Analiza kursów Betsafe - UFC 189: McGregor vs. Mendes

Kto wygra?

  • Chad Mendes

    Votes: 68 68.7%
  • Conor McGregor

    Votes: 31 31.3%

  • Total voters
    99
Almeida 1.49 10x
Almeida + Bermudez 2.32 1x
Nelson 2.62 1x
Brown 1.51 2x
Rory za bonus betsafe 10x
Mendes 2.15 1x
Howard 2.22 1x
Seery 2.04 1.7x
Garbrandt KTFO 1.75 1.3x

Patataj!
@Taran teraz Ty wrzucaj.
 
A kurs na Mendesa rośnie. Już jest @2.38. Ciekawe i bedzie po wrażeniu bo działo to się będzie pewnie ostro.:crazy:
 
@Puczi ja odstąpiłem od zakładów po przegranej Błachowicza z Manuwą.
Ale kusi mnie kurs na Mendesa... za 50zł wjechałbym po 2.3zł, ale jako fan teorii spiskowych bardzo możliwe, że walka została sprzedana na korzyść irlandzkiej kózki Konora.
 
@Puczi ja odstąpiłem od zakładów po przegranej Błachowicza z Manuwą.
Ale kusi mnie kurs na Mendesa... za 50zł wjechałbym po 2.3zł, ale jako fan teorii spiskowych bardzo możliwe, że walka została sprzedana na korzyść irlandzkiej kózki Konora.
Tez mam wlasnie takie wrazenie ze Mendes 'przegra ta walke w glowie'.
 
A ja bym się raczej o jego głowę nie martwił, bo sprawia wrażenie zmotywowanego, szczególnie że zaczął się przygotowywać do tej walki jak tylko pojawiły się pierwsze informacje o problemach Aldo. Bardziej zastanawia mnie to jak Conor poradzi sobie z zawodnikiem z samego topu. Mam nadzieje że Chad go zbije, bo chciałbym zobaczyć co wtedy będzie gadał McGregor. Poczekam do ważenia i wtedy podejmę decyzję czy grać Chada czy odpuścić.
 
@Puczi ja odstąpiłem od zakładów po przegranej Błachowicza z Manuwą.
Ale kusi mnie kurs na Mendesa... za 50zł wjechałbym po 2.3zł, ale jako fan teorii spiskowych bardzo możliwe, że walka została sprzedana na korzyść irlandzkiej kózki Konora.
Bądź ostrożny wjeżdżając za takie grube hajsy !
 
:bayan:
 

Attachments

  • UFCUFC.jpg
    UFCUFC.jpg
    28.1 KB · Views: 61
@kiras a co od ciebie poszło?
Pisałem wcześniej.Ale prosze Cie bardzo :
Seery+Mendes
Brown+Howard+Lawler
Może coś jeszcze poleci na Chada bo to okazja.Jest duża szansa na gwałt zapaśniczy. 2.35 to jakiś żart.Też lubie Conora ale takie zapasy to zła wiadomość dla niego.
 
Pisałem wcześniej.Ale prosze Cie bardzo :
Seery+Mendes
Brown+Howard+Lawler
Może coś jeszcze poleci na Chada bo to okazja.Jest duża szansa na gwałt zapaśniczy. 2.35 to jakiś żart.Też lubie Conora ale takie zapasy to zła wiadomość dla niego.
Dziena
 
Ode mnie pare kupobow poszlo :
mendes + lawler + brown 20x7.26
Howard+brown+nelson 10x6.96
Smolka+howard+brown 10x5.75
Smolka+howard+nelson+brown+bermudez+lawler+almeida+mendes 10x107
garbrandt ko/tko+mendes przed czasem 50x6.56
Mendes sub 3r 3x51
 
Po przemyśleniu sprawy jutro zrobię chyba 4 kupony:

Mendes 2zł x 2.35
Brown + Howard 5zł x 2.74
Seery + Nelson 2zł x 4,27
Garbrandt + Howard + Almeida + Bermudez 2zł x 3.66

Początkowo chciałem dać Seerego do ostatniego kuponu i dać 5 walk. Ale nie mam do niego poewnosci, wiec postawiłem z nim osobny kupon z Nelsonem.
 
Conor nie zrobi wagi. Walka sie odbędzie, ale stawką nie bedzie tymczasowy pas. Bez względu na wynik tego pojedynku to Conor zawalczy pierwszy z Aldo po powrocie do zdrowia
 
Nie trzeba być kogoś pewnym, żeby grać, zwłaszcza po kursie ponad 2 :)
Bez wątpienia jednak stójka i zapasy idą na korzyść Johna. Pendred jest kaleką jeśli chodzi o kickboxing, w każdej walce w UFC zaliczał knockdowny, do tego walczył miesiąc temu i przygotowywał się zaledwie 3 tygodnie. Jego jedyną szansą jest memłanie w klinczu.
 
Nie wiem czemu jestescie tacy pewni Howarda ;)
Długo się zastanawiam właśnie, czy to dobrze dawać go do obydwóch kuponów, czy lepiej, żeby nazwiska się nie powtarzały. Jutro będę znowu kombinowal i znowu zmieniał pewnie
 
Back
Top