BEZ NAZWY - nowa gra mma online

pracuje nad bledem, ktory mnie powoli doprowadza do szalu, ale go rozkminie i bedzie git
 
wylaczlem, musze sie uprorac z tym glupim frustrujacym problemem, nie ma sensu nic robic zanim to zrobie
 
cos mi sie popieprzylo przy tym przenoszeniu na inny serwer, ale dam sobie z tym rade napewno :)
 
moze moderator wywalic ten temat? fail na mase :D trzeba bedzie wrocic do testow :)
 
http://mma.visualmedia.info.pl/







probujemy, jak komus sie przytafi to prosze jak najszbciej dac mi znac, wtedy to naprawie, bo sam tego nigdy nie widzialem jezcze :D
 
brakowalo przecinka, powinno byc ok, ale zwrocicie uwage na blad z bonusami :D
 
Błąd z wielokrotnym wybieraniem bonusu znów występuje.



W tej chwili dziękuję za grę :)
 
mhm, zrobilem nowy typ postaci i ladne KO leca :D







edit:



ludzie walczcie ze mna
 
podczas sparingu mi wyskoczyloFatal error: Cannot redeclare fight_begining() (previously declared in :222196848) in /BETA/1.0/pl/start/sparing/index.php on line 1060
 
kurde, jak chcecie otrzymac oficjalne miano beta-testera to ktos mi musi dac znac jak bedzie mial ten blad z bonusami :D
 
@dufia



Podczas mojej pierwszej walki (z Dawidem Borkiem), nie dokończyłem jej nawet.
 
a to ciekawe, zalogowalem sie tam jako ten gracz i bylo wszystko ok, ale to mi daje do myslenia teraz, blad jest gdzie indziej niz go szukalem i moze byc prostszy do naprawienia niz myslalem, dzieki
 
gdzies tam jest problem ze statami, na jutro naprawie, a dzisiaj mozna to potraktowac jako niewypal :D:D sporo do poprawienia, sporo przeoczone, ale jak to sie mowi, jeden krok do tylu, dwa do przodu :)
 
dobra panowie, to dalej nie ma sensu, trzymajcie za mnie kciuki, zobaczymy co ogarne na jutro xD
 
Kurde. Za każdy punkt techniczny który sobie przydzieliłem dostawałem 5 następnych... coś nie tak.
 
Back
Top