Boks

Joe Cusumano to ma jednak poczucie humoru, bo przed walką z Danielem Dubois'em też był pewny swoich umiejętności... :boss:
Screenshot_2023-06-26-14-06-36-437~2.jpg

Screenshot_2023-06-26-14-06-31-378~2.jpg

gettyimages-883517406-612x612.jpg
 
kolejny biedo weekend
w sobote na dazn gowno gala hearna
1688036003467.png


w sobote na fight klubie gowno gala boxxer
1688035592307.png

w sobote na fight klubie bkfc 46 z 4 polakami,gala bedzie z odtworzenia bo rusza o 20
1688035752587.png


z soboty na niedziele na canal+ sport gala aruma
1688035809588.png
 
wiem wiem, jeszcze jedna ciekawa walka jest na tej karcie w ciężkiej makhmudov-akpejiori
Tam to Machmudowa szybko powinien skończyć tego byłego koszykarza (203 cm) z Nigerii który mimo rekordu 15-0, z nikim nawet przeciętnym nie walczył, bo najlepsze nazwiska to journeyman Woods
czy rozbity cruiser Silgado (182 cm), przegrywający przez KO1 r z Główką czy Knybą!!!
 
30 września ma być walka Canelo z Charlo... tylko że z tym mniejszym bratem Jermell'em (35-1-1), MŚ wagi super półśredniej, czyli przeskok o 2 wagi do super średniej :confused::boss::lol:

 
Boks w telewizji w Sobotę.
Niestety bez Polaków w finałach Igrzysk Europejskich, bo w półfinałach przegrali Mateusz Bereźnicki (-92) i Ela Wójcik (-75) a finaliści w tych wagach zdobyli kwalifikacje do IO w Paryżu '24.

Screenshot_2023-07-01-17-54-51-270~2.jpg
 
Narzekaliście na Charlesa na zastępstwo a okazał się zajebistym testem odsłaniającym mnóstwo braków Andersona. Fajna waleczka
 
no i co myslisz o Andersonie? :jimcarrey:
Nadal jak dla mnie jest ciekawym prospektem chociaz przy tej walce wyszlo duzo brakow, zaprezentowal sie jak taki duzo gorszy Joshua. Jesli to co pisza i zawalczy z tym kazachem juz w sierpniu to zajebiscie. Gdyby utrzymywal taka aktywność by walczyc przynajmniej 3 razy do roku to super prowadzony by byl.

Wygrana nad Martinem jest cenna. Jak dla mnie to jest maks dla niego obecnie i na takich rywalach powinien sie skupic poki sie nie rozwinie ( o ile sie rozwinie). Od zawodnikow jak Hgrovic, Zhang, Joyce, Ruiz, Parker moim zdaniem jak na ten moment sie odbije.

Nie patrząc na utratki promotorow to zobaczylbym go raczej z Chrisora, Takamem, Machmudem ( tym brzydkim ruskiem) , Yoka Wallinem, Wardleyem.

A Ty?
 
Aktywni zawodnicy wagi ciężkiej wg. wieku (rok urodzenia)
+ POLACY (duża czcionka)
(kolejność wg. # BoxRec): (wybrani) :boss:
51: Solmaz
50: D. Williams :facepalm:
49: Hunt
46: Vukosa
45: Stiverne :facepalm:
44: Ortiz, Browne, WACH, Johnson
43: Takam
42: Pulew, Booker, Arreola
41: Molina
40: Chisora, Zhang, Balogun, Rudenko
39: Helenius, Charr, Simms, Giergjaj
38: Wilder, Joyce, Wallisch

37: Martin, Coffie, Dinu, CHRUŚLICKI, RÓŻAŃSKI *, SOKOŁOWSKI *
36: Usyk, Whyte, Rice, Kuzmin, Chaney, Mulowayi, WAWRZYK

35: Fury, Miller, Kossobutskij, Cusumano, Forrest, BIZEWSKI, WERWEJKO
34: Joshua, Ruiz Jr., Machmudow, Kean, Kownacki, Guidry, Fa, BOŁOZ, SOSIŃSKI, OLAŚ

33: Wallin, Demirezen, Dyczko, Larduet, McKean, Akpejiori, Dawejko, Morrison
32: Clarke, Arias, SIWY

31: Parker, Sanchez, Hrgovic, Yoka, Kabayel, L. Pero, Lerena, Shaw, Merhy, Wychryst, Allen, SMOLIŃSKI
30: Bakole, Gassiev, Franklin, Massey, Opelu

29: Wardley, Żałowow, Ajagba, Vianello
28: Aliev
27: Yallyev, Adeleye, KNYBA, Shala, Gorman
26: Dubois, Manguszew, Kadiru, Mireles

25: Hovhannisyan, ŁĄCZ
24: Anderson, Huni, MEYNA, Hasanovic, Torres Jr., Petrovsky, Fisher, D. Pero
19: Itauma, L. Medina

Najlepsi ciężcy są aktualnie w wieku 30-40 lat.
Jared Anderson (23,5 roku) (15-0) (#17!!!) najmłodszy zawodnik Top 100 BoxRec:
Huni (7-0) (#50)
Meyna (11-1) (#91) :confused:
Hasanovic (6-1-1) (#96) (204 cm!)
Torres Jr. (5-0) (#114)
Petrovsky (5-0) (#120)
Fisher (9-0) (#123)
D. Pero (5-0) (#432)
...
Itauma (3-0) (#160)

TOP (średnia wieku zawodników wagi ciężkiej (wg. BoxRec):
Top 10 (35 lat!!!),
Top 20, 30, 50 (34 lata)
Top 100 (33 lata)
 
Nadal jak dla mnie jest ciekawym prospektem chociaz przy tej walce wyszlo duzo brakow, zaprezentowal sie jak taki duzo gorszy Joshua. Jesli to co pisza i zawalczy z tym kazachem juz w sierpniu to zajebiscie. Gdyby utrzymywal taka aktywność by walczyc przynajmniej 3 razy do roku to super prowadzony by byl.

Wygrana nad Martinem jest cenna. Jak dla mnie to jest maks dla niego obecnie i na takich rywalach powinien sie skupic poki sie nie rozwinie ( o ile sie rozwinie). Od zawodnikow jak Hgrovic, Zhang, Joyce, Ruiz, Parker moim zdaniem jak na ten moment sie odbije.

Nie patrząc na utratki promotorow to zobaczylbym go raczej z Chrisora, Takamem, Machmudem ( tym brzydkim ruskiem) , Yoka Wallinem, Wardleyem.

A Ty?
Ja tam go jako mistrza nie widzę, zbyt dziurawy, no i ciosy Martina robiły na nim spore wrażenie.
Jest dynamiczny i boksuje inaczej niż większość, fajnie się to ogląda, ale dobrze kontrujacy bokser pośle go na dechy.
No i nie ma bardzo motywacji w tak młodym wieku, skoro mówi że tylko kasa się liczy, to co będzie jak zarobi konkret kasę?
 
Ja tam go jako mistrza nie widzę, zbyt dziurawy, no i ciosy Martina robiły na nim spore wrażenie.
Jest dynamiczny i boksuje inaczej niż większość, fajnie się to ogląda, ale dobrze kontrujacy bokser pośle go na dechy.
No i nie ma bardzo motywacji w tak młodym wieku, skoro mówi że tylko kasa się liczy, to co będzie jak zarobi konkret kasę?
Tylko że najwięcej kasy to zarobi jak będzie MŚ... wciąż jest bardzo młody jak na wagę ciężką i pewnie zrobi jeszcze spory postęp i nabierze potrzebnego doświadczenia do walk z najlepszymi. A za te np. 5 lat to może być już całkiem inna czołówka w ciężkiej niż dziś. :boss:
 
Tylko że najwięcej kasy to zarobi jak będzie MŚ... wciąż jest bardzo młody jak na wagę ciężką i pewnie zrobi jeszcze spory postęp i nabierze potrzebnego doświadczenia do walk z najlepszymi. A za te np. 5 lat to może być już całkiem inna czołówka w ciężkiej niż dziś. :boss:
Za dobrą walkę już zbierze konkretny hajs, wcale nie musi być o MS
 
tymczasem na naszym podwórku... Kamil Łaszczyk wycofał się z walki na gali Borasa z powodów zdrowotnych
myślę jednak, że nie o zdrowie tu chodzi.....zobaczymy go w FAME
 
wody które ma w głowie wypływają mu niżej, masażystka mu popsuła kręgosłup....
No takie pierdolenie to dla dzieci w piaskownicy

On zawsze głupio trenował. Na prawdę głupio i ciężko.
Za miesiąc ogłosi, ze już jest OK i FAME, bądźcie cierpliwi
 
wody które ma w głowie wypływają mu niżej, masażystka mu popsuła kręgosłup....
No takie pierdolenie to dla dzieci w piaskownicy

On zawsze głupio trenował. Na prawdę głupio i ciężko.
Za miesiąc ogłosi, ze już jest OK i FAME, bądźcie cierpliwi
Szczurek poczuł piniondz...
 
Back
Top