BEZ NAZWY - nowa gra mma online

Overeem Dzifko



Na niedostrojonym pianinie nie da sie zagrac zajebistego koncertu :D
 
w ogole trzeba miec chyba mozg orzeszka, zeby jebnac se nick overeem dzifko :-)







jakby ktos nie ogarnal tego nicku, to post dufii brzmi jak pseudo obraza xD
 
uzalezniony jestem od tej gry, popelnie samobojstwo jak jej nie wlaczysz
 
:D



Dzisiaj poniedzialek i o 12:00 i tak by nie wypalilo :D Za malo graczy. Postaram sie przed 16 odpalic i zostanie do pozna.
 
a czemu nie moze postac dluzej (bo do pozna to rozumiem ze do wieczora?) Te resety Ci zniecheca graczy ;p wez albo odpal i zostaw na dluzej nie odpalaj, bo to jest dosyc zniechecajace
 
robie co moge, zeby gra byla caly czas online, teraz jeszcze nie moze byc i nie chce mi sie produkowac dlaczego :D



apeluje o wyrozumialosc :D
 
Tylko wiesz, żebyś nie przedobrzył... skoro teraz słyszysz głosy że jest dobrze, to chyba musi coś znaczyć. Poza tym zawsze można wprowadzać już ulepszenia w gotowej wersji gry, gdy po dluzszym czasie dowiesz sie ze cos szwankuje, tak wiele gier funkcjonuje. No ale to jest Twoje dziecko wiec zrobisz jak uwazasz.
 
Widze że tworzenie takiej gry zajmuje sporo czasu.



Kiedy planujesz wprowadzić gre na stałe?
 
Moim glownym celem jest doprowadzenie gry do stanu gdzie jest caly czas online.







Kukul24



Przeprojektowalem calosc od nowa, zeby moc zbalansowac walke. Jesli mi sie to uda, gra bedzie w online "na stale", a ja bede ja regularnie rozwijac. Nie wiem kiedy, nie wiem nawet czy ;)
 
Szkoda że tak bardzo nie odpowiedzialna osoba zajeła się tą grą, rozumiem że robisz updaty, ale powinieneś zrobić jak już mówiłem narazie wszystko tak aby chodziło 24/7 a jak potrzebny jest do tego jakis dedyk czy coś, to zrób dotacje że mozna np jakieś punkty kupić... a nie gra pochodzi 1 dzien poznej 2 dni off, bo ty robisz update i na dodatek reset postacji jesli dluzej bedziesz tak robil to ta gra dlugo nie pociagnie.
 
odblokowalem gre, zobaczymy czy bokserze beda dzisiaj slabsi :)


http://mma.visualmedia.info.pl/BETA/1.0/pl/start/
 
Mi pyka. Z tego co zauwazylem to jakos ciezko sie ciosy zadaje. Malo ich dochodzi i ciezko kogos zknockoutowac ;p
 
Takie już jest MMA.
Jeżeli jego domeną jest parter, a ty nie umiesz utrzymać walki w stójce, to raczej nie jego wina...
 
Alistair Overeem tyle ze bjj, zapasy i grapling jest o wiele lepsze od boksu,muay thai, kick-boxingu co jest pomylka... cos jest zle ustawione.
 
Nie tyle pomyłką co jeszcze nie do końca dobrze zbalansowana gra, która jest jeszcze w wersji BETA.
 
Kiedy przewidujesz dodanie klubów i federacji? Będą jakieś pieniążki, treningi i w ogóle w poźniejszej fazie gry?
 
Koncze rozgrywke na 1szym miejscu w rankingu :) Kobieta wzywa, moze jeszcze da rade mi sie wbic na to konto jak nie bedzie znowu usuwanka ;p
 
beka w chuj z tej gry, teraz bjj,zapasy, grapling są na takim poziomie ... ze reszta w ogóle podłog tego nie istnieje.... popraw muay thait, boks i kickboxing na takim sam poziom na jakim jest bjj zapasy i grapling...
 
Back
Top