Boks

2x 115-109 i 116-108. Dla mnie dobra walka Główki, jedyne co można mu zarzucić to fakt że zbytnio się podpalił po drugiej rundzie i za bardzo się nastawiał na lewy sierpowy.
 
Nie ma to jak kurwa położyć się spać o 21 i wstać na walkę i dowiedzieć się że są jakieś problemy z transmisją:evil:a chuj by to strzelił! Jak ktoś będzie miał walkę w dobrej jakości to niech wrzuci nawet w ciągu dnia jakoś bo i tak dopiero wieczorem będę w stanie nadrobić. Kurwa w ciągu 2 dni spałem 5 godzin wczoraj odpuściłem sobie wszystko wieczorem na rzecz snu a tu taka pizda wyszła.
 
Mnie też Krzychu nie zachwycił mimo tych 4 liczeń przeciwnika. Może to przez chorobę? Transmisja tragiczna. Dobrze, że UFC leciało w tym samym czasie.
 
Walka Chocolatito z Arroyo była niezła do oglądania. Golovkin-Wade identycznie jak Joshua-Martin, obaj mieli niepokonanych zawodników którzy ponabijali sobie rekordy i boleśnie przebili balonik.
 
GGG świetny pięściarz tylko ile on zamierza jeszcze bić tych biedaków.
Jak w swojej wadze nie ma wyzwań to trzeba ją zmienić.
 
Kilka postaci wagi średniej odpowiednich dla weryfikacji jeszcze jest. Dopiero potem wyższa waga a tak nie ma co gadać(mimo że lubię go i cenią) o nim jako najwybitniejszym średnim w historii tak jak co niektórzy mówią, bo Ci najwięksi tej dywizji toczyli boje z równie wielkimi.
 
Zaczyna się intensywny weekend z boksem.

Dzisiaj w nocy gala z udziałem braci Dirrell - transmisja na C+sport od 3.
Jutro trzy ciekawe gale:
1. Gala w Anglii gdzie w ME bije się Hughie Fury z Kassim, ciekawy sprawdzian dla młodego, Kassi jest twardy, padł tylko z Mansourem. Transmisja na polsacie sport od 20.
2. Gala w Carson z C0-ME Edwin Rodriguez - Trent Williams Jr. Osobiście najbardziej czekam na tą walkę, a w ME walczy Ortiz z Berto - walka trochę przehajpowanych zawodników.
3. Gala w Waszyngtonie z ME Badou Jack-Luciano Bute oraz w Co-ME James DeGale powinien przejechać się po Medinie.
 
Back
Top