ankieta przedwyborcza

na kogo głosuje cohones?

  • pis

    Votes: 10 7.4%
  • ko

    Votes: 17 12.6%
  • lewica

    Votes: 7 5.2%
  • konfederacja

    Votes: 80 59.3%
  • trzecia droga

    Votes: 15 11.1%
  • bezpartyjni samorządowcy

    Votes: 6 4.4%

  • Total voters
    135
Jak się formacja ma zawinąć za 4 lata to w chuj dlugofalowa perspektywa.
:mamedwhat:

Ale to niby jaka jest podstawa takiego myślenia, że zawiną się po 4 latach?
Cichy przelał szale goryczy
? Kto to?
 
Jak wspominałem wyżej, długofalowo to zobaczymy czy oni wogole 8 lat jako konfederacja wytrzymają od dziś. Jak się formacja ma zawinąć za 4 lata to w chuj dlugofalowa perspektywa.
Dla mnie to niepewna grupa, miałem na nich głosować kilka miesięcy temu, Cichy przelał szale goryczy więc mój głos pójdzie gdzie indziej, jak oni z takimi ludźmi chcą politykę robić to życzę im powodzenia jak i ich wyborcom. W obliczu niepewnego gówna chyba wolę wybrać mniejsze zło.

krecik
3697308.jpg
 
Nie wiele da się zrobić na już, po ewentualnym przejęciu władzy
Jak to się nie da xD. Widzę spory potencjał w ustawach na już, no chyba że konstytucja i inne srakty bezprawne to wykluczają, ale wtedy powstaje pytanie - po co nowy rząd skoro uja może.
Niemniej jednak prywatyzacja kołhozowego syfu, zasiłków, grup inwalidzkich, obowiązku edukacji szkolnej, sanepidu, legalizacja narkotyków, broni i skasowanie podatku dochodowego(i wielu innych) wraz z ułaskawianiem tych, ktorzy mają przez to problemy prawne bądź już siedzą w sztumie.
 
Jaki % typujecie dla konfederacji? Ja bym obstawił 14% ale w takich szacunkach nigdy nie byłem dobry, więc pewnie będzie 9%.
 
po co nowy rząd skoro uja może
Uja to nie. No co Ty, oni nie raz wyjaśniali co się da zrobić od zaraz. Grubsze jednak sprawy, np praca nad zreformowaniem Unii i ewentualne przygotowania na polexit to projekt na długie lata. Gruntowna reforma służby zdrowia, emerytur, tego nie zrobisz w rok
 
  • Like
Reactions: AKK
Podstawą jest wątpliwość, a jaką masz gwarancję że na 100% się utrzyma?

Kto to? Twój kandydat!
Nikt takiej gwarancji nie ma ale serio dlaczego uważasz, że znikną po 4 latach? Nie twierdzę, że tak nie będzie, to możliwe ale pytam na jakiej podstawie tak sądzisz?

Cichy. Mój kandydat? No kurwa dalej nie wiem o kogo chodzi
 
Nikt takiej gwarancji nie ma ale serio dlaczego uważasz, że znikną po 4 latach? Nie twierdzę, że tak nie będzie, to możliwe ale pytam na jakiej podstawie tak sądzisz?

Cichy. Mój kandydat? No kurwa dalej nie wiem o kogo chodzi
Nie uważam tak ale nie daje sobie ręki uciąć że będą, tak samo nie daje sobie ręki uciąć że znikną, poprostu dla mnie nie są jeszcze na tyle wiarygodni.


Screenshot_2023-10-14-15-31-12-121_com.android.chrome.jpg



Zresztą spierdalaj ode mnie, cisza wyborcza jest :arab: co ty tu jakiejś agitacji próbę na mnie stosujesz?!?!!1
 
Gruntowna reforma służby zdrowia, emerytur, tego nie zrobisz w rok
Zawsze w konfie miała być prywatyzacja nfz. Od pół roku widzę, że jest ten bon zdrowotny i to już dla mnie jest jakaś lampka ostrzegawcza. Dla mnie sprawa jest banalna(jednak w kwestii przyszłych pacjentów, bo wywalenie tych mających obecnie operacje byłoby trochę niehumanitarne). Otóż, z racji że nfz prywatyzuje sie samoistnie a składki na niego idą coraz większe to poprostu zrobić ciach i każdy zaczyna zbierać składki w swoim zakresie. Brzmi to dziecinnie, ale szczerze to inaczej dalej będzie się pudrowało trupa NFZ.
Z emeryturami jest istna kaszana. Możliwe że sprawa nierozwiązywalna.

Na te polexity raczej nie patrzę, bo szybciej wg. mnie uniokołchoz sam się wysypie.
 
Nie uważam tak ale nie daje sobie ręki uciąć że będą, tak samo nie daje sobie ręki uciąć że znikną, poprostu dla mnie nie są jeszcze na tyle wiarygodni.
Dlaczego nie są wiarygodni dla Ciebie? :) Bo wciągnęli Cichego na listę? Dobrze wiesz, że większość tych ludzi szans nie ma na dostanie się do sejmu. Ordynacja u nas jest taki i im więcej kandydatów, tym większe szanse na więcej mandatów.

Cichy - jakie on ma poglądy, że przez niego zrezygnowałeś z głosowania na konfe?
 
Dlaczego nie są wiarygodni dla Ciebie? :) Bo wciągnęli Cichego na listę? Dobrze wiesz, że większość tych ludzi szans nie ma na dostanie się do sejmu. Ordynacja u nas jest taki i im więcej kandydatów, tym większe szanse na więcej mandatów.

Cichy - jakie on ma poglądy, że przez niego zrezygnowałeś z głosowania na konfe?
Jest głupi jak but.

Nie dlatego że go wciągnęli, dla mnie to młode ugrupowanie, niepewne przyszłości ale nie chce mi się rozwijać na ten temat, jak przez 4-8 lat się z nikim nie załączą albo nie rozpadną to zagłosuje, teraz mają tylko minimalną możliwość na mój głos i chuj.

Bardziej mnie te referendum interesuje.
 
Z emeryturami jest istna kaszana. Możliwe że sprawa nierozwiązywalna.
Jak jeszcze Dziambor się nie sprzedal za srebrniki to przedstawiał wizję reformy rozłożoną na dziesięciolecia ze zwiększaniem z każdym rokiem wchodzącym na rynek pracy stosunku własnego odkładania na emeryturę do wpłat do budżetu, tak by tym którzy już w tym systemie są nie zmieniać reguł gry
 
Bardziej mnie te referendum interesuje.
Ja to w ogóle nie wiem co jest w tym referendum. Tzn tak piąte przez dziesiąte. Pytanie o migrantach jest, to wiem, reszta, nawet nie chce mi się sprawdzać. Jutro zobaczę co to i zdecyduje, czy warto czas na to poświęcać, no chyba, że mnie teraz przekonasz.

Co do konfy i Twoich powodów nie masz racji. Muszą mieć większe poparcie, byśmy mogli sprawdzić, czy są godni na przyszłe ich wspieranie. Te większe poparcie nie wrośnie jeśli będziemy kierować się jakimiś podejrzeniami nie opartymi na racjonlanych przesłankach, a tymże jest "powód", że niby mogą po 4 latach się rozmyć
 
Ja to w ogóle nie wiem co jest w tym referendum. Tzn tak piąte przez dziesiąte. Pytanie o migrantach jest, to wiem, reszta, nawet nie chce mi się sprawdzać. Jutro zobaczę co to i zdecyduje, czy warto czas na to poświęcać, no chyba, że mnie teraz przekonasz.

Co do konfy i Twoich powodów nie masz racji. Muszą mieć większe poparcie, byśmy mogli sprawdzić, czy są godni na przyszłe ich wspieranie. Te większe poparcie nie wrośnie jeśli będziemy kierować się jakimiś podejrzeniami nie opartymi na racjonlanych przesłankach, a tymże jest "powód", że niby mogą po 4 latach się rozmyć
Chodzi mi tylko o frekwencję w tym referendum, a na wszystko będę głosował na nie z tego co pamiętam. 4 pytania.

Chociaż to też muszę poczytać bo chciałbym żeby jakiś polski klub przejeli bogaci szfejkowie czy jakieś inne chinole, ale to jest wyprzedawanie do zagranicznego kapitału więc niby powinienem być na tak w tym pytaniu ;) chodzi o to że nie ważne które ugrupowanie wygra, jak będzie odpowiednia frekwencja na referendum to żaden rząd nie będzie miał prawa wprowadzić nam przykładowo tych mirzynów z relokacji. A mi o to chodzi, Polska ma być Polska a nie multikulti, jak ktoś jest np czarny i urodził się w Polsce to nie mam z tym problemu, albo nawet jeśli tylko mówi po polsku ale wiąże się z naszym krajem, ma korzenie czy cos.

A nie że kurwa jakiś opalony brudas mi tu kurwa z pustyni przyjedzie i będzie tu kurwa chciał zrobić burdel jak we własnym kraju drąc mordę o Allahu czy innym pedale na lewo i prawo
 
Chodzi mi tylko o frekwencję w tym referendum, a na wszystko będę głosował na nie z tego co pamiętam. 4 pytania.
Właśnie przeczytałem pytania. Również 4x nie. Jednak odnośnie podniesienia wieku emeryt. być może jednak trzeba będzie w przyszłości to zrobić, z musu
 
Właśnie przeczytałem pytania. Również 4x nie. Jednak odnośnie podniesienia wieku emeryt. być może jednak trzeba będzie w przyszłości to zrobić, z musu
Edytowalem.
Pytanie z wiekiem jest najmniej istotne tutaj. Ogólnie to ze stażu pracy wygląda na to że musiałbym pracować do 70+ więc mnie to jebie bo i tak będę do usranej śmierci kombinował nie licząc na socjal.
 
Edytowalem.
Pytanie z wiekiem jest najmniej istotne tutaj. Ogólnie to ze stażu pracy wygląda na to że musiałbym pracować do 70+ więc mnie to jebie bo i tak będę do usranej śmierci kombinował nie licząc na socjal.
No i zgadzam się z tym co napisałeś w edycji. Jutro już będziesz trzeźwy i zagłosujesz na konfe ;) No kurwa ale nie strasz mnie i nie zrażaj do siebie jeśli Twoje przypadkowe omsknięcie się długopisu podczas głosowania da w efekcie głos nie na konfe, a na coś innego niż na Polska jest jedna
 
Tak kurwa, stary dziad se pierdoli o tym, co i tak nigdy by nie przeszło. To jest najważniejsze. Za to cudowna lewica deprawuje dzieci na świecie swoimi zboczeniami. Legalnie i oficjalnie. W szkołach i na ulicach.


:najmancoty:

deprawują księża gwałcący ministrantów i jkm opowiadający o seksie z 12 latkami
to jest kurwa realny problem w polsce a nie odnoga lewicy zajmująca się tożsamością seksualną. nie trzeba mieć doktoratu z ekonomii, żeby czytać ze zrozumieniem teksty w mediach
 
Właśnie przeczytałem pytania. Również 4x nie. Jednak odnośnie podniesienia wieku emeryt. być może jednak trzeba będzie w przyszłości to zrobić, z musu
I to jest właśnie najtrudniejsze pytanie, bo jak mam odpowiedzieć na to gdy chcę zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn z możliwością skrócenia kobietom po urodzeniu 3 dziecka?
 
Nie mają posadowienia w wartościach, które powinny być im zaszczepione przez rodziców, być może jak już życie ich kopnie dotkliwie w dupe, w pewnym momencie się ockną, byleby nie okazało się, że będzie za późno
O jakich konkretnie wartościach mówisz?
 
O jakich konkretnie wartościach mówisz?
Szanować starszych ale nie dlatego że są stwrsi, bliźniego swego, okazywać szacunek innym ludziom, nie robić krzywdy "bratu", żyć w zgodzie z samym sobą i świadomość tego że bez ciężkiej pracy to nigdy do niczego nie dojdziesz.

Taka jest moja prawda futbolu, dojrzały jestem nie?
 
Szanować starszych ale nie dlatego że są stwrsi, bliźniego swego, okazywać szacunek innym ludziom, nie robić krzywdy "bratu", żyć w zgodzie z samym sobą i świadomość tego że bez ciężkiej pracy to nigdy do niczego nie dojdziesz.

Taka jest moja prawda futbolu, dojrzały jestem nie?
:redford:
 
:najmancoty:

deprawują księża gwałcący ministrantów i jkm opowiadający o seksie z 12 latkami
to jest kurwa realny problem w polsce a nie odnoga lewicy zajmująca się tożsamością seksualną. nie trzeba mieć doktoratu z ekonomii, żeby czytać ze zrozumieniem teksty w mediach
To trzeba tych księży wsadzić do pierdla. Tak jak wszystkich pedofili.
Odnoga lewicy xD tożsamością seksualną xD o kurwa
 
Back
Top