Będzie transmisja UFC Kraków w telewizji?

Status
Not open for further replies.
Nie uważacie, że jeśli Polsat rzeczywiście chciałby pokazać UFC, to już trochę za mało czasu mu zostało? Bo jeśli przed Świętami nie ogłosi, to już raczej możliwość promocji i dobrego wyniku chuj strzeli. Dlatego w takim czasie do gali, nie wierzę w UFC na Polsacie.
 
W przypadku UFC może być powtórka jak z Formułą 1. Polsat jest zainteresowany tylko tą galą w Krakowie więc możliwe, że w przyszłym tygodniu się dogadają.
Umowę na zakup praw na poprzedni sezon podpisano dzień przed pierwszym wyścigiem, bo Polsat nie chciał zgodzić się na zbyt wygórowane - jego zdaniem - warunki finansowe. W tym roku sytuacja się powtórzyła. O podpisaniu umowy na zakup praw do tegorocznych zawodów Formuły1 poinformowano w piątek popołudniu, już po pierwszej sesji treningowej do pierwszego wyścigu w Australii.
 
przypomnijcie sobie sytuacje sprzed kilku lat , gdzie na gali moosin walczył Pudzian i Juras , transmisja była ogłoszona chyba tydzień przed z tego co pamiętam
 
Na galach Fight Pass z tego co pamiętam nie ma przerw między walkami? Poza tym Janisz&Juras coraz bardziej stają się Szpakowskim MMA, wolałbym obejrzeć z Gooden/Hardy.
 
przypomnijcie sobie sytuacje sprzed kilku lat , gdzie na gali moosin walczył Pudzian i Juras , transmisja była ogłoszona chyba tydzień przed z tego co pamiętam
no właśnie słowo Pudzian jest tutaj kluczowe... gdyby na UFC w Kraków był Pudzian lub inny hardcorowy koksu to pewnie by transmisje puścili poprzedzając ją dobrą kampanią reklamową, z resztą Moosin to nie UFC, a Polsat już przyzwyczaja że wydarzenia rozgrywane w Polsce wcale nie muszą być oczywiscie transmitowane, przypomnieć wystarczy Mistrzostwa w siatkówce, o których transmisji też było bardzo głośno, ale co jak co, ma mam nadzieję że pójdą po rozum do głowy i sie zgadają z UFC
 
no właśnie słowo Pudzian jest tutaj kluczowe... gdyby na UFC w Kraków był Pudzian lub inny hardcorowy koksu to pewnie by transmisje puścili poprzedzając ją dobrą kampanią reklamową, z resztą Moosin to nie UFC, a Polsat już przyzwyczaja że wydarzenia rozgrywane w Polsce wcale nie muszą być oczywiscie transmitowane, przypomnieć wystarczy Mistrzostwa w siatkówce, o których transmisji też było bardzo głośno, ale co jak co, ma mam nadzieję że pójdą po rozum do głowy i sie zgadają z UFC

Promocja gali UFC Kraków jak na razie idzie w magazynie "puncher" więc jakąś tam nadzieje mam na transmisje
 
Nie dziwię się, w ogóle, przecież nikt nie zabuli dużego hajsu, za kilkanaście tysięcy publiki o 3 rano... Bo transmisja z UFC w Krakowie sama nie zwróci inwestycji.
 
Dzięki poradnikowi nt. UFC Rewards, problem transmisji powinien być najmniejszym problemem dla ludzi z forum, którzy nie jadą na galę.
 
Przecież oglądanie UFC nigdy nie było problemem dla wtajemniczonych. Chodzi o to żeby MMA docierało do januszy, o to żeby pole rażenia było większe.
 
Dzięki poradnikowi nt. UFC Rewards, problem transmisji powinien być najmniejszym problemem dla ludzi z forum, którzy nie jadą na galę.
Dzięki :beer: Fakt faktem, te 1000 pkt potrzebne na miesiąc fightpassa można uzbierać w dzień rejestracji, więc nawet jak ktoś się obudzi z ręką w nocniku, to i tak ma szansę legalnie i w dobrej jakości to obejrzeć. Ale wiadomo, transmisja w ogólnopolskiej TV to jednak co innego, to zupełnie inna skala. Szczerze tęsknie za czasami transmisji UFC w Orange Sport, to jednak była mega wygoda, którą w pełni doceniłem dopiero jak UFC zdjęli z ramówki :huh:
 
Dzięki :beer: Fakt faktem, te 1000 pkt potrzebne na miesiąc fightpassa można uzbierać w dzień rejestracji, więc nawet jak ktoś się obudzi z ręką w nocniku, to i tak ma szansę legalnie i w dobrej jakości to obejrzeć. Ale wiadomo, transmisja w ogólnopolskiej TV to jednak co innego, to zupełnie inna skala. Szczerze tęsknie za czasami transmisji UFC w Orange Sport, to jednak była mega wygoda, którą w pełni doceniłem dopiero jak UFC zdjęli z ramówki :huh:


no dokładnie , ja też bardzo dobrze wspominam te czasy kiedy UFC puszczali na OS , wstałeś rano właczyłeś TV , zrobiłeś kawe i oglądałeś , a teraz też nie narzekam jedyny minus to taki że kompa trzeba włączyć i podłączyć do tv no i oczywiście brak komentarza pl;)
 
no dokładnie , ja też bardzo dobrze wspominam te czasy kiedy UFC puszczali na OS , wstałeś rano właczyłeś TV , zrobiłeś kawe i oglądałeś , a teraz też nie narzekam jedyny minus to taki że kompa trzeba włączyć i podłączyć do tv no i oczywiście brak komentarza pl;)
Jak masz konsolę to możesz oglądać bez podłączania pc do tv
 
Najbardziej brakuje komentarzu Jurasa i Janisza, zawsze lubiłem słuchać tej dwójki.
 
Właśnie widziałem na Polsacie Sport reklamę gali WWE bodajże 15 kwietnia...Nie słyszałem nic o transmisji, ale ciekawe. Jak się w ogóle interesują WWE to może i faktycznie Polsat po UFC sięgnie. Przynajmniej galę w Polsce...

Polsat się nie interesuje WWE. To zwykła, wykupiona reklama. Szkoda, że UFC się nie postarało.
 
To by bylo wielkie wow, gigantyczna bomba, ogromny news. Moj staruszek sie ucieszy jak bedzie transmisja w tv.
 
Transmisja na tym kanale to wlasciwie tak jakby jej nie bylo. Najlepiej nich komentuje ja jeszcze pan redaktor z Fightsportu, wowczas moja radosc z obecnosci na hali jeszcze sie zwiekszy :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top