Boks

obstawiajac dzisiaj ksw, spojrzalem na kurs na stevenson vs fonfara i sie mega zdziwilem, bo na stevensona 1.10, a wcaale nie jest on dla mnie takim faworytem, dlatego puscilem andrew przed czasem po 8.0.
 
obstawiajac dzisiaj ksw, spojrzalem na kurs na stevenson vs fonfara i sie mega zdziwilem, bo na stevensona 1.10, a wcaale nie jest on dla mnie takim faworytem, dlatego puscilem andrew przed czasem po 8.0.

I dobrze zrobiłeś, nawet z tego względu że Stevensona może dopaść wiek.
 
Spence jest świetny ale musi poprawić trochę defensywę bo może w którejś walce skończyć jak Pacman z Marquezem.
 
ja chodze pozno spac, a na takie walki nakrecam sie caly dzien i adrenalina wogole mi nie pozwola zasnac, a minus z torrentow jest taki, ze widzisz ile trwa wideo i mozna sie domyslic, czy padl nokaut czy bylo na pkt, chociaz nie wiadomo dla kogo, ale to juz troche psuje ;) tak jak wstawalem na walki adamka, jedrzejczyk czy fonfary, tak bede wstawal ;)czasem mannego czy mayweathera, juz jak wybitnie nie moglem zasnac ;)ale nie mam zony, dzieci, mieszkam sam, moge sobie pozwolic na bycie hardkrowym fanem, bo wiekszosc walk w ostanim 10 leciu tych wiekszych obejrzalem live.
 
ja chodze pozno spac, a na takie walki nakrecam sie caly dzien i adrenalina wogole mi nie pozwola zasnac, a minus z torrentow jest taki, ze widzisz ile trwa wideo i mozna sie domyslic, czy padl nokaut czy bylo na pkt, chociaz nie wiadomo dla kogo, ale to juz troche psuje ;) tak jak wstawalem na walki adamka, jedrzejczyk czy fonfary, tak bede wstawal ;)czasem mannego czy mayweathera, juz jak wybitnie nie moglem zasnac ;)ale nie mam zony, dzieci, mieszkam sam, moge sobie pozwolic na bycie hardkrowym fanem, bo wiekszosc walk w ostanim 10 leciu tych wiekszych obejrzalem live.
ja jak bym chcial to i tak nie wysiedze max do 23 daje rade wytrzymac, moze jak bym nie jaral tyle towaru to bym dawal rade a jak nawet bym chcial to nie pospie z ranca za bardzo bo mam w domu 3 dzieci ale raz na jakis czas cos na zywca sie zobaczy ale zadko
 
ja jak bym chcial to i tak nie wysiedze max do 23 daje rade wytrzymac, moze jak bym nie jaral tyle towaru to bym dawal rade a jak nawet bym chcial to nie pospie z ranca za bardzo bo mam w domu 3 dzieci ale raz na jakis czas cos na zywca sie zobaczy ale zadko
no i u mnie leca blanty, do piwka, ale nie zmulaja mnie wogole, ale ja od zawsze mialem adhd;) a czesto bylo tak, ze sie wracalo z baletow 5 rano i akurat gala.
 
wiem, ze to nie temat bukmacherki, ale polecam wszystkich postawic jakies drobne na andrew przed czasem bo stawka jest kurwa jakas pojebana, a stevenson niby nie wyboksowany, nie toczyl ringowych wojen, ale prawie 40 na karku, a nie kazdy jest hopkinsem ;)a nasz andrew jak nie teraz to kiedy? musi nawpierdalac murzyna, wierze!
 
wiem, ze to nie temat bukmacherki, ale polecam wszystkich postawic jakies drobne na andrew przed czasem bo stawka jest kurwa jakas pojebana, a stevenson niby nie wyboksowany, nie toczyl ringowych wojen, ale prawie 40 na karku, a nie kazdy jest hopkinsem ;)a nasz andrew jak nie teraz to kiedy? musi nawpierdalac murzyna, wierze!
watpie ze andrew wygra ale postawie jakies symboliczne 50 zeta bo stawka jest calkiem niezla
 

Widać, że kiedyś coś próbował zaistnieć, walka z Arreolą, Furrym, Pulevem. Niepokojące jest to, że z tymi zawodnikami walczył dzięki temu, że obijał zawodników o ujemnym lub bardzo słabym rekordzie. Czytam, że to podobno dobry rywal dla Zimnocha. Dla mnie trochę jednak siara, bo gość z nikim poważnym się nie bił od 2014r. No, ale też z kim poważnym bił się Zimnoch w swojej całej karierze? Nie wiem, jak dla mnie tej kariery Krzysztofa nie ma i już nie będzie. Takich Zimnochów już kilku mieliśmy, ostrożnie budowane kariery przez 20 lat i potem szybkie bum bum w poważniejszej walce i gość wracał obijać chodzące worki treningowe.
 
Widać, że kiedyś coś próbował zaistnieć, walka z Arreolą, Furrym, Pulevem. Niepokojące jest to, że z tymi zawodnikami walczył dzięki temu, że obijał zawodników o ujemnym lub bardzo słabym rekordzie. Czytam, że to podobno dobry rywal dla Zimnocha. Dla mnie trochę jednak siara, bo gość z nikim poważnym się nie bił od 2014r. No, ale też z kim poważnym bił się Zimnoch w swojej całej karierze? Nie wiem, jak dla mnie tej kariery Krzysztofa nie ma i już nie będzie. Takich Zimnochów już kilku mieliśmy, ostrożnie budowane kariery przez 20 lat i potem szybkie bum bum w poważniejszej walce i gość wracał obijać chodzące worki treningowe.
Mańkut. Prowadzą Krzysia na Szpilkę. Coś przebąkują o grudniu...
 
Na Zimnochu da sie zarobic tylko w ewentualnym pojedynku ze Szpilka. W szanse walki o ktorykolwiek z pasow wagi ciezkiej nie wierze...
 
Ale to jest jedyna walka ktora wysprzeda hale. Nawet ta w KRK.
Co ty... Zimny jest w Polsce niemal anonimowy i raczej jedna akcja "zrobię ci dziecko na ringu" tego nie zmieniła. Polecę trochę w stylu KSW - Krzysiu ma trochę ponad 9k polubień na fb. Mało. Pewnie jak się pobiją na konfie to szum jako taki będzie, ale nie na to by wyprzedać 15k miejsc...

Są dwie walki do zrobienia, które sprzedałyby się lepiej:
Adamek - Szpilka 2 (szczególnie gdyby Tomek efektownie pokonał tego całego Haumono)
Szpilka - Włodarczyk: Podobnie jak z Zimnochem, Szpilkens ma z Włodarem kosę (swego czasu się gdzieś tam prawie pobili, było trochę szumu), ale w przeciwieństwie do Zimnego to Diablo jest bardziej znany. Znacznie bardziej znany.

Mnie bardzo ciekawi kto by tę walkę organizował... W USA nikt za to nie zapłaci. Odpada. PBN Borek szykuje jesienią (chyba październik/listopad). Raczej odpada. W takim razie Babilon z Wasylem mieliby to zorganizować pod własną marką, a o ile mnie pamięć nie myli to do tej pory ci dwaj organizowali gale na obiektach w Legionowie, Żyrardowie czy ostatnio Poznaniu. Nie chce mi się wierzyć, że nagle pójdą na Ergo czy Tauron Arenę. Pomijam Głowacki - Usyk, którą Wasyl organizował pod marką PBN, nie wiem czy Polsat zaryzykuje drugi raz (na Główkę sprzedali 30k PPV chyba).
 
Jestem ciekaw jak bedzie z frekwencja teraz w Gdansku.
Już trochę biletów sprzedali. Full pewnie nie będzie, ale Mati ciągnie za sobą kibiców, którzy mają dość wojenek Wasyl-Babilon. Te bilety do 100zł powinny wszystkie pójść.

Jakby ktoś miał sprzedawać bilety na Szpila - Zimnoch to ten pierwszy by tylko przyciągnął kibiców. Jakby teraz Borek miał przy sobie Szpila-Kownacki to nawet ładnie PPV mogłoby pójść.

W którymś wywiadzie chyba Borek mówił, że Głowacki-Usyk to był niewypał i że z reklam na głównym Polsacie by więcej wyciągnęli.
 
W którymś wywiadzie chyba Borek mówił, że Głowacki-Usyk to był niewypał i że z reklam na głównym Polsacie by więcej wyciągnęli.

To było oczywiste że to będzie niewypał, Usyk jest fantastycznym pięściarzem ale nie jest medialny, nie sprzedaj biletów, teraz w USA jego walki też nie są zbyt chętnie oglądane mimo wielkiego talentu. A w Polsce, poza Szpilką i Adamkiem nie ma boksera, który pociągnie PPV na przyzwoitym poziomie.
 
Back
Top