcja ;) Ale jeżeli Berto się potwierdzi to będzie bardzo słabo.
 
najdziwniejsze, że chcą tę walke puścić w otwartej TV
albo to niesprawdzone ploty albo Money będzie bił rekord 50-0 za lepsze PPV niż w walce z Paciem
 
Showtime należy do CBS, a Haymon przenosi boks z PPV do otwartej TV.

Wyniki PPV z Berto nie będą wysokie także lepiej to puścić za darmo, a Floyd i tak zarobi krocie jeśli o to chodzi.
 
Andrzej Wawrzyk potencjalnym rywalem Wildera na wrzesień.
Nie wierze, to pokazuję jak śmieszna jest dywizja ciężka w boksie.
 
Spokojnie i tak 85% strać naszych "asów" z gwiazdami nie dochodzi do skutku.
Najpierw był wielki temat o Wachu z Joshuą a teraz wszyscy zapomnieli
 
Hmmmm
7123f2fe7b1d.jpg
 
Back
Top