Boks

Dlatego nie chce mi sie wierzyc ze taki Tyson czy Roy nie korzystali z silki. Wystarczy popatrzec
Hopkins
View attachment 71992
Roy

View attachment 71994

View attachment 71995
Wiadomo inne ujęcia, genetyka itd. Ale zobacz sobie zdjecia z tej walki. Tego skakanka i walka z cieniem z uzyciem hantelek nie wyrobi. Tak samo forma Tysona ktory byl nabity miesniem tak samo jak i Holyfield, Ike, Briggs i wielu innych.

Nie kazdy ma wyglad kulturysty lecz sadze ze kazdy korzysta z silowni by wzmocnic sie fizycznie jak i by poprawic pewne cechy przydatne w walce jak dynamika czy sila. Oczywiscie ten trening jest inny niz trening kulturystyczny
Trenować pod dany sport na siłowni a trenować na siłowni pod wygląd to dwie różne sprawy, może warto ten wątek rozwinąć ;-)
Dajmy na to mamy zapaśnika - on MOŻE robić wyciskanie na klatkę, ale nie musi. Za to z całą pewnością MUSI robić takie ćwiczenia jak wykluczanie zapaśnicze hantlami czy też zarzuty/wyciskopodrzuty/rwania - od tych ćwiczeń również wyrabia się sylwetka. Dynamiczne wiosłowania - podobnie.
Np. wyciskanie na klatkę z martwego punktu jest lepsze dla fightera aniżeli wyciskanie na klatkę leżąc na ławce, gdzie skupiamy się na czuciu trenowanego mięśnia. Fighter nie ma czuć mięśni, on ma sprawić, że ciężar się przemieści z punktu A do punktu B ew. że jego ciało zmieni położenie w przestrzeni albo i jedno i drugie, czyli jego ciało + dodatkowy ciężar :-) Przysiady będą lepszym wyborem niż wyprosty siedząc itd.
Jak ktoś robi z ciężkimi hantlami jakieś wykluczania, zarzuty, podrzuty, bloki, izometrię w gardzie, dynamiczne wiosła itp to będzie miał wielkie łapy - po prostu ciało musi się przystosować, ale jest to efekt uboczny dedykowanych treningów aniżeli cel sam w sobie ;-)
 
Kurwa ciekawe by to było starcie, wielką szkoda.
Uważam ze dla Michalczewskiego lepiej wyszlo ze do tego starcia nie doszlo. Zawsze zostala ta niewiadoma "co by było gdyby" i legenda. Ryzyko porazki bylo bardzo duże. Tygrys finansowo radzi sobie bosko takze te 5 mln ktore go ominęło az tak nie boli.
 
Uważam ze dla Michalczewskiego lepiej wyszlo ze do tego starcia nie doszlo. Zawsze zostala ta niewiadoma "co by było gdyby" i legenda. Ryzyko porazki bylo bardzo duże. Tygrys finansowo radzi sobie bosko takze te 5 mln ktore go ominęło az tak nie boli.
Z drugiej strony jest ten niedosyt

Przegrałby czy wygrał, te "co by było gdyby" zawsze zostanie, co ma swoje plusy i minusy
 

Ależ mnie ta walka jara. Mam nadzieje, że chłopaki dowiozą, obaj zresztą w ringu się nie pierdolą więc inaczej być nie może. Sympatyzuje z obydwoma ale w moich oczach delikatnym faworytem Bud. Takich starć boks potrzebuje. Można nie lubić White'a ale w UFC przynajmniej walki na szczycie odbywają się regularnie, a tu w tym przypadku panowie sami się dogadywali przez telefon na ten pojedynek, a i Crawford musiał najpierw kopnąć w dupe Aruma, bo tam gdzie stary się kręci zawsze te wielkie starcia jakimś dziwnym trafem są odciągane w czasie. Żyd do potęgi entej


https://www.youtube.com/shorts/kvaZ6q59nDc
 
Ależ mnie ta walka jara. Mam nadzieje, że chłopaki dowiozą, obaj zresztą w ringu się nie pierdolą więc inaczej być nie może. Sympatyzuje z obydwoma ale w moich oczach delikatnym faworytem Bud. Takich starć boks potrzebuje. Można nie lubić White'a ale w UFC przynajmniej walki na szczycie odbywają się regularnie, a tu w tym przypadku panowie sami się dogadywali przez telefon na ten pojedynek, a i Crawford musiał najpierw kopnąć w dupe Aruma, bo tam gdzie stary się kręci zawsze te wielkie starcia jakimś dziwnym trafem są odciągane w czasie. Żyd do potęgi entej


https://www.youtube.com/shorts/kvaZ6q59nDc
Inoue vs Fulton w tym samym tygodniu :antonio: . Wiem że dla niektórych to dywizje lekkośmieszne, ale poziom obu gości w chuj wysoki p4p

i teraz Teo wyzywa do walki Haneya, Shakur chce z Lomą. Jak dopną obie to zajebiście
 
Uważam ze dla Michalczewskiego lepiej wyszlo ze do tego starcia nie doszlo. Zawsze zostala ta niewiadoma "co by było gdyby" i legenda. Ryzyko porazki bylo bardzo duże. Tygrys finansowo radzi sobie bosko takze te 5 mln ktore go ominęło az tak nie boli.
A ja bym Darka nie skreslal, wiadomo że Roy faworytem i pewnie tak bym postawił pieniadze gdybym je miał :awesome:
 
BTW zabawne w chuj jaki ból dupy reddit i inne angielskojęzyczne media mają do Crawforda

Chłop w poprzednich negocjacjach przyjął na ślepo split w którym Spence zarobiłby dwa razy więcej a i tak zwalili na niego że niby się boi

Ma w końcu szansę zamknąć hejterom mordy i dodać kolejne undisputed do osiągnięć. War Bud
 
@alww sam wiem że oni byli na siłce(tak mi się wydaje)
Tyson sam mówił że po więzieniu na siłkę chodził ale przed to tylko kalistenika
Co do Evandera to miał trenera jakiegoś wybitnego kulturysty co miał 8 tytułów
Pewnie przez sterydy miał problemy sercowe
Kurwa ciekawe by to było starcie, wielką szkoda.
Roy by pewnie wygrał
Takie IQ z takim atletyzmem

A to wszystko bo oglądał jak się kury biją
 
Uważam ze dla Michalczewskiego lepiej wyszlo ze do tego starcia nie doszlo. Zawsze zostala ta niewiadoma "co by było gdyby" i legenda. Ryzyko porazki bylo bardzo duże. Tygrys finansowo radzi sobie bosko takze te 5 mln ktore go ominęło az tak nie boli.
Tiger to przynajmniej wiedział kiedy skończyć z boksem (05 r) po 14 latach na pro (48-2) w wieku 37 lat po powrocie po 2 latach i porażce z Tiozzo, a Roy (66-10) :confused: ...ostatnia? walka w wieku 54 lat!!! i 34 lata na pro!!! :confused: przegrana z mniejszym debiutantem z MMA. :facepalm:
Powinien skończyć najpóźniej po wygranej z Trindad'em, czy porażce z Calzaghe (46-0!) (08 r) 39 lat (52-5 rekord) a być może nawet po porażce w 2 walce z Tarverem (05 r) 36 lat (49-4 rekord) i jakaś walka na pożegnanie 50 Win i koniec!, a nie rozmieniać na drobne takie nazwisko, plus ciężkie nokauty od Green (1r!), Lebiediew czy Maccarinelli...

:boss:
 
Tiger to przynajmniej wiedział kiedy skończyć z boksem (05 r) po 14 latach na pro (48-2) w wieku 37 lat po powrocie po 2 latach i porażce z Tiozzo, a Roy (66-10) :confused: ...ostatnia? walka w wieku 54 lat!!! i 34 lata na pro!!! :confused: przegrana z mniejszym debiutantem z MMA. :facepalm:
Powinien skończyć najpóźniej po wygranej z Trindad'em, czy porażce z Calzaghe (46-0!) (08 r) 39 lat (52-5 rekord) a być może nawet po porażce w 2 walce z Tarverem (05 r) 36 lat (49-4 rekord) i jakaś walka na pożegnanie 50 Win i koniec!, a nie rozmieniać na drobne takie nazwisko, plus ciężkie nokauty od Green (1r!), Lebiediew czy Maccarinelli...

:boss:
Pewnie by skonczyl gdyby sie go pieniadze trzymaly jak Tigera
 
Ale mnie wkurwiają z tymi biletami. Popierdolili, popierdolili, a biletów do kupienia nie ma.
Od dziś startuje sprzedaż.
 

byjnkyf60zbb1.jpg
 
2023.08.26
Jared Anderson (USA)
VS Andrii Rudenko (UKR)

Po 10 r walce z Martin'em, jednak nie mocny Kazach Kossobutskij :boss:

Screenshot_2023-07-14-21-51-29-563~2.jpg


Andrii Rudenko (UKR) 39 lat, 184 cm
[35 (21)-6(1)-1NC] od 2006 r

- Browne -L12 (14) 20-0 (rekordy zawodników)
- H. Fury - L10 (15) 14-0
- Powietkin - L12 (17) 31-1
- Kabayel - L12 (19) 18-0 (o ME)
- Zhang -L10 (19) 20-0
- Sirenko -LTKO6 (21) 18-0
? Anderson - ... (23) 15-0

+ Mollo -W TD6 (16) 21-5-1
 
2023.08.26
Jared Anderson (USA)
VS Andrii Rudenko (UKR)

Po 10 r walce z Martin'em, jednak nie mocny Kazach Kossobutskij :boss:

View attachment 72166

Andrii Rudenko (UKR) 39 lat, 184 cm
[35 (21)-6(1)-1NC] od 2006 r

- Browne -L12 (14) 20-0 (rekordy zawodników)
- H. Fury - L10 (15) 14-0
- Powietkin - L12 (17) 31-1
- Kabayel - L12 (19) 18-0 (o ME)
- Zhang -L10 (19) 20-0
- Sirenko -LTKO6 (21) 18-0
? Anderson - ... (23) 15-0

+ Mollo -W TD6 (16) 21-5-1
Czemu nie z Kosobuckim?
 
Back
Top