Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 119: Machida vs. Brunson

Panowie.. chce jebnac mistrzowska tasme.. potrzebuje waszej opini.
Ostatnio gdyby nie @HeyPussyRUstillThere to tasma poszlaby sie jebac wiec bardzo mi zalezy na waszym zdaniu
Marcelo Golm
Jared Gordon
Niko Price
Colby Covington
Elizeu Zaleski dos Santos
Thiago Santos
kurs calkowity 26.88
chce postawic 500zl zeby wygrac 10645.46
Co sadzicie ????
@HeyPussyRUstillThere @Puczi @kiras @Biedroo155 @kapitanameryka @ninja @Cloud
Marcelo Golm :OK:
Jared Gordon :OK:
Niko Price
Colby Covington :OK:
Elizeu Zaleski dos Santos :OK:
Thiago Santos Hermansson

Jeśli się pytasz to tak bym to widział, ale odpowiedzialności za to nie biorę :)
 
Marcelo Golm :OK:
Jared Gordon :OK:
Niko Price
Colby Covington :OK:
Elizeu Zaleski dos Santos :OK:
Thiago Santos Hermansson

Jeśli się pytasz to tak bym to widział, ale odpowiedzialności za to nie biorę :)
jasne stary, pytam tylko o opinie :) mysle czy nie zamienic Elizeu na Carlos Jr.. Max Griffin ma dobre kopyto w łapie i jest ryzyko że zgasi swiatlo
 
Panowie.. chce jebnac mistrzowska tasme.. potrzebuje waszej opini.
Ostatnio gdyby nie @HeyPussyRUstillThere to tasma poszlaby sie jebac wiec bardzo mi zalezy na waszym zdaniu
Marcelo Golm
Jared Gordon
Niko Price
Colby Covington
Elizeu Zaleski dos Santos
Thiago Santos
kurs calkowity 26.88
chce postawic 500zl zeby wygrac 10645.46
Co sadzicie ????
@HeyPussyRUstillThere @Puczi @kiras @Biedroo155 @kapitanameryka @ninja @Cloud

Uważam, że taka taśma za 500 zł to zły pomysł, bo to jest mimo wszystko mnóstwo kasy, a szanse na wygraną, obojętnie jak dobre typy byś miał, są znikome.
Według mnie jednak Luque i Hermansson wygrają.

Machida 2.70
Colby 2.10
Marshman 4.12
Hermansson 2.22 (ohmbet pozwala grać po 5.00 z niskim limitem)
Munhoz/Pedro over 2.5 1.71
Luque 1.75
 
Panowie.. chce jebnac mistrzowska tasme.. potrzebuje waszej opini.
Ostatnio gdyby nie @HeyPussyRUstillThere to tasma poszlaby sie jebac wiec bardzo mi zalezy na waszym zdaniu
Marcelo Golm
Jared Gordon
Niko Price
Colby Covington
Elizeu Zaleski dos Santos
Thiago Santos
kurs calkowity 26.88
chce postawic 500zl zeby wygrac 10645.46
Co sadzicie ????
@HeyPussyRUstillThere @Puczi @kiras @Biedroo155 @kapitanameryka @ninja @Cloud

Podoba mi się ta taśma ale nie ta kwota i chciałbym żebyś nie brał moich słów na 110% bo każdy ma swoje teorie
Ale czas porażek Diasa może skończyć się właśnie teraz, obycie z solidnymi zawodnikami(Lamas,Swanson,Fili) + gala w Brazylii może skończyć się splitem na korzyść Diasia,

Również gram Golma w taśmie i Brazuka powinien pyknąć Colombo, ale waga ciężka zawsze rządzi się swoimi prawami..
 
@Puczi a czemu myslisz ze Hermanson wygra ? Thiago Santos ma lepsza stojke i przyzwoita obrone przed obaleniami
@tobiVC mysle ze predzej wygra Max Griffin z Elizeu, zmieniam ten typ.. Griffin ma pierdolniecie a Elizeu byl trafiany z Lymanem Goodem.
Jared Gordon to moj najpewniejszy bet tej gali, poza Marcelo Golmem :)
Ma agresywna stojke ktora laczy z obaleniami, Diasa sprowadzal do parteru taki Fili..
 
Thiago jest lepszy technicznie w stójce, ale ma podejrzaną szczękę, natomiast jego TDD uważam za słabe. Meerschaert go obalał z łatwością, a brakowało mu siły fizycznej, żeby utrzymać Santosa na dole. Jocker to dzik ze świetną kondycją, więc według mnie prędzej czy później obali rywala i go ubije.
 
Thiago jest lepszy technicznie w stójce, ale ma podejrzaną szczękę, natomiast jego TDD uważam za słabe. Meerschaert go obalał z łatwością, a brakowało mu siły fizycznej, żeby utrzymać Santosa na dole. Jocker to dzik ze świetną kondycją, więc według mnie prędzej czy później obali rywala i go ubije.
Odpuszcze go, chuj... lepiej mniej zarobic...a zarobic :)
 
Panowie.. chce jebnac mistrzowska tasme.. potrzebuje waszej opini.
Ostatnio gdyby nie @HeyPussyRUstillThere to tasma poszlaby sie jebac wiec bardzo mi zalezy na waszym zdaniu
Marcelo Golm
Jared Gordon
Niko Price
Colby Covington
Elizeu Zaleski dos Santos
Thiago Santos
kurs calkowity 26.88
chce postawic 500zl zeby wygrac 10645.46
Co sadzicie ????
@HeyPussyRUstillThere @Puczi @kiras @Biedroo155 @kapitanameryka @ninja @Cloud
za 10zł taką taśmę można puszczać, za tyle bym się obawiał
gala wbrew pozorom chujowa do obstawiania.
Ja walnę single: maia, santos, price

taśme golm, dos santos, lineker, brunson (machida być może się skończył), koński ryj
 
Ta taśma za 500 nadaje się co najwyżej za 50 zł. IMHO. U mnie poszło tak: Colby + Machida + Marshman za 50 zł właśnie.
 
@MMA4LIFE, mimo ze nie obchodzi Cię moja opinia, to dowalę swoje 3 grosze.:deniro:

Na twoim miejscu wywaliłbym Covingtona. Zresztą Mai tez nie polecam grać. Dla mnie ta walka to no-bet, jest jak wróżenie z fusów.
Style tworzą walki, a Maia pasuje Colby'emu tak samo, jak Colby pasuje Mai. Zresztą od biedy mają podobny pakiet skilli i bardzo podobny gameplan.
Colby to bardzo dobry zapasior z prowizoryczną stójką (trochę lepiej od Mai, ale szału nie ma.) Game plan jest zawsze ten sam. Coś tam ściemnić w stójce, jak najszybciej skrócić dystans i do końca rundy przykleić się do przeciwnika.
Maia to grappler z mistrzowskim szlifem i prowizoryczną stójką. Game plan jest zawsze ten sam. Coś tam ściemnić w stójce, jak najszybciej skrócić dystans i poddać, lub do końca rundy przykleić się do przeciwnika.
Jako, że kluczem do zwycięstwa obydwu z nich jest tłamszenie przeciwników w parterze, więc można się spodziewać, że większa część walki będzie się toczyć w tych rejonach. Czy uda się Colbiemu przez 15 minut kontrolować takiego mistrza bjj, jakim jest Demian? Może tak, ale nawet nie drgnie mi powieka jeśli to Maia będzie wychodził zwycięstko z kulanek, czy też wyczaruje jakieś poddanie dupy.

I nie sugerowałbym się raczej przyjacielskim zapasom Colbiego z Masvidalem po pokoju, bo nie jest to żaden wykładnik. Walka z Kimem też, bo grapplersko to nie ten poziom, poza tym obecny Demian Maia ma naprawdę solidne zapasy, dzięki którym (w miksie z bjj) potrafi obalać np. takiego LaFlare 5 razy, samemu nie będąc obalonym ani razu.
A jeśli Colby w walce z Maią tak będzie schodzić w nogi, jak na poniższym screenie, to Demian szybko może go pokarać.

f0pun4.jpg

Nie można też zapominać, że gala jest w Brazylii, co w razie bliskiej walki może wpłynąć na wynik.
Ale Ty rób jak chcesz ;)
 
@MMA4LIFE, mimo ze nie obchodzi Cię moja opinia, to dowalę swoje 3 grosze.:deniro:

Na twoim miejscu wywaliłbym Covingtona. Zresztą Mai tez nie polecam grać. Dla mnie ta walka to no-bet, jest jak wróżenie z fusów.
Style tworzą walki, a Maia pasuje Colby'emu tak samo, jak Colby pasuje Mai. Zresztą od biedy mają podobny pakiet skilli i bardzo podobny gameplan.
Colby to bardzo dobry zapasior z prowizoryczną stójką (trochę lepiej od Mai, ale szału nie ma.) Game plan jest zawsze ten sam. Coś tam ściemnić w stójce, jak najszybciej skrócić dystans i do końca rundy przykleić się do przeciwnika.
Maia to grappler z mistrzowskim szlifem i prowizoryczną stójką. Game plan jest zawsze ten sam. Coś tam ściemnić w stójce, jak najszybciej skrócić dystans i poddać, lub do końca rundy przykleić się do przeciwnika.
Jako, że kluczem do zwycięstwa obydwu z nich jest tłamszenie przeciwników w parterze, więc można się spodziewać, że większa część walki będzie się toczyć w tych rejonach. Czy uda się Colbiemu przez 15 minut kontrolować takiego mistrza bjj, jakim jest Demian? Może tak, ale nawet nie drgnie mi powieka jeśli to Maia będzie wychodził zwycięstko z kulanek, czy też wyczaruje jakieś poddanie dupy.

I nie sugerowałbym się raczej przyjacielskim zapasom Colbiego z Masvidalem po pokoju, bo nie jest to żaden wykładnik. Walka z Kimem też, bo grapplersko to nie ten poziom, poza tym obecny Demian Maia ma naprawdę solidne zapasy, dzięki którym (w miksie z bjj) potrafi obalać np. takiego LaFlare 5 razy, samemu nie będąc obalonym ani razu.
A jeśli Colby w walce z Maią tak będzie schodzić w nogi, jak na poniższym screenie, to Demian szybko może go pokarać.

f0pun4.jpg

Nie można też zapominać, że gala jest w Brazylii, co w razie bliskiej walki może wpłynąć na wynik.
Ale Ty rób jak chcesz ;)
dokładnie dlatego tylko singla na gościa z wyższym kursem - Demian ;)
 
@Pietagoras mordeczko obchodzi mnie Twoja opinia tylko zapomniałem Cię oznaczyć :) ( za dużo imprez i pamięć szwankuje)
Sugorowalem sie tym ze Colby jest atletyczny i ma przejebane zapasy ale z drugiej strony bilem sie z mysla ze Demianowi ten styl pasuje... on ma wyjebane czy go ktos wywali.
Wydaje mi sie ze Colby bedzie tu duzo klinczowal przy siatce i tak bedzie wygladac cala walka.

A co sadzisz o Rob Font ?
 
@Pietagoras mordeczko obchodzi mnie Twoja opinia tylko zapomniałem Cię oznaczyć :) ( za dużo imprez i pamięć szwankuje)
Sugorowalem sie tym ze Colby jest atletyczny i ma przejebane zapasy ale z drugiej strony bilem sie z mysla ze Demianowi ten styl pasuje... on ma wyjebane czy go ktos wywali.
Wydaje mi sie ze Colby bedzie tu duzo klinczowal przy siatce i tak bedzie wygladac cala walka.

A co sadzisz o Rob Font ?

Spoko, nie mam z tym problemu, a szpila poszła od tak dla jaj. Co do Fonta to wolę się nie wypowiadać, bo musiałbym przypomnieć sobie ich ostatnie walki.

dokładnie dlatego tylko singla na gościa z wyższym kursem - Demian ;)
Nawet nie wiedziałem, ze kurs na Mai tak podskoczyl. U mojego buka nadal jest na niego "2.00
 
Font wpierdol wylapie lub w gilotyne wpadnie cos czuje, nie wiem czemu jest faworytem
 
Panowie, grubo zmodyfikowana i biedniejsza tasma.
Niestety kokosów nie bedzie ale wydaje mi sie bezpieczniej
Jared Gordon
Marcelo Golm
Carlos Jr
Niko Price
200zl by wygrac 997 zl

jeszcze puszcze za 400zl
 
sorry za double posta:
dodam do tej tasmy chyba
Rob Font-Munoz Powyżej (1.5) (1.33)
Thiago Santos - Hermanson Powyżej (1.5) (1.95) <---- dobry kurs
 
Nie wiem czemu ludzie obstawiaja tego Marshmana :P zaprezentowal sie bardzo slabo z Ryanem Jamesem czy jak mu tam
 
Kompletnie nie czuję tej gali. Nawet jednego pewniaka, nie wiem co jest grane, może brunson przez KO/TKO.
 
Nie wiem czemu ludzie obstawiaja tego Marshmana :P zaprezentowal sie bardzo slabo z Ryanem Jamesem czy jak mu tam
ACJ to jednowymiarowy grappler bez kondycji, panikujący w stójce. Jeżeli nie kończy w 1 rundzie, to wygląda później słabo, jak choćby w walce z Vettorim - mówimy o człowieku, którego rozpierdolił Dan Kelly. Wcale mnie nie zdziwi wrestlefuck, bo Marshman ma mizerny TDD, ale gość w przeciwieństwie do Shoeface'a ma serce do walki. Osobiście spodziewałem się 1.55 - 2.60 max. Tymczasem na niektórych bukach jest już ponad 5.0, co jest szalone.
 
ACJ to jednowymiarowy grappler bez kondycji, panikujący w stójce. Jeżeli nie kończy w 1 rundzie, to wygląda później słabo, jak choćby w walce z Vettorim - mówimy o człowieku, którego rozpierdolił Dan Kelly. Wcale mnie nie zdziwi wrestlefuck, bo Marshman ma mizerny TDD, ale gość w przeciwieństwie do Shoeface'a ma serce do walki. Osobiście spodziewałem się 1.55 - 2.60 max. Tymczasem na niektórych bukach jest już ponad 5.0, co jest szalone.
Spoko ale marshman powinien się bić w 77 a carlos przeszedł z polciezkiej wiec go pewnie zmiazdzy. Ale wymieniłeś ciekawe punkty :)
 
Whittaker w 84 tez byl malutki, a widzisz jaki rozpierdol robi
czesto zawodnicy teraz co ida w gore to lepiej im idzie, a ci co duzo zbijaja to wpierdol dostaja
Zgodze sie ale nie porownuj marshmana do whittakera ;) troche mu brakuje, troche to malo powiedziane :D
 
Back
Top