Boks

A to przypadkiem nie John wziął sobie oczko jako trofeum?
Screenshot_2023-09-14-19-56-54-663~2.jpg

Czyli Tyson uczył się trochę od ojca... gdy jedną ręką przytrzymał glowę "USS" Cunningham'a a drugą go znokautował :confused:
 
"nie jestem zainteresowany pojedynkami z ludźmi pokroju Usyka, ponieważ jestem większy od nich wszystkich. Jestem supergwiazdą, oni są nikim."

Czyli wiemy kto nie chce walczyć z Usykiem, oddaj pas panie duży...


 
"nie jestem zainteresowany pojedynkami z ludźmi pokroju Usyka, ponieważ jestem większy od nich wszystkich. Jestem supergwiazdą, oni są nikim."

Czyli wiemy kto nie chce walczyć z Usykiem, oddaj pas panie duży...


Już wcześniej to było wiadome, a sam Tyson wspomina o tym między innymi w serialu "Rodzina Furych" na gejflixie.
 
Kartka z kalendarza (18.09) 10 lat temu zmarł legendarny Ken Norton (42-7-1) MŚ wagi ciężkiej (78) znany z niezapomnianej i wyrównanej trylogii z M. Ali (73, 76) i batalii z Holmes (78 r)
W 1992 r wprowadzony do International Boxing HOF :bye:






15 runda z Holmes...


 
Kartka z kalendarza (18.09) 10 lat temu zmarł legendarny Ken Norton (42-7-1) MŚ wagi ciężkiej (78) znany z niezapomnianej i wyrównanej trylogii z M. Ali (73, 76) i batalii z Holmes (78 r)
W 1992 r wprowadzony do International Boxing HOF :bye:






15 runda z Holmes...



Mandingo :robertmakeup:
 
Niech od Kamila spierdalają. Nie jeden prospekt się na nim wykoleił.
Kamil 3 lata dyskwalifikacji za podwyższony poziom teścia... a taki Miller, pan Apteka wrócił sobie jakby nic się nie stało po 3 wpadce :facepalm: :confused: Widać dobitnie są równi i równiejsi Canelo (maszynka do zarabiania pieniędzy) po wpadce tylko przenieśli mu walkę z GGG z maja na wrzesień... :boss:
 
Kamil 3 lata dyskwalifikacji za podwyższony poziom teścia... a taki Miller, pan Apteka wrócił sobie jakby nic się nie stało po 3 wpadce :facepalm: :confused: Widać dobitnie są równi i równiejsi Canelo (maszynka do zarabiania pieniędzy) po wpadce tylko przenieśli mu walkę z GGG z maja na wrzesień... :boss:
Oj boli ten Canelo oj boli. Te dwie wpadki to dwie rozne sprawy i akurat sprawa Canelo nie byla do konca jednoznaczna. Poza tym Canelo a Kamil? Prosze Cie. Niech zawiesza takich Kamilow i 10 tys a dadza kolejnego boksera jak Canelo
 
Kamil 3 lata dyskwalifikacji za podwyższony poziom teścia... a taki Miller, pan Apteka wrócił sobie jakby nic się nie stało po 3 wpadce :facepalm: :confused: Widać dobitnie są równi i równiejsi Canelo (maszynka do zarabiania pieniędzy) po wpadce tylko przenieśli mu walkę z GGG z maja na wrzesień... :boss:
Boras chyba gdzieś wspominał, że Miller to się wyjebał z koksem już przy Adamku, ale udało im się zamieść pod stół. Walka z AJ'em była grubego kalibru i tam by już się nie udao.
 
Oj boli ten Canelo oj boli. Te dwie wpadki to dwie rozne sprawy i akurat sprawa Canelo nie byla do konca jednoznaczna. Poza tym Canelo a Kamil? Prosze Cie. Niech zawiesza takich Kamilow i 10 tys a dadza kolejnego boksera jak Canelo
Zanieczyszczona wołowinka syna sędziów z Vegas :confused: :boss: :lol:
 
Back
Top