Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night 78: Gastelum vs. Magny

escudero ktos cos ...
mysle nad nim

Ja chyba bardziej jestem za Leandrem. Solidne zapasy, w miarę niebezpieczny parter z góry (z dołu słabo). Ale też chaotyczna i dziwna stójka. Klinczuje i dociska do siatki. Szansa Efraina to słabe defensywne zapasy Silvy. Choć tak jak na ważeniu Kenny wspomniał, walka może toczyć się w samej stójce. A w tej materii Efrain jest spoko do zagrania. Może bym się skusił gdyby kurs był wyższy. Leandro to kawał silnego skurczybyka.
 
Obstawiając UFC 193 miałem coś wieksze przekonanie do swoich zakładów. Nie daje mi spokoju powiedzenie "Chcesz zarobić, stawiaj przeciwko Polakom"
Niby rywal stylistycznie powinien odpowiadać Bartkowi ale pozostaje nuta niepewności

dfas.jpg
 
Obstawiając UFC 193 miałem coś wieksze przekonanie do swoich zakładów. Nie daje mi spokoju powiedzenie "Chcesz zarobić, stawiaj przeciwko Polakom"
Niby rywal stylistycznie powinien odpowiadać Bartkowi ale pozostaje nuta niepewności

dfas.jpg

Moim zdaniem wszystko wejdzie. Sam postawiłem Fabińskiego oraz Fili. Fili jest świetnym zawodnikiem i mimo że Benitezowi nic nie brakuje to ma bardzo słabe zapasy, a Fili jak chce to obala (oprócz tego, że stójkę też ma zajebistą jak Benitez, a nawet lepszą). O Fabińskim już pisałem. Jest to dla niego idealna walka. Urbina szybko się męczy, ma słabe zapasy defensywne. Jak Bartek nie wpakuje się gilotynkę, to może wygrać.
 
jeden kupon:
Przechwytywanie.PNG

chciałem grać Prazeresa ale jednak on w 3 rundzie to już wypompowany strasznie a Lazaro jakoś się trzyma. Będzie próbował go sprowadzić co mu najprawdopodobniej nie będzie wychodzić (przy czym będzie tracił sporo siły) bo Lazaro ma dosyć dobre TDD, a nawet jak sprowadzi to czarnuch szybko wstaje. Wydaje mi się, że prawie cała walka będzie przebiegać w stójce i pomimo progresu Prazeresa jeśli chodzi o tą płaszczyznę decyzja powinna być na korzyść Lazaro.
 
Pozostanę przy 3 singlach:
Fabiński
Magny
Magny decyzja

Wczoraj na Bellatorze wpadło 28, więc nawet jak nic nie wejdzie, to będę na -2zł po weekendzie.
 
Gdybym sędziował , dałbym 29-28 Lazaro, Prazeres dostał wygraną chyba za ciągłe pójście do przodu, za 1 rundę i być może za te 2 niepełne obalenia w 2 rundzie
 
Poszło mi dzisiaj wyjątkowo dobrze. Weszły mi wszystkie zakłady (nie licząc kontry na Gasteluma), nawet obie kirasówy za drobniaki:
Oto co weszło:
2d9v6nk.jpg


1zgbb13.jpg

2iqoio0.jpg

Ten jest jeszcze nie rozliczony:

x4f5gx.jpg

Dwie kirasówki:

21ocvx0.jpg

vo32b9.jpg


To co nie weszło, czyli kontra na Gasteluma:
9fof0w.jpg

2r554wz.jpg

mkzm7a.jpg


Wyszło mi na czysto 289 funtów. Jestem zadowolony:star wars:.
Graty dla wszystkich zwycięzców;)
 
100 zł poszła na Fabiński + Fili. Nic więcej nie stawiam.

Taśma za piątaka nie weszła, ale jedyny kupon na tej gali wszedł. Tak jak napisaliśmy z Szadym w analizie. Fabiński zgodnie z założeniami, a Fili (ko się nie spodziewałem) również zwyciężył :)

fff.jpg


+126
 
Ładna taśma mi siadła, szkoda, że za złotówkę, bo tylko tyle miałem na buku. Jeden kupon mi wtopił Mikołaj. Jednak to uratowało moją karierę buka, bo powiedziałem sobie, że więcej niż 25 nie wpłacam. Niestety jestem 15 zł w plecy po 4 galach ;D
06efa307b554e.jpg

Jest parę złotych zasad, których trzeba przestrzegać. Powoli się uczę ;)
 
Back
Top