Bilety na UFC w Polsce od 200 złotych?

Dużo myślę nad sektorem C także cena 200zł jest dla mnie jak najbardziej do zaakceptowania
UFC wierzy w Polaków, mam jednak obawe, że w dolnych sektorach znaleźć Polaka bedzie bardzo cieżko. O płycie nie wspominam
 
Nie ma co porównywać z innymi krajami. Tak jest z większością produktów zagranicznych w Polsce. Uwzględniając silę nabywczą pieniądza (a czasem i bez tego) firmowe ubrania, słodycze, alkohole itp.są dużo droższe w Pl niż w GB, czy Niemczech. #polakzaplaci
 
Polak zawsze w dupe kopany. Ale dzięki temu może nie będzie wielkiego problemu z kupnem biletu :D FightCard przeciętny, mówiąc bardzo delikatnie. Bilety drogie.
 
"Dodatkowym czynnikiem była obszerna baza subskrybentów, którzy zapisali się do newslettera dotyczącego sprzedaży." Myślicie że naprawdę ustalili ceny na podstawie ilości subów i like'ów w internecie? To się mogą nieźle przejechać bo u nas mma jest internetowo silne ale jak trzeba wydać pół pensji to się robi niewesoło. Btw mogłem się nie zapisywać na ten pieprzony newsletter, sory za podbicie ceny :/
 
W Polsce gale oglądają miliony, więc myśleli, że w tak dużym mieście jak Kraków i tak zainteresowanym MMA kraju jak Polska to do zrobienia. Gdyby w Polsce było normalnie i kibice Wisły czy Cracovii mogli iść wspólnie na galę obejrzeć walki, poemocjonować się, ale im w głowach tylko jedno, zawsze i wszędzie.
 
W Polsce gale oglądają miliony, więc myśleli, że w tak dużym mieście jak Kraków i tak zainteresowanym MMA kraju jak Polska to do zrobienia. Gdyby w Polsce było normalnie i kibice Wisły czy Cracovii mogli iść wspólnie na galę obejrzeć walki, poemocjonować się, ale im w głowach tylko jedno, zawsze i wszędzie.

przewiduje w hali obecność kilku tysięcy kibiców Wisły i tego drugiego klubu. Trupów nie będzie.
 
Oby Masu oby, ani przed galą, ani po. Oby też bez napinek na hali i obcinania się tylko skupienie na walkach. Swoją drogą byłby niezły skandal, gdyby jednak coś się działo na tej linii i jakieś kosy latały, ale byłaby siara na skalę światową ;-/
 
Kraków bez obcinki? Tego nikt nie może obiecać :D A kosy nikt nie lubi pod kamerami wyciągać wiec nie pierdol głupot.
 
Kamery będą gdzie będą, na pewno nie wszystko zarejestrują. Skoro ludzie się dźgają w mamrze, gdy jest ich paruset czy tysiąc i są baczniej obserwowani to co dopiero w tłumie możliwie parunastotysięcznym i przy przyciemnionych światłach ;-) No, ale oby nie. Przede wszystkim też gruntowne sprawdzanie stanu posiadania na wejściu by się przydało :-)
 
Kamery będą gdzie będą, na pewno nie wszystko zarejestrują. Skoro ludzie się dźgają w mamrze, gdy jest ich paruset czy tysiąc i są baczniej obserwowani to co dopiero w tłumie możliwie parunastotysięcznym i przy przyciemnionych światłach ;-) No, ale oby nie. Przede wszystkim też gruntowne sprawdzanie stanu posiadania na wejściu by się przydało :-)


Born nie wiem gdzie mieszkasz ale Kraków to nie Pacanów Dolny i duże imprezy odbywają się tu co tydzień. Kosy owszem latają ale na osiedlach i to raczej wśród zainteresowanych tematem. Tobie się wydaje że UFC to jest pierwsza okazja przy której spotka się Wisła i Cracovia?? Spotykają się na siłowniach, w kinach i po bułki czy mleko. Nikt nie zapłaci specjalnie za bilet żeby robić bitwę z siekierami. Ostatnio jak pada głowa to pół ekipy idzie siedzieć, a tutaj masz kamery, ochronę, psy po cywilu itp. Są lepsze miejsca żeby sprawdzić ostrość noża. Przestań pisać bajki.
 
Kamery będą gdzie będą, na pewno nie wszystko zarejestrują. Skoro ludzie się dźgają w mamrze, gdy jest ich paruset czy tysiąc i są baczniej obserwowani to co dopiero w tłumie możliwie parunastotysięcznym i przy przyciemnionych światłach ;-) No, ale oby nie. Przede wszystkim też gruntowne sprawdzanie stanu posiadania na wejściu by się przydało :-)
Ty myslisz, ze przez bramki przepuscza kilkadziesiat osob z ostrym narzedziem? Zdrowy jestes? Przy osobistej moze sie zdarzyc przeoczenie jak ktos ma gdzies skitrana zyletke, ale nie maczete czy noz...
 
Dlatego pisałem, że i przed halą/galą ;] Po ostatnim ataku na kibiców jadących na galę MMA ToM w trójmieście to żaden debilizm by mnie nie zdziwił za bardzo. No, ale oby było jak piszesz i bez wstydu dla Polski i miasta Krakowa.

Dla mnie w ogóle nieporozumieniem i debilizmem jest rywalizacja na noże w kwestiach klubowych, ale nigdzie tak jak w Krakowie to nie jest tak tolerowane, więc zawsze na Kraków inaczej patrzyłem niż nawet na trójmiasto czy Lódź, choć i tam występowały takie akcje i w mniejszych miastach również ;-) Wybaczcie, sami sobie zgotowali ten los i postrzeganie. Jeśli dla kogoś najważniejszy w życiu jest klub i jest gotowy za to ciachać i samemu ginąć to cóż ;-)
 
Masu nie prowokuj Borna bo jeszcze przyjedzie do Krakowa na UFC żeby udowodnić słuszność swojej teorii...
 
Skoro debilizmem jest dla mnie machanie w takich błahych sprawach nożem to niestety, ale po debilu się można wszystkiego spodziewać wg mnie. Jeśli dla niego życiem jest jeden bądź drugi klub to cóż...Taki Misiek rzucał w niewinnego piłkarza na murawie z jakiegoś tylko mu znanemu powodu ;] No, ale dobra, to było dawno...Nie tak dawno za to przed Time of Masters jedna ekipa atakowała drugą, przed galą, ale jednak. To nikogo nie zastanawia widzę i nie uczy ;-)

Zakończmy więc :-) Ja tylko piszę "prewencyjnie", obyście mieli rację i był spokój, od początku o tym mówię i tego chcę :-)
 
zawsze bawi mnie kiedy ktoś nasłucha sie tvn'u a potem wypowiada sie na temat o którym nie ma pojęcia. Ty myslisz że w Krakowie na codzien jeden za drugim biega z maczetami? miedzy soba biją sie nie kibice zwasnionych klubów a zwykli kibole którzy swoje czyny argumentują miłością do klubu. Taka zasłona dymna. Kibice cracovi i wisły żyją normalnie.
 
Dałeś się strollować chyba. Wracam czytam i oczom nie wierze, jak z cen biletów na walkę na śmierć i życie przeszliście :P


Człowiek się nigdy nie nauczy :ashamed:
zdjecie_20080528235330_390.jpg
 
ktoś nasłucha sie tvn'u a potem wypowiada sie na temat o którym nie ma pojęcia.
Raczej nie z TVN'u, a z doświadczenia i opowieści kumatych osób. Zresztą jakiś debil kiedyś na wakacjach w Świnoujściu śpiewał dumnie "Nożownicy, nożownicy Cracovia", jakby się było czym chwalić? Patologia i tyle.

Grzechu, 1000zł aż?A nie 200?:D
 
Miał być koniec przecież ;-) Ja o patoli pisałem w jego przypadku czy innych nożowników, nie o całym Krakowie, żeby nie było :-)
Przed ToM znalazło się +-150 osób, które miały na celu uprzykrzenie innym drogi na galę, ale rozumiem, że żadnych podobieństw w tych kwestiach nie ma ;-)
 
Last edited:
Ja sie ciesze, ze @Born2kill poruszyl ten temat. Chcialem wziac mlodego na gale ale widze, ze to odpada. Dopiero teraz zauwazylem jakim bylem szczesciarzem - kilkukrotnie bylem w Krakowie i nic mi sie nie stalo. To pewnie dlatego, ze bylem glownie w okresie letnim lub zimowym i kibice byli na koloniach lub feriach.
Ja na UFC przyjade, chocbym mial dostac kose to i tak bede.
 
I co taki post ma tu wnieść? Wyżyłeś się? Lepiej ci? Na pewno nie czuję się obrażony, bo nie znasz mnie niemal wcale. Gdybyś chociaż napisał czemu tak uważasz, ale to chyba przerasta. Łatwiej jest zabluzgać i odejść ;-) Nie poprawiłeś wizerunku Krakowa na pewno takim tekstem. Co jest pojebanego, że chciałbym by był spokój? Wybacz Krakusie, że nie chcę by się ciachali w dniu gali. Co jest pojebanego w tym, że nie zdziwiłbym się, że jedna ekipa zaatakuje drugą jadącą autobusem czy tramwajem? Skoro w trójmieście się to stało to trzeba być raczej mocno pojebanym by być pewnym, że nic się na 100% nie wydarzy w Krakowie. Dodając fakt, że przyjedzie pewnie również wielu obcokrajowców. W ogóle daj info ochronie i policji by sobie wzięli w ten dzień wolne, bo nie ma prawa się nic dziać. W końcu Kraków to najspokojniejsze miasto w Polsce tylko Born2kill pojebany sobie coś ubzdurał ;-)

A za obrażanie w takim stylu i nie wyjaśniając nawet czemu masz takie zdanie po powyższej dyskusji powinien być ban.
 
Back
Top