Boks

Dobra walka to się liczy.



Adamek walka w Polsce na pożegnanie i wystarczy.







Przyznajcie, że Cunningham w świetniej formie i wykonał plan taktyczny w 100%. Natomiast Tomcio miał fatalny gameplan i za dużo balastu.
 
Haha, ale przekręt. To była ostatnia walka bokserska jaką oglądałem. To już punktowanie gal mma w Azerbejdżanie jest na wyższym poziomie.
 
Chyba ich pojeb.... To jest właśnie boks. Steave celniej trafiał, punktował prostym i wygrał!
 
wynudzilem sie ogladajac jednym okiem ta walke. . . adamek z czyms takim moze kliczce co najwyzesz poraz kolejny za worek posluzyc z zawodnikiem z pol ciezkiej wygral na farcie, za cel powinien sobie obrac wba i powietkina, bo tylko tam moze cos by mu sie udalo ugrac
 
to była bodajże dziesiąta walka bokserska w życiu jaką oglądałem, dlatego ekspertem nie jestem, ale punktowałem 116:112 dla USS Cunninghama :D Lubię gdy nasi zawodnicy wygrywają ale nie w taki sposób, nie przez debilne sędziowskie decyzje a'la Cecil Peoples
 
Żałosny werdykt. Było to do przewidzenia Adamek musi przecież jeszcze raz zebrać wpierdol od Kliczków oczywiście na PPV.
 
Ja pierdole. Myśle, że MMA nigdy nie zejdzie na takie jawne wałkowanie zawodników. Wyruchali czarnego bez mydła.
 
Masakkrraa coraz mniej ogladam boks a po takich wałkach nie chcę ogladać wcale
 
A najgorsze jest to, ze żałośni znawcy w studio są jebanymi hipokrytami. Rozumiem patriotyzm, ale bądzmy powazni, że sportem to nie ma nic wspólnego.
 
nie rozumiem dlaczego boks jest nadal tak popularny , po takich wałkach - liczy się nazwisko i zarobiony hajs z ppv
 
Back
Top