Anime (czyt. chińskie bajki) związane z sztukami walk

ja tam zawsze lubilem a shippuuden akurat zrobil na mnie duze wrazenie, przejscie z dziecinady do rozpierdalania ludzi.
Ja nie mam gdzie tego oglądać, dysponuje tylko internetem mobilnym na ten moment a też bym sobie coś chciał obejrzeć od początku do końca, obejrzalbym te Naruto, króla szamanów nawet, dragon balla oczywiście wszystko i Saint Seiya
No ale taki chuj :( nawet jakbym miał neta normalnie to i tak nie umiem sobie tego ogarnąć, nie wiem nawet skąd miałbym to wziąć, nie jestem lotny w tych kwestiach.
 
Polecam opus magnum anime, czyli pełnometrażową 'kreskówkę' Akira. Niekoniecznie o walkach wręcz, ale interesujący o dość ciekawej rozkminie odnośnie życia i świata.
 
A czyli pazurki są spoko, tak myślałem

#gejones.

NARA!
Siedem w realu:

cover4.jpg
 
20 sierpnia miał zacząć wychodzić drugi sezon. No i nichuja nie mogę tego znaleźć. Jujutsu kaisen też teraz drugi sezon jedzie, polecam
a strascisz pierwszy co tam sie dzieje bo po wielkiej wojnie nie powinni miec czego tam robic przeciez czas pokoju, chyba ze akcja dzieje sie kilka ladnych lat pozniej.
 
Ja nie mam gdzie tego oglądać, dysponuje tylko internetem mobilnym na ten moment a też bym sobie coś chciał obejrzeć od początku do końca, obejrzalbym te Naruto, króla szamanów nawet, dragon balla oczywiście wszystko i Saint Seiya
No ale taki chuj :( nawet jakbym miał neta normalnie to i tak nie umiem sobie tego ogarnąć, nie wiem nawet skąd miałbym to wziąć, nie jestem lotny w tych kwestiach.
kurwa Mordo wiesz co ci powiem?
ze problemy sa po to zeby je rozwiazywac a robisz z siebie ofiare. albo wez sobie neta po kablu albo teraz przez rok masz co miesiac w play mobilnie 450 gb co miesiac!
 
No mam i co mam ściągać jakieś kurwa torrenty na telewizor? Dobra jebać i tak nie będę ściągał a zapomnę, kiedyś się może odezwę to mi dasz linka
nie myslales o czyms takim?
 
Jakie kurwa torrenty? Ja nic nie ściągam a wszystko ogladam
Kaj? Odcinek po odcinku znaleźć tę tytuły o których pisałem? Kurwa nie wiedziałem że te boruto to kontynuacja Naruto po Shippuuden a tego shippudena nawet nie oglądałem bo jak wychodził mnie przestały bajki interesować
 
nie myslales o czyms takim?
Nie ponieważ nie znam się na technice i na dłuższą metę bez komputera takie coś nie jest mi potrzebne, do telewizora? Bez sensu.
 
Kaj? Odcinek po odcinku znaleźć tę tytuły o których pisałem? Kurwa nie wiedziałem że te boruto to kontynuacja Naruto po Shippuuden a tego shippudena nawet nie oglądałem bo jak wychodził mnie przestały bajki interesować
Na stronie internetowej xD wpisz se w google np tokyo ghoul oglądaj I pierwsza z góry. Setki tytułów
 
No to małe pudełko, wszystko ci tam pisze w ogłoszeniu.
O kurwa myślałem że to zwykły dysk przenośny, na tym normalnie można też grać? Dlaczego to jest takie tanie skoro takie fajne? W którym miejscu jest haczyk?
 
Back
Top