Analiza kursów Betsafe - UFC 189: McGregor vs. Mendes

Kto wygra?

  • Chad Mendes

    Votes: 68 68.7%
  • Conor McGregor

    Votes: 31 31.3%

  • Total voters
    99
Ja tez obstawilem nelsona, a nie kupuje hypu na niego. Po prostu styl robi walke, gunnar parterowcem pod mma jest wybornym, moim zdaniem lepszym niż benson, także z tego względu, ze jest większy i silniejszy. Thatch to nie story z bardzo dobrymi zapasami, jak juz go Nelson obali to podda, a ze obali i utrzyma, to jestem tego prawie pewien

No właśnie jak na mnie to Thatch nie ma takiej dobrej obrony przed obaleniami ,w walce z Bensonem oddawał łatwo plecy .Ja hypu na Nelsona obecnie nie kupuję,aczkolwiek byłem przekonany że wygra ze Storym.Jednak Thatch to nie jest zawodnik przy którym Nelsona powinno się skreślać
 
Może się mylę,ale Benson Henderson przegrywał bodajże 2 rundy pierwsze, a w 4 poddał Thatcha, gdy ten juz nie miał tlenu
Tutaj będą 3 rundy, ofensywa Rukusa też może wiele wnieść aby nie pozwolić na obalenie, głowa mnie już od tego pojedynku rozbolewa
 
  1. Ja wchodzę grubo w Chada po mimo że jestem za Conorem to myślę że to jednak Chad wygra.Mendes ma po swojej stronie najlepsze obok Edgara zapasy w dywizji stójkę ma też dobrą co pokazał tocząc wyrównany bój z Aldo w tej właśnie płaszczyźnie na korzyść Mendesa przemawia jeszcze to że McGregor nigdy nie walczył 5 rund więc nie wiadomo jak jego kondycja będzie wyglądać np. w 4-5 rundzie.Jeszcze na plus jest siła ciosów Mendesa o czym przekonał się Lamas, a garda Conora do najszczelniejszych nie należy całkiem nieźle trafiał go chociażby Poirier.Stawiam Mendes TKO w 4 rundzie
 
Może się mylę,ale Benson Henderson przegrywał bodajże 2 rundy pierwsze, a w 4 poddał Thatcha, gdy ten juz nie miał tlenu
Tutaj będą 3 rundy, ofensywa Rukusa też może wiele wnieść aby nie pozwolić na obalenie, głowa mnie już od tego pojedynku rozbolewa

Chyba 2 rundę tylko przegrał, Benson wyglądał przy Thatchu jak ze 2 kategorie wagowe niżej.Nelsonbda radę obalić
 
Benson to lepszy zapaśnik od Nelsona, o stójce nie wspominając
Lepszy zapaśnik to prawda,ale to nie znaczy że Gunnar nie jest w stanie obalić Brandona,zwłaszcza że tu nie będzie takiej przewagi warunków fizycznych.Dla mnie 60-40 Nelson.No w stójce też lepszy Benson,ale nie ma tak dobrego td jak malują
 
a co myślicie o Smolce bo tak oglądam jego walki to według mnie młody i perspektywiczny zawodnik, ciągle się rozwija powinien na spokojnie ogarnąć Seerego. Nie podpala się za bardzo dzięki czemu ciągle jest świeży, ma trochę dziurawą gardę ale szczęka jego jest bardzo mocna. Nie daje się utrzymywać długo na ziemi jeśli ktoś go przewróci to szybko wstaje albo jakiś rewersal kombinuje(często sam przewraca) stójka bardzo techniczna i pod siatką dobrze kontroluje przeciwników. A i oczywiście spory zasięg i wzrost jak na tą kat wagową. Według mnie przegra 1 rundę a 2 i 3 jego albo może i skończy przed czasem.

Jeszcze Serrego walki nadrabiam ale z tego co widzę gość do zrobienia.
 
a co myślicie o Smolce bo tak oglądam jego walki to według mnie młody i perspektywiczny zawodnik, ciągle się rozwija powinien na spokojnie ogarnąć Seerego. Nie podpala się za bardzo dzięki czemu ciągle jest świeży, ma trochę dziurawą gardę ale szczęka jego jest bardzo mocna. Nie daje się utrzymywać długo na ziemi jeśli ktoś go przewróci to szybko wstaje albo jakiś rewersal kombinuje(często sam przewraca) stójka bardzo techniczna i pod siatką dobrze kontroluje przeciwników. A i oczywiście spory zasięg i wzrost jak na tą kat wagową. Według mnie przegra 1 rundę a 2 i 3 jego albo może i skończy przed czasem.

Jeszcze Serrego walki nadrabiam ale z tego co widzę gość do zrobienia.
raczej przejebie, Seery ma dobra stojke, jak sie nie wjebiwe w jakies poddanie to powinien to ogarnac
 
Nie opierałbym nawet dubla o Mendesa, z tymi zastępstwami nigdy nic nie wiadomo, puszczę singla za dychę i na Mendesa to wszystko.
 
Kurna ,to na kim opierać na Lawlerze czy Nelsonie ,jak nie Mendesie?
Mi się dziś śniło ,że Gunnar przez Rnc wygrał,ale mi się też śniło,że Blachowicz wygrał z Manuwą(tyle że w ringu).
 
Kurna ,to na kim opierać na Lawlerze czy Nelsonie ,jak nie Mendesie?
Mi się dziś śniło ,że Gunnar przez Rnc wygrał,ale mi się też śniło,że Blachowicz wygrał z Manuwą(tyle że w ringu).

2 tygodnie temu bez wahania powiedziałbym Lawler ale im bliżej do gali tym bardziej się upewniam, że Rory ogarnie decyzję.
Co do Thatcha to jest on naprawdę wielkim i silnym zawodnikiem jak na WW nawet wielki mistrz :crazy: Bendo obalił go dopiero w 4 rundzie jak już zaczynało Rukusowi brakować tlenu i myślę, że też z tego powodu popełnił te głupie błędy które splitson szybko wykorzystał czuję a jeśli Gunni będzie blokował ciosy Rukusa tak jak Storyego to będzie to dla niego krótka noc

Stawianie na Mendesa potrafię zrozumieć ale religia mi nie pozwala :lol: pozatym mistrz przemówił, że znokautuje Chada w 4 minucie pierwszej rundy :crazy:
 
Tak myślę i myślę czemu Danka zaryzykował możliwość zbicia kury znoszącej ryże jajka i stracenia fortuny i doszedłem do wniosku, że Danka i Fertitty wjechali all in w Mendesa :dance:
 
Tak myślę i myślę czemu Danka zaryzykował możliwość zbicia kury znoszącej ryże jajka i stracenia fortuny i doszedłem do wniosku, że Danka i Fertitty wjechali all in w Mendesa :dance:


Albo Chad dostanie pół bańki jak Rumble :crazy:
 
@Rades mam to samo z Lawlerem... powoli dochodzi do mnie ze to jednak Rory bedzie zwyciezca. Mysle ze jednak odrobil lekcje z poprzedniej walki i chyba jednak ma jeszcze sporo do zaoferowania... choc Lawler to twardy skurczybyk ale aktualnie stawiam 55/45 na korzysc Kanadyjczyka
 
Dlatego nie powtórzę tego błędu i nie popłynę jak wtedy Rublu :crazy: Tego właśnie trochę się podświadomie obawiam, że MMA staje się jak boks...

Mam nadzieję, że nie. Teoretycznie każdy nowy kandydat może go pobić. Wszystkich bedą podplacać? Mc...r sławny jest. Nawet jak przegra to i tak przed każdą kolejną walką klasycznie nawywija szopek i oglądalność będzie.
A Czad na sprzedawczyka raczej nie wygląda. Wierzę, że interim, widmo unifikacji z true champion, wreszcie sposobność odplacenia sie za obelgi i możliwość jako pierwszy zamknięcia pewnych ust sprawi, że Mendes odrzuci teoretyczne propozycje ;)
BTW, Mendes wie, ze nawet jak ne będzie mistrzem to i tak ludzie go zapamietaja, jako pogromce krzykacza.:windu:
 
Sorry za offtop, ale mam takie pytanie. Wiem, ze hype i te sprawy, ale czemu mają sluzyc fotki podobne do tego:
Co tutaj reklamuje McGregor? Bank? Sejf? Kraty? Pokazuje ze "ma" kase? To jest ufc, sztuki walki, tu sie bije i myslalem, ze w tym kierunku sie idzie, a tu pokazuje sie jakas gwiazde bo ma garnitur, kase? Promuja go pokazujac jako bogatego czy jak? Np. Andersona Silve promowali bo rodzinny, ciezkie treningi itd. A tu superstar bo kasa? Wiem, ze moze pokretna logika, ale mam nadzieje, ze mniej wiecej wiecie o co mi chodzi. Sorry za brak polskich znakow.
P.s. mam kaca i taka mnie rozkmina naszla :)
 
Sorry za offtop, ale mam takie pytanie. Wiem, ze hype i te sprawy, ale czemu mają sluzyc fotki podobne do tego:
Co tutaj reklamuje McGregor? Bank? Sejf? Kraty? Pokazuje ze "ma" kase? To jest ufc, sztuki walki, tu sie bije i myslalem, ze w tym kierunku sie idzie, a tu pokazuje sie jakas gwiazde bo ma garnitur, kase? Promuja go pokazujac jako bogatego czy jak? Np. Andersona Silve promowali bo rodzinny, ciezkie treningi itd. A tu superstar bo kasa? Wiem, ze moze pokretna logika, ale mam nadzieje, ze mniej wiecej wiecie o co mi chodzi. Sorry za brak polskich znakow.
P.s. mam kaca i taka mnie rozkmina naszla :)
Żeby ci co go ubóstwiają, ubóstwiali jeszcze bardziej, a ci co go nienawidzą, nienawidzili jeszcze mocniej.
 
Kurs na Picetta chyba lekko zawyżony.
Pickett w stójce wpierdol albo użyje zapasów i przeleży Almeide, jednak chyba jest go dosc ciezko utrzymac w parterze
obalic sie da bez wiekszego oporu, ale szybko wstaje
 
Podskoczy jeszcze na Mendesa czy nie, bo nie wiem czy łapać go po @2.30, czy czekać na rozwój wydarzeń?
 
Na pinnacle 2.36 i według bestfightodds zielona strzałka w górę, czyli niby rośnie, ale z tego co widzę to raczej się utrzymuje na tym samym poziomie od paru dni. Ciężko wyczuć. Ja jeszcze czekam, ale drobnymi będę grał, więc mała różnica
 
Zielona strzałka znaczy, że ostatnio urosło, a nie, że rośnie :) Myślę, że możesz poczekać, bo jeśli jeszcze faktycznie podskoczy, to i Tobie podniosą - jeżeli jednak zobaczysz, że spadło na pinnaclu poniżej 2.30, to stawiaj.
 
Zielona strzałka znaczy, że ostatnio urosło, a nie, że rośnie :) Myślę, że możesz poczekać, bo jeśli jeszcze faktycznie podskoczy, to i Tobie podniosą - jeżeli jednak zobaczysz, że spadło na pinnaclu poniżej 2.30, to stawiaj.

Nie no jasne, że to chodzi jaka była ostatnio zmiana, ale to oznacza też ostatnią tendencję kursu czyli, że rósł. Mocno rudego promują. Całe embedded mu poświęcone to będą ludzie na niego grali
 
Ja w tasiemcu ugoszczę m.in. Smolkę, Thatcha, Mendesa. Co się stało z limitem 12.500 € na 1 kupon na betsafe? Teraz jest 100.000 ? Limity dzienne i tygodniowe 10-krotnie podwyższone?
 
Poszedł kafel na Codyego przez ko/tko :boss: Wimbledon urodzajny ostatnio to można poszaleć :smile:
 
ja przez nadala 200 zł wtopiłem .... ale Wimbledon ostatecznie na plus
nie wiem czy nie dać jeszcze drobnych na Picketa przez dec...
 
Back
Top