Boks

Walczy często w tej Nowej Zelandii ale pora z tym skończyć. (5 razy w 2015) Ten kraj nie zapewni Izu walk z rywalki z wysokiej półki.
Zapewniają, że rok 2016 ma być przełomowy i Ugonoh ma wypłynąć na szerokie wody. W rankingu WBO stoi już wysoko także w USA ma szanse liczyć na dobrego rywala, po którym pojawią się wieksze możliwości.. Jeśli chodzi o kasy to myślę, że Izu nie bedzie wybrzydzał zwłaszcza, ze w NZ na tych małych galach walczył pewnie za grosze
 
Temat walki Izu pominę bo już wszystko napisaliście. Mnie tylko dziwi że Izu w takim momencie kariery będzie brał udział w tańcu z gwiazdami, nie uważacie że powinien zajać się treningim bokserskim i rozwojem a w takich programach brać udział jako emerytowany fighter? Wiem że to wzrost popularności itd ale jednak mam mieszane uczucia.
Edit: Warto zauważyć fakt że Izu bije jak koń, tak odłączył typa po prawym prostym że strach się bać.
 
Temat walki Izu pominę bo już wszystko napisaliście. Mnie tylko dziwi że Izu w takim momencie kariery będzie brał udział w tańcu z gwiazdami, nie uważacie że powinien zajać się treningim bokserskim i rozwojem a w takich programach brać udział jako emerytowany fighter? Wiem że to wzrost popularności itd ale jednak mam mieszane uczucia.

Znokautowałeś mnie tą informacją ... Nie wiedziałem
Ale wiesz, nie dziwi mnie to. Tak jak pisałem, w Nowej Zelandii nie zarobił pewnie kokosów a Polsat to jednak uznana firma i potrafi rzucić ziarnem, złotym :wink:
 
A Borek na Twitterze odlecial


BTW czekam jak teraz obsadza dwie gale w roku, skoro z jedna byl problem.
 
Znokautowałeś mnie tą informacją ... Nie wiedziałem
Ale wiesz, nie dziwi mnie to. Tak jak pisałem, w Nowej Zelandii nie zarobił pewnie kokosów a Polsat to jednak uznana firma i potrafi rzucić ziarnem, złotym :wink:

Z jednej strony prawda, z drugiej jest w świetnym wieku, pnie się w górę w rankingach, 1-2 wygrane z czołówką i byłyby sowite wypłaty. Ale nie ma co gdybyć, skoro tak wybrał to oby to nie wpłynęło na jego rozwój albo żeby broń boże nie wybrał kariery tancerza. :lol: A tak poza tym to jak sam to czytałem że wystąpi w TzG to aż sprawdzałem czy to nie ASZ dziennik albo jakiś inny fake.
 
Izu w następnym pojedynku zmierzy się z anemikiem o prawo walki z kobietą na wózku.
Co można wynieść z pojedynków z rywalami nawet nie starającymi się stawić opór?
 
Last edited:
@VoRaNeK pisałem o Izu w Tańcu z Gwiazdami stronę lub 2 wcześniej:wink: musiałeś przeoczyć. Izu niech podpiszę ten kontrakt z Polsatem to taki Kołodziej czy Zimnoch to i tak 10 półek wyżej niż dotychczasowi rywale Izu. Niby rozmawiają o kontrakcie na 5 walk. A Kmicie zamarzył się pojedynek Adamek-Włodarczyk:confused:
 
@VoRaNeK pisałem o Izu w Tańcu z Gwiazdami stronę lub 2 wcześniej:wink: musiałeś przeoczyć. Izu niech podpiszę ten kontrakt z Polsatem to taki Kołodziej czy Zimnoch to i tak 10 półek wyżej niż dotychczasowi rywale Izu. Niby rozmawiają o kontrakcie na 5 walk. A Kmicie zamarzył się pojedynek Adamek-Włodarczyk:confused:

Wypromować Izu walką w kwietniu na PBN (chętnie zobaczyłbym go np. z Aguilerą, to byłby ciekawy test), Adamek wtedy wygrywa i na następnej gali PBN Izu vs Adamek. :evil:
 
Wypromować Izu walką w kwietniu na PBN (chętnie zobaczyłbym go np. z Aguilerą, to byłby ciekawy test), Adamek wtedy wygrywa i na następnej gali PBN Izu vs Adamek. :evil:

Śmiem twierdzić, że za rok Adamek mógłby mieć poważny problem z Izu
No właśnie nic nie mówi się o kwietniowym wystepie Izu na PBN tylko o tym listopadowym. Szkoda
 
Śmiem twierdzić, że za rok Adamek mógłby mieć poważny problem z Izu
No właśnie nic nie mówi się o kwietniowym wystepie Izu na PBN tylko o tym listopadowym. Szkoda

Na pewno miałby problem. A Izu wygrywając taką walkę tylko zyskałby na popularności, nie tylko w Polsce bo Adamek jest rozpoznawalny w USA.
 
Jacobs wygrał z Quillinem w 1 rundzie, ale nie wiem czy sędzia nie przerwał za szybko, jakie są Wasze zdania? Dziwnie się sędzia zachowywał, zero zdecydowania, myślał że Quillin pada i będzie liczył, a on dalej stał na nogach, popatrzył na niego przez 2-3 sekundy i przerwał. Ale timing Jacobsa kapitalny, idealnie wsadził kilka ciosów.

Edit: Chociaż jak widzę wzrok Quillina po tych ciosach to dobrze że przerwał bo facet był w alternatywnej rzeczywistości. :confused:
 
Gala w przyszłą sobotę z Anglii co ma walczyć m.in. Masternak i Joshua to będzie gdzieś transmitowana?

W rozpisce Polsatu sport nie ma, w C+ nie ma , w TVP sport nie ma :(
 
@pablos_83 stawiam że PS jednak ją pokaże ale info dopiero podadzą. Na wyspach ta gala jest w PPV i może jeszcze się nie dogadali. No czekam też z niecierpliowością!
 
LETS GO CHAMP!

btighs.jpg
 
Jeszcze Thurman-Porter mogliby gdzieś pokazywać, bo widzę że w piątek na PS transmisja z San Juan z walk Donaire'a i Verdejo.
 
Na takie info czekałem! Boks i w nocy UFC:star wars: do tego TVP Sport pokaże w nocy galę Haymona. Ciekawe pojedynki w ciężkiej! No kurwa ale się weekend szykuje!:bayan:
 
Back
Top