BELLATOR 255: PITBULL VS. SANCHEZ 2 / Piątek 2 Kwietnia

Czym ma Gracie zaskoczyć Jacksona? Imo jeśli szczęśliwie nie podda, to odstaje zarówno w stójce jak i zapaśniczo. Dodatkowo Jackson dużo lepszy zasięg i gabaryty, cardio bez zarzutów.
FITCH jest lepszy od Jacksona a dostał Heel Hooka
 
FITCH jest lepszy od Jacksona a dostał Heel Hooka
W jakiej płaszczyźnie Fitch jest lepszy od Jacksona? On zawsze był mocno jednopłaszczyznowy ale solidny, a teraz jest zwyczajnie zbyt stary, żeby rywalizować z czołówką, co pokazała ostatnia walka, gdzie wyglądał słabo. Ewentualnie zapaśniczo i to by było na tyle (choć nie jestem przekonany, czy 43letni Fitch dałby radę obalać takiego 30 letniego konia jak Jackson). Tylko co to zmienia? Skoro Jackson obalić się raczej nie da (Hendersonem rzucał, a ten zapasy ma konkretne), a szanse Gracie to raczej parter. Poza tym Fitch to już dziadek. On walcząc z Gracie miał już 43lata...
 
Czym ma Gracie zaskoczyć Jacksona? Imo jeśli szczęśliwie nie podda, to odstaje zarówno w stójce jak i zapaśniczo. Dodatkowo Jackson dużo lepszy zasięg i gabaryty, cardio bez zarzutów.
Gracie na pewno zapaśniczo nie odstaje od Jacksona, jeśli ktoś tu będzie sprowadzał to jest nim Gracie. Stójka Jackson natomiast zapasy i parter Gracie, walka z cyklu 50/50.
 
Gracie na pewno zapaśniczo nie odstaje od Jacksona, jeśli ktoś tu będzie sprowadzał to jest nim Gracie. Stójka Jackson natomiast zapasy i parter Gracie, walka z cyklu 50/50.
Nie sądzę i zdecydowanie się nie zgadzam, że Gracie jest lepszym zapaśnikiem. Gracie to mimo wszystko grappler i jeśli będzie próbował obalać (a prawdopodobnie będzie, bo wątpię, by na nogach mógł to wypunktować), to raczej widzę tu jakieś haczenia z BJJ niż typowe zapasy, bo tu jest gorszy. Zapasy i stójka na korzyść Jacksona, grappling na korzyść Gracie. Dla mnie taki skillset faworyzuje Jacksona, który ma więcej możliwości na wygraną.
 
Nie sądzę i zdecydowanie się nie zgadzam, że Gracie jest lepszym zapaśnikiem. Gracie to mimo wszystko grappler i jeśli będzie próbował obalać (a prawdopodobnie będzie, bo wątpię, by na nogach mógł to wypunktować), to raczej widzę tu jakieś haczenia z BJJ niż typowe zapasy, bo tu jest gorszy. Zapasy i stójka na korzyść Jacksona, grappling na korzyść Gracie. Dla mnie taki skillset faworyzuje Jacksona, który ma więcej możliwości na wygraną.
Ja tu nikogo nie faworyzuje ale jeśli chodzi o to kto kogo będzie kładł na dupę to jestem prawie pewien że będzie to Gracie.
 
Odradzam Newmana, gość poza zapasami nie ma kompletnie nic, słaba stójka zero bjj a jego przeciwnik dobry dzik co prawda miał dłuższą przerwę ale wcześniej walczył w ciężkiej i półcięzkiej więc obalenie go nie będzie łatwą sprawą, Fortune nie zdołał go przewrócić ani razu a to dobry zapasior.

Dzięki ale nie skorzystam
Widzę inaczej
 
2143582xZVG4WL.jpg
 

Kurde jestem ciekaw tego Busick'a, gość wydaje się solidny, bardzo silny z konkretną parą w łapie i może nawet moim zdaniem tutaj wyciągnąć jakieś poddanie ale jego największym minusem jest niska aktywność, tak się teraz zastanawiam czy to kurs rzędu @4.00 mnie skusił czy ten Newman jest przeciętniakiem źle wycenionym przez bukmacherów.
 
A ja po ważeniu czuję, że Sanchez może zaskoczyć. Obejrzałem jeszcze raz ich pierwszą walkę i pierwsze 4 rundy były bardzo bliskie. Pitbull wygrał to w 5 odsłonie. Czuję upset.
 
Ja ostatecznie puściłem cos takiego
Nallo
Usman Nurmagomedov
Magomedov
Jackson
Berkhamov

125 do wygrania 460(teraz pewnie kolo 390 po wypadnieciu berkhamova)
 
Odradzam Newmana, gość poza zapasami nie ma kompletnie nic, słaba stójka zero bjj a jego przeciwnik dobry dzik co prawda miał dłuższą przerwę ale wcześniej walczył w ciężkiej i półcięzkiej więc obalenie go nie będzie łatwą sprawą, Fortune nie zdołał go przewrócić ani razu a to dobry zapasior.
Do tego ubil gwiazde KSW Erslana ;)

Byly rywal Oskara Piechoty, Jonathan Willson, walczy w ciezkiej z Brazolem utuczonym na ogorkach, kursy po 1.85. Amerykanin zdecydowanie lepszy, ale ze sredniej do ciezkiej ?
 
Do tego ubil gwiazde KSW Erslana ;)

Byly rywal Oskara Piechoty, Jonathan Willson, walczy w ciezkiej z Brazolem utuczonym na ogorkach, kursy po 1.85. Amerykanin zdecydowanie lepszy, ale ze sredniej do ciezkiej ?

Wilson z brazylijczykiem walczą w półciężkiej koleżko.
 
A ja po ważeniu czuję, że Sanchez może zaskoczyć. Obejrzałem jeszcze raz ich pierwszą walkę i pierwsze 4 rundy były bardzo bliskie. Pitbull wygrał to w 5 odsłonie. Czuję upset.
Ale kiedy to było
Teraz Pitbull ma nokautujacy cios
 
Ale kiedy to było
Teraz Pitbull ma nokautujacy cios
Nieco ponad 2 lata temu (czyli nie tak dawno, tymbardziej, że obaj byli aktywni), moim zdaniem to Sanchez zrobił większy progres od tego czasu.
Ostatecznie nie puściłem Sancheza, ale jestem bardzo ciekaw tej walki.
 
@VaeVictis w sumie niezły bet po @1.85 ale nie zagram bo nie mam za bardzo czasu przeglądnąć brazola, chociaż z drugiej strony jak ktoś przegrał z Piechotą (mega słabe cardio) w dodatku decyzją to chyba nie jest fajterem najwyższych lotów.
 
Do tego ubil gwiazde KSW Erslana ;)

Byly rywal Oskara Piechoty, Jonathan Willson, walczy w ciezkiej z Brazolem utuczonym na ogorkach, kursy po 1.85. Amerykanin zdecydowanie lepszy, ale ze sredniej do ciezkiej ?

ale zabil btw wie ktos czemu ta walka widnieje wszedzie jak no contest
 
Z tej gali puściłem jedynie Sancheza. Fajny kursik a już nieraz te maineventy po 1.30 typu Blaydes się wypierdalały.
 
Back
Top