Boks

ehhh te nasze gwiazdy sportow walki, zalosne
tak wyszydzani pilkarze maja chyba najmocniejsza psyche
pomyslec, ze wystarczylby ten pierwszy wpis... stracilem teraz troche sympatii do Fonfary
Ja również. Takie reakcje tylko oznaczają sukces tych wszystkich, którzy go w jakiś sposób sprowokowali. Tylko buraki które nie potrafią merytorycznie się obronić sięgają po takie odpowiedzi. Co chociażby taki Kliczko odpowiadał po porażce? Pełna klasa. Adamek? Stagnacja wieczna, ale przynajmniej prawdziwe odpowiedzi sportowca. Chuj w dupe tym wszystkim dzięki którym Andrzej ma pieniądze za to co robi?? Czy tacy zawodnicy nie zdają sobie sprawy z podstawowych mechanizmów ? To ze taki "pedał" wejdzie nawet na pieprzony onet (lub cohones :lol:) gwarantuje mu pewny poziom finansowy. Nie bezpośrednio, ale min. właśnie dlatego że ta garstka ludzi masturbuje się po porażkach, to zawodnicy mogą mieć to co mają. Bo ludzi łączą emocje. Nieważne czy pozytywne czy negatywne. I nieważne jakie to są emocje, każde słono kosztują, naprawdę słono, i niektórzy tego nie rozumieją, bo nie działa to w sposób z ręki do ręki, tylko troszkę dłuższa droga, ale efekt jest taki sam. Zarabiaja Ci co płacą zawodnikom gazę, dlatego że właśnie zarabiaja. Zarabiaja telewizję, reklamy. A kto jest na końcu tego łańcucha i wszystko finansuje? Pedały z chujami w dupach, czasem też z kamieniami.:facepalm:
 


widze ,ze wszystkie media obskoczyl, ciekawe czy jeszcze smsy pisał.
szkoda, jedną głupią wiadomoscia zepsuł sobie bardzo mocno wizerunek, powinien się uczyć od Amerykanów i Conora jak się robi promocję wizerunku
 


nawet Adrien wpadl do andzeja do szatni:mamed:
a tak wogole niedawno Adrien nagral dissa na Floyda
Adrien Broner "Slammer (Panda Freestyle)" (Floyd Mayweather / TMT Diss) (WSHH Exclusive)

 
ClUINR8WAAAZyUT.jpg:large
 

Hehe. Po pierwszym tłicie pomyślałem- o jak fajnie zareagował. Drugi tłit rozjebał. Jak w tej komedii "Ile waży koń trojański"- Darek nie opowiadaj tylko tego kawału. - A co mi tam. Opowiem:DC:

Ehh Endrju. Na chuj Ci były te zapasy w Ankosie. Toć Ty bokser jesteś...
 
Główka z Usykiem na PBN we wrześniu czyli rozumiem, że jest to ta gala, która miała się odbyć w listopadzie?
 
To ja tego nie widzę. Dwa ppv w ciągu dwóch miesięcy :/
Może to drugie w listopadzie puszczą bez PPV... Chociaż nie wiem czy takie cuda to się zdarzają :). A powiem Ci więcej, prawdopodobnie więcej PPV janusze wykupią w listopadzie, niż we wrześniu ;). Dla laików nieważne jest to, że walczy nasz jedyny mistrz świata, tylko to, że w listopadzie walczył będzie może Szpilka albo ktoś inny.
 
a wlasnie ze nie ta w 3miescie bedzie ostatnia edycja w tym roku
skad masz takie smiesne info ze w listopadzie ma byc kolejne?
Stary, zanim nazwiesz moje info śmiesznymi to najpierw sprawdź wiarygodność swoich informacji, bo może się okazać, że zrobi Ci się łyso :bayan:
 
To co, o przekonanie czy takie frajerskie stawki to nie dla nas ? :crazy:
spoko to o przekonanie :crazy:
wieczorem napisze tweeta do pana kostyry moze cos odpisze
powiedz skad wiesz ze bedzie 3 edycja w tym roku mati borek nawijal ze w 2016 maja byc 2 gale a jedna juz byla
 
spoko to o przekonanie :crazy:
wieczorem napisze tweeta do pana kostyry moze cos odpisze
powiedz skad wiesz ze bedzie 3 edycja w tym roku mati borek nawijal ze w 2016 maja byc 2 gale a jedna juz byla
Jestem bardziej poinformowany od Matiego Borka :D Chcesz żebym dał Ci już teraz merytoryczny dowód, czy lepiej wolisz poczekać do odpisania A. Kostyry ? :D
 
Back
Top