Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night 71: Mir vs. Duffee

Eksperyment Kirasa part 1 :fingers:
25tev47.jpg

Ide w kimeczke złapać troche snu bo gale zamierzam obejrzeć całą albo przynajmniej w większości.
Może coś rzuce na live jak mnie natchnie,na rozpisce jest kilka fajnych walk.
 
Ja rzuciłem jedynie za małą stawkę dubla Thompson + Holm vs Reneau over 2,5 r. Chciałem singla na Thompsona, niestety u stacjonarnego buka kurs był jeszcze bardziej gówniany niż zazwyczaj. Na kolejną galę za to mam w głowie kilku zawodników wartych grania.
 
Ide w kimeczke złapać troche snu bo gale zamierzam obejrzeć całą albo przynajmniej w większości.
Może coś rzuce na live jak mnie natchnie,na rozpisce jest kilka fajnych walk.
Tez bym pokimal, ale nie pozwalaja :wink:. Ciekawy zestaw, ale ostatnia pozycja niestety mocno watpliwa.
 
Nie rozkminiałem jakoś specjalnie tej gali, ale wypada coś zagrać :) Na bank pójdzie na Todda, tylko co by tu dorzucić? Holm?Lee? Jakieś pomysły, żeby dociągnąć do AKO 2?
 
Nie było mnie 2 dni na necie i znowu myśląłem, ze gala jest jutro, więc znowu bym nie obstawił

@midern Marion Reneau jednak wypadła z moich kręgów zainteresowań :[.
Nie dziwię się. Obejrzałem własnie ważenie i zwątpiłem w Reneau. Zwątpiłem tez nieco w Moontasriego, zwątpiłem w Araujo.

Myślę nad typami, dam troche kasy, najwyżej wpierdolę. Za jakiś czas wrzucam zdjecia.
 
Muntasri się zesri. Lee to ogarnie.
Nie słuchajcie mnie. Jetsem fanem Kevinka.
+1

szkoda pieniędzy również na Josha, fajnie ktoś tu pisał o etapie kariery Thomsona. gość zbiera moim zdaniem już tylko na swoje fitnessy, jedna z ostatnich wypłat, Tony to KOT - produkt Eddiego Bravo i wielu innych okrutnych treneiro - czuję, że ta walka to jego breaking point.
 
11759012_835950889775432_1855731714_n.jpg

Wstępnie rozpisane typy na kartce. Mocno się nie zgadzacie? (Tomek, jeden type zgapiłem...). Chyba sobie tak zaryzykuję. Najwyzej spadnę na dno :D

@midern -> nie zapomnij zagrać w Typerze BetSafe.
Postawię 5zł na Duffeego i 5zł na Holm + Araujo-Sean powyżej 2,5. Zaliczy się dycha?
 
Wow, jakie kursy na bet365. Na Thomsona 3.0, na Mira 2.7. Lipa, że nie ma sposobów wygranych. Na betsafe też brak... Poszłoby Mir SUB i Thomson dec :) Frank nie od parady nie robił wagi. Plan jest jeden - do gleby i urwać rękę.
 
Ja dziś:
1) Alcantara
2) Moontasri
3) Renau
4) Andrade + Sicilia
5) i do tego Kirasówka: Duffe + Ferguso + Jouban + Sicilia + Andrade + Strickland
 
Wow, jakie kursy na bet365. Na Thomsona 3.0, na Mira 2.7. Lipa, że nie ma sposobów wygranych. Na betsafe też brak... Poszłoby Mir SUB i Thomson dec :) Frank nie od parady nie robił wagi. Plan jest jeden - do gleby i urwać rękę.
Na bet365 na live zawsze dają sposoby wygranych
 
Wow, jakie kursy na bet365. Na Thomsona 3.0, na Mira 2.7. Lipa, że nie ma sposobów wygranych. Na betsafe też brak... Poszłoby Mir SUB i Thomson dec :) Frank nie od parady nie robił wagi. Plan jest jeden - do gleby i urwać rękę.
Na unibecie masz zawsze - Thomson dec 4.0, Frank sub 4.75.
 
Na unibecie masz zawsze - Thomson dec 4.0, Frank sub 4.75.
Długo trwa zakładanie konta? Chcą weryfikacji? Jest jakiś bonus na start bez potrzeby obrotu?
Dobra, odkryłem, że mam konto, a na nim 4.22. Puszczę jakąś pojebaną taśmę. Gala nie jest dobra do grania.
 
Last edited:
No pewnie. Kanehara w drugiej rundzie ma 100 ciosów więcej, ale sędziowie dali rundę Raniemu za lay'and'pray :crazy:

awf.png
 
No pewnie. Kanehara w drugiej rundzie ma 100 ciosów więcej, ale sędziowie dali rundę Raniemu za lay'and'pray :crazy:

awf.png
Nie zebym jakos zaciekle chcial bronic tej decyzji, ale wiekszosc tych pchniec i klepniec ciezko nazwac ciosami.
 
That was AMAZINGGGGG, AWESOME, INCREDIBLE WARRRRRRRRRRRRR!!!

No może raczej pacyfikacja, a nie wojna :D Aż mi się żal Josha zrobiło... Mógł dać się poddać, a krew oddać potrzebującym. Jego wybór ;)
Ferguson i Lee przechodzą na wyższy level. Zasłużenie. Powodzenia na dalszej drodze! Z kolei Craig na wylocie z organizacji.

A teraz Frank ratuj mi galę, bo jest lipa. Dajesz grubasie!!! ;)
 
That was AMAZINGGGGG, AWESOME, INCREDIBLE WARRRRRRRRRRRRR!!!

No może raczej pacyfikacja, a nie wojna :D Aż mi się żal Josha zrobiło... Mógł dać się poddać, a krew oddać potrzebującym. Jego wybór ;)
Zgadzam się.Szkoda troche Josha ale jestem pod wielkim wrażeniem Fergusona.Na prawde wbił już się na dobre w top lekkich i chętnie obejrzałbym go z Pettisem albo Bensonem.
W stójce super korzysta z warunków fizycznych a jak znajdzie sie na plecach to straszy non stop i ciężko zaserwować mu dobre gnp.Mega zawodnik.
 
A nie mówiłem, brawo Frank! Haha +5zł, wszystko dzięki temu że zagrałem 5zł na to że walka skończy się między 1 a 2 min walki, tak to było pare zł na minusie. Ostatnio większość gal na +/- parę zł ale przynajmniej większe emocje przy oglądaniu :)
 
Todd poszedł lulu... A miałem grać singla na Mira zamiast Moontasriego. Niestety dałem się zwieść.
W ostatniej chwili poszedł skromny dubelek na El Cucuy + Mir dzięki czemu mój minus nie taki już straszny.
Będzie za co podbić Szkocję :) A tak serio to ta gala podobała mi się bardziej. W sobotę nie widzę nic intratnego. Na tą chwilę Stringer i przeciwnik Daniela (De la Rocha?), ale jeszcze ze dwa razy się z tym prześpię.
No to miłego dnia. Dzięki Frankie!!!

P. S. Jeszcze trochę i o pas dopóki nie skończą 40tki będą się bić Andrzej z Franciszkiem + Vaicavalo. A może i Fedorek się podłączy. Mogliby zrobić taki mały turniej o pas nadzwyczajnego mistrza wszechwag i wszechczasów :)
 
Na razie Strickland - Araujo over 2.5 + albo Holm, albo Duffee (albo jeszcze ktoś inny do podbicia ) - 2.87

Główny bet oparty na overze w walce Strickland - Araujo siadł:

w2.png


Niestety poszły też typy na Kaneharę czy Jorgensena, więc jest tylko minimalny plus. Oczywiście kirasówka (jak zapewne wszystkim) nie weszła przez Todda:

sfd.png
 
Kto by pomyslał, haha. Brawo Franek mimo, że uwalił mi 2 kupony :) !
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    65.4 KB · Views: 39
Back
Top