Boks

,ilu przed tv

Wiadomo może ile ludzi było na trybunach
niby na stadionie bylo 17894 widzow ale jakos tego nie bylo widac:lol:
DeHjbE3WkAEnPKX.jpg:large


i ile są do tyłu na tej gali?
w chuj ale to malo wazne:lol:
 
Co tu sie dzieje w tym ringu hahhaha ja pierdole Fury:corn:
na trybunach jeszcze ciekwsze wydarzenia sie dzieja:)
 
Ja pierdolę, ależ to był weekend.:antonio:

Po pierwsze to jestem troche w szoku, że Jermell pokonał Trouta w dużo lepszym stylu niż jego starszy o 3 minuty i większy brat. Bracia Charlo budują marke na miare Kliczków, jak pozostaną na takim lvlu to będzie coś wspaniałego. Tutaj w odróżnieniu od Kliczkosów, gdyby obaj byli np. #1 i #2 w P4P, to chcieliby ze sobą walczyć.

Leo-Mares 2000 ciosów. Tutaj nic nie trzeba dodawać :duckfap:

Ale, że Maurice Hooker ? przejebałem przez niego kupon. A przez chwile nawet myślałem, żeby na niego postawić..

Terence Crawford to jebany niszczyciel. Ten gość jest niesamowity, pamiętam jeszcze stare wywiady z Timem Bradleyem, kiedy mówił, że ma sali gościa Crawforda, który jest młody i dopiero zaczyna pro kariere, ale 6 rund sparringu z nim jest cięższe niż cała 12 rundowa walka z Kendallem Holtem. Przejechał przez Horna jak czołg. Naprawde wygląda na to, że przy nieobecnym i kontuzjowanym off Thurmanie, tylko Spence będzie w stanie z nim rywalizować. Taka walka za rok dwa to bedzię :brainoverload:
Fury troche słabo, ten jego rywal to jakas lipa. Zobaczymy co będzie dalej, podobno szykują mu Price'a.

:deniroclap:


PS.
Tylko znów Parker w walce o mistrzostwo świata po ledwie jednym pojedynku w takim przypadku będzie. Ortiz też przecież przegrał i znów go chcieli dać w eliminatora.
Spokojnie panowie, to będzie naprawde dobra walka. AJ był dla Parkera zbyt wielki z Whytem będzie dobra napierdalanka!
 

Miałem tego nie komentować, ale sporo osób cały czas pyta... Po pierwsze - moja walka z Artur Szpilka miała się odbyć w lutym 2013 roku. Wszystko było wtedy dopięte na ostatni guzik, ale jak wszyscy pamiętają to on się z tej walki wycofał - nie ja!!! Nigdy potem nie rozmawiałem z Andrzejem Wasilewskim o wypłacie za walkę ze Szpilką. Nie wiem skąd wziął taką kwotę, ale gratuluję fantazji. Jeśli będziecie chcieli kiedyś wrócić do tego pojedynku to wiecie gdzie mnie szukać.

PS Obecnie trenuję w Anglii z Richardem Williamsem - więcej informacji wkrótce. Pozdrawiam wszystkich kibiców
 
to jednak udało się wyżebrać walkę dla ggg a liczyłem ze go ekipa canelo oleje ciepłym moczem:lol:

Moim zdaniem nie olałby obrony z Derevianchenko i nie dałby sobie zabrać pasa, gdyby nie miał jakoś zagwarantowanego tego rewanżu z Canelo.
 
Moim zdaniem nie olałby obrony z Derevianchenko i nie dałby sobie zabrać pasa, gdyby nie miał jakoś zagwarantowanego tego rewanżu z Canelo.
mial zagwarantowana walke z saundersem w sierpniu o wbo. Garczarczyk pisze dla polsat sport, ze ostateczny podzial wynosi 55-45, calkiem niezle podbil o 10% z pierwotnej umowy na ta walke.
 
Back
Top