Boks



Szumenow ma tatusia prowadzącego biznesy... sprzeczne moralnie. W WBA zawsze miał ogromne chody i to już któryś raz z kolei kiedy dają mu możliwość zdobycia jakiegoś półpaścia, tylko po to żeby go miał.
 
Zawsze ceniłem Sadama jak walczył na galach Adamka, wydawał się dobry talent i proszę jak ładnie idzie. Po Cotto teraz czas na młodziutkiego Munguię, który dość lokalnie walczył do tej pory. Meksykańce zawsze dobre bitki dają, powinno być fajne starcie.
 
Żałosny fake, albo jakimś cudem rzeczywiście trafił go w jakiś punkt i go po robiło, skroń.... ale na pierwszy rzut oka wygląda jak ustawka. Tak jakby ktoś chciał aby zainteresowanie "byłym mistrzem" nadal było.
 
Obracające się kostki w narożnikach zawsze są dobrym wyznacznikiem wieśniactwa i festyniarstwa tych zjebanych polskich gal. Na końcu jeszcze czek na 5000 zł od jakiegoś OHaPu...
 
Karty punktowe nie były potrzebne, bo Łomaczenko zastopował rywala w dziesiątej odsłonie. Do tego momentu jednak walka była na styku - sędzia Steve Weisfeld punktował 86-84 dla Łomaczenki, Robin Taylor 86-84 dla Linaresa, a Julie Lederman 85-85.

Punktacja to jakiś żart. Jak można było dać na Linaresa więcej niż 3 rundy? Przecież nawet w rundzie z nokautem, Łomaczenko był lepszy, więc 10-9 dla Linaresa w tej rundzie to maks. A 2-punktowa przewaga dla Linaresa? No trzeba być pierdolnięty. I oczywiście to baba. Który to już raz sędzina daje taki rezultat? Wypierdolić je wszystkie w piździet.
 
Filmik z walką Aliego szybko zleciał, ale polecam nadrobić jak ktoś znajdzie. Dla mnie to sensacja, jedna z największych tego roku! Ali leżał dwa razy w pierwszej rundzie, Jaime go niszczył od początku. W szoku byłem jak obejrzałem walkę.
 
Filmik z walką Aliego szybko zleciał, ale polecam nadrobić jak ktoś znajdzie. Dla mnie to sensacja, jedna z największych tego roku! Ali leżał dwa razy w pierwszej rundzie, Jaime go niszczył od początku. W szoku byłem jak obejrzałem walkę.

Co było sensacyjnego w tym że facet, który nie wiadomo jakim cudem robiący wagę w tej kategorii bił jak worek Aliego, który powinien chodzić ze dwie wagi niżej?

BTW. Munguia będzie teraz jednym z najbardziej przehajpowanych bokserów, polecam śledzić kursy bukmacherskie na jego walki, bo może być szansa zarobić parę złotych.
 
Co było sensacyjnego w tym że facet, który nie wiadomo jakim cudem robiący wagę w tej kategorii bił jak worek Aliego, który powinien chodzić ze dwie wagi niżej?

BTW. Munguia będzie teraz jednym z najbardziej przehajpowanych bokserów, polecam śledzić kursy bukmacherskie na jego walki, bo może być szansa zarobić parę złotych.
No koleś to junior i Ali mimo różnic powinien go rozpykać. Dla mnie niespodzianka.

Druga sprawa to waga i z tego co słyszałem idzie w 2019 do średniej jeśli się nie mylę.
 



Ceny zaczynają się od 40 zł

Czyli ci co kupili bilety wcześniej mają dużo powodów do radości. Miały być specjalne ceny w przedsprzedaży, a tu na 10dni przed galą. Już widzę jak współpracujące firmy przy tej gali z organizatorami będą dalej bawić się w boks. Wygląda na to, że pojawią się ogromne długi. Słowo "Narodowa" nie powinno pojawić się w kontekście tej gali.
 
Back
Top