Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 104: Bermudez vs. Korean Zombie

FB_IMG_1485876517094.jpg ferrig w formie
 
A macie już kursy na walkę Morono- Price ? Na zagranicznych portalach faworytem wstępnie jest Price, zgadzacie się z tym ?
 
A macie już kursy na walkę Morono- Price ? Na zagranicznych portalach faworytem wstępnie jest Price, zgadzacie się z tym ?


Ja się nie zgadzam :boss: poskręcanie Thatcha na glebie przy całej mojej sympatii do Rukusa to nie powód żeby robić z niego faworyta 0 z tyłu może wygląda fajnie ale jakoś mnie do siebie nie przekonuje ani w stójce ani w parterze przy czy według rekordu to głównie striker z purpura z Bjj . Morono solidny w stójce ciężki do skończenia Moontasri go nieźle przekopał w pierwszej rundzie ale zdołał odwrócić przebieg pojedynku do tego czarny pas w bjj i nieznacznie większe doświadczenie w ufc odwróciłbym te kursy
 
Juz nie jest faworytem, myślę kogo tu wytypowac. Niko jest trochę chaotyczny.. Morono ma już dwie wygrane w ufc..
 

A od kiedy brzuch ma jakieś znaczenie? :cool: Felice jest naprawdę średnia, a kratke na brzuchu ma w każdej walce. Niestety nie pomogło to w obronie przed wpierdolem od Page, a w stojce Alexa ma duzo większy skill niz Felice. Jak już chce sie stawiać to majac jakies argumenty, jakiekolwiek. Niestety 'kratka na brzuchu' średnio sie zalicza, ale to Twój 'grosz'. Ja odradzam granie tej przecietniary :beer:
 
Bermudez 1.70
Blaydes 1.77
Torres 1.65
Under 2.5 Andrade 1.85
Kozackie kursy ! Kogo byś jeszcze polecił obstawić ? Ja wrzucam Daniela Jolliego(2.40) może to ryzykowne ale mam jakieś przeczucie.
 
Kozackie kursy ! Kogo byś jeszcze polecił obstawić ? Ja wrzucam Daniela Jolliego(2.40) może to ryzykowne ale mam jakieś przeczucie.

Może under 1.5 w walce Trujillo, reszty nie znam wystarczająco/w ogóle.
 
Może napiszecie ze zwariowałem ale nie jestem pewny w 100% tej andrade .. Angela zrobiła duze postępy, andrade pokonała calderwood która jest bardzo przereklamowana i Jessice penne która nie ma stojki. . Nie zapominajmy ze przegrywala z taką liz carmouche i Rachel peninqton . Większym pewniakiem jest teccia Torres z kolei Angeli bym nie skreslal do końca .
 
Bermudez 1.70
Blaydes 1.77
Torres 1.65
Under 2.5 Andrade 1.85

Ty to zawsze wyhaczysz dobre kursy:) Jaki buk tyle płacił?

Może napiszecie ze zwariowałem ale nie jestem pewny w 100% tej andrade ..

Nikt nigdy nikogo nie jest pewien na 100%. To jest MMA. Jak się wahasz to graj Hill albo odpuść to w cholerę. Pamiętaj, to Twoje pieniądze.

Angela zrobiła duze postępy

Nie zapominaj, że mimo niskiego poziomu w damskim MMA, Hill odbijała się na zawodniczkach niższego sortu. W ostatnich walkach Angela nie walczyła z jakimiś killerami, więc czy (i jakie) zrobiła postępy przekonamy się w sobotę. Jessica ją zweryfikuje.

andrade pokonała calderwood która jest bardzo przereklamowana i Jessice penne która nie ma stojki.

Nie tyle pokonała co rozjebała, zauważ też, że obie dziewczyny to jednak jakaś tam czołówka dywizji. Penne walczyła nawet o pas, co do JoJo, to ta gdyby wygrała z Andrade byłaby następna w kolejce do pasa. Poza tym całkiem spora część forum widziała w JoJo pogromczynie Jessici. "Przereklamowanie" wyszło dopiero po wpierdolu, jaki zaliczyła od Andrade.

Nie zapominajmy ze przegrywala z taką liz carmouche i Rachel peninqton .

Rekord zawodników jest zero-jedynkowy i nie pokazuje pełnego spektrum tego, co się działo podczas walki.
Walka z Carmusz była prawie cztery lata temu. To cały szmat czasu, więc nie ma co do tej przegranej przywiązywać zbytnio wagi. Poza tym debiut w UFC też robił swoje. I oczywiście sam przeciwnik. Liz to naprawdę kawał wielkiej, silnej baby, w tym czasie była też w swoim prime.
Z Pennington i Reneau to już całkiem inna sprawa. Obie porażki były przez poddanie. Do czasu klepania to Andrade rozdawała karty i była spora szansa, że w razie decyzji to jej ręka powędrowałaby w górę. No i najważniejsze. Walki miały miejsce w dywizji, gdzie baby ważą 20 funtów więcej, a to sporo.

Wracając do walki, nie dość że Andrade zeszła do niższej dywizji, gdzie wygląda jak milion baksów i konfrontowała się z lepszymi fighterkami, to dodatkowo jest bardzo niewygodnym stylistycznie przeciwnikiem dla Angeli. Moim zdaniem Jessica zdominuje przeciwniczkę i całkiem możliwe że wygra przed czasem. Ale co ja tam wiem.
 
Last edited:
Po analizach obstawiam : Tecia Torres,Curtis Blaydes,Andrade ponizej 2.5r i Daniel Jolly
 
@Puczi ten ohmbet dobry? widze oferta juz kilka gal do przodu, ufc live jest? grales moze juz?
wyglada jak idealny buk dla uzytkownikow tego forum
 
@Puczi ten ohmbet dobry? widze oferta juz kilka gal do przodu, ufc live jest? grales moze juz?
wyglada jak idealny buk dla uzytkownikow tego forum

Grałem lajwy, całkiem spoko, tylko irytuje mnie, że jest 1X2 na lajwie, zamiast 1 lub 2.
Bardzo dobry buk, wystawili Masvidala po 3.36 :happy dance:
 
Grałem lajwy, całkiem spoko, tylko irytuje mnie, że jest 1X2 na lajwie, zamiast 1 lub 2.
Bardzo dobry buk, wystawili Masvidala po 3.36 :happy dance:
lepiej niz na unibet? bo tam ciezko cos zagrac, co chwila kursy zmieniaja
 
Back
Top