Boks

cut man z ufc jak on ma??? the stitch czy jakos tak ma ksywe na polski szew widac ciezkie lapy u Chisory
 
Te ciosy Vitka...masakra, jakieś dziwne sierpy, podbródki dziwnie zadawane, jakby samą ręką...a od lat nikt tego przebić nie może. Chisora za to zamiast patrzeć gdzie jest Ukrainiec to macha typowymi 90stopniowymi sierpami nadziewając się na barki lub ręcę Vitka. Lipa, bo dystans dobrze skraca, ale nie wie gdzie uderzyc trzeba...
 
Ciężko się boksuje z kimś znacznie niższym, który w dodatku robi tak niskie uniki. Widać, że Kliczko ma kłopot ze "stabilizacją" celu :)
 
Kliczko powinien szybciej chodzić do tyłu i lepiej trzymać dystans, tak jak walczy daje szansę Chisorze, a w zasięgu ma taką przewagę, że mógłby z każdym boksowac z prawdziwego dystansu...no,ale żeby go zachowywac trzeba szybkości. kliczko zdecydowanie słabiej wygląda niż z Adamkiem. Moim zdaniem :)
 
No,ale kur..dobrze skraca dystans, podchodzi do Kliczki i zamiast uderzyć, bo to ruszanie głową Vitka wcale jakoś zajebiście nie wygląda...No, ale on podchodzi, a uderza głównie wtedy, gdy już proste poleca i te łapy mu przeszkadzają w dojściu do głowy Ukraińca. Szybciej Chisora musi uderzać, jeśli chcemy sprawdzić szczenę Vitka naprawdę.
 
Vit ma syndrom Pudzianowskiego, zmienia kolory. Chisora jest jedynym od lat, który pokazuje jak powinno się walczyć z pachołami.
 
Chisora niech low kicka rzuci jednego, punkt mu odbiorą, kolejne 50 tysięcy dolców, ale te patyki, które Vitek zwie nogami połamane bankowo ;)



Chisora coś robi,ale jest nieco przewidywalny, wszystkie lewe sierpy z doskoku Vitek praktycznie przyjmuje na prawa rękę, wie, że ten cios pójdzie. Wystarczy, że wie, która ręką w danej chwili Anglik uderzy i zablokuje odpowiednią ręką ten cios...
 
wierzycie ze chisora wygra? ciezko ma







komentator swietny, zreszta jak prawie kazdy polski...
 
http://www.youtube.com/v/WG_yfOgYc70 I zamieńcie Diaz na Chisora, a Kliczko na Condit i wszystko się zgadza, walka ogólnie podobna, choć jednak inna ;)
Hitler na niemieckie obywatelstwo Vitka by się nie zgodził, ba wypędził by go z kraju;)))
 
Jak byłem za Kliczką, tak teraz kibicuje Chisorze, bo walczy ciekawiej, i z taką masą i małym wzorstem ma mega kondycję, o szczęce nie mówiąc.
 
Ta, bo na pewno ma szansę wygrac na punkty, zwłaszcza w Niemczech. Tam to nawet, gdyby Kliczko leżał w każdej rundzie czuję, że by wygrał większość rund u sędziów.
 
"Rywola" xD Chisora lepszy, szkoda że przegra.



Ciekawe jak by to wyglądało gdyby Kliczko był te kilkanaście cm niższy.
 
Chisora otrzymuje cięższe ciosy niż wszystkie obiady w Polskich domach na święta Bożego Narodzenia :D
 
Bubi, jak dla mnie to kliczko go głównie smyrał, nie idzie całym ciałem za ciosem tylko wyprowadza je samymi rękami lub drobnym kolistym ruchem...nie wiem jak on tak nokautuje, chyba sam fakt, że ma wielkie te łapy i ogolnie jest duży i swoje waży.
 
Back
Top