Analiza kursów Betsafe: KSW 32 w Londynie

Jak tam kuponiki? :lol:
Rewelacja. Po tym jak bylem bliski utraty wiary we wlasna ineligencje, po probie zrozumienia tych genialnych reform w Lidze, zagralem sobie cichutko, sam dla siebie i nie narzekam.

upload_2015-10-31_22-6-19.png

upload_2015-10-31_22-7-28.png

jebałem po betsafe na prawo i lewo, ale należało im się - walka Różala była "zamknięta" do betowania już godzinę przed startem, koniec końców uchroniło mnie to przed przegraną, ale niesmak pozostaje, bardzo dziwne i moim zdaniem nieprofesjonalne zachowanie. dziękuję za pieniążek i żegnam. :) bardzo mnie to wszystko zdziwiło, rozumiem problemy "techniczne", ale osobiście nie wierzę w takie tłumaczenie - celowa zagrywka.
Chcieliscie wyjebac Baja to Baju wyjebal was, czasem i tak bywa :lol:.
 
+320 szału może nie ma, ale Borys i Gamer kupili mi pre order Star Wars Battlefront na PS4 i zostanie niecała stówka na jakąś szamke. Piona chłopaki i gratuluje wygranych.
 
Pierwszy zakład w życiu poszedł, jakoś zawsze tego unikałem bo nie mam szczęścia co do zakładów :sad:
Pierwszy kupon:
Gamrot, Wallhead, Narkut, Mańkowski
Drugi:
McSweeney i Graham.
Coś czuję, że Narkut mi zjebie wygraną...

Wielkie graty! Ale naprawdę takie coś, to rzadkość :)
Ile do przodu? Ja +43 zł.
Betsafe mnie też chciał wyjebać. Do zakładów dorzuciłem Grałem surebeta za stówę - 71,30 na unibecie na Borysa, 28,70 na betsafe na Taylora po 3.90 - ale zaakceptowali mi tylko 11 na Polaka. Mówię trudno, bo i tak grałem Borysa wcześniej. Z pozostałych 17 zł zrobiłem na lajwach 50 i wypłaciłem. Czyli kolejne +50 zł dzięki limitowi na Taylora :*

...

Ale co ja się będę cieszył, jeszcze nieraz na mnie zarobią ;)
 
Last edited:
Ja tam mam za swoje, znowu się dałem ponieść hype'owi po czytaniu opinii innych i tak jak twierdziłem, że Różal przegra, to potem zmieniłem zdanie i zagrałem Marcina. W Winnera też poleciałem jak młody pelikan, a mój główny zakład to miał być Graham, którego zagrałem za grosze tylko ;x
 
+320 szału może nie ma, ale Borys i Gamer kupili mi pre order Star Wars Battlefront na PS4 i zostanie niecała stówka na jakąś szamke. Piona chłopaki i gratuluje wygranych.

Jeśli kupujesz pre-ordery, to sorry, ale mimo że wygrałeś, to jesteś przegrany :X.
 
@VaeVictis Gratulacje ! Co cię skłoniło do Leszka ?
Tylko brak wiary w Winnera. Zawsze powtarzam, ze ogladanie walk jest bardziej czasochlonne, lecz skuteczniejsze od samego studiowania rekordow. Jesli kogos to interesuje to cala wygrana idzie na dubel Drwal-Materla w Krakowie. Tam bedzie wygrana Michala i Tomka, a potem ich rewanz oraz ponowne starcie Mameda z Falcao :lol:.
 
Wow @VaeVictis graty
Dobra ode mnie 5 singli poszło i starczy
Tomasz Narkun 1.9
Borys Mańkowski 1.75
Jim Wallhead 1.72
Andre Winner 1.88
Pudzian przez decyzję 3.0
Powodzenia
3/5 nawet spoko jak na gale ksw :D
Dobrze że nie dali 1,5 na pudziana bo bym uwalił ładnie
Gratki dla grających grahamke
 
Wielkie graty! Ale naprawdę takie coś, to rzadkość :)
Ile do przodu? Ja +43 zł.
Betsafe mnie też chciał wyjebać. Do zakładów dorzuciłem Grałem surebeta za stówę - 71,30 na unibecie na Borysa, 28,70 na betsafe na Taylora po 3.90 - ale zaakceptowali mi tylko 11 na Polaka. Mówię trudno, bo i tak grałem Borysa wcześniej. Z pozostałych 17 zł zrobiłem na lajwach 50 i wypłaciłem. Czyli kolejne +50 zł dzięki limitowi na Taylora :*

...

Ale co ja się będę cieszył, jeszcze nieraz na mnie zarobią ;)
Dziękuje, mega się cieszę, że wszystko mi weszło :D E tam, najważniejsze, że zawsze trochę do przodu jesteś :)
A co do mojej wygranej to zgarnąłem tylko 60zł bo grałem za grosze, ale pieniądz to pieniądz, teraz tylko żałuje, że nie postawiłem stówki :sad: Ale może jeszcze kiedyś się w to pobawię za większe pieniądze. :lol:
 
A ja żałuję, że Falką nie dało się zagrać :(
Jako jeden z nielicznych faworyzowałem go (więc zapewne byłby dogiem) i na pewno bym zagrał.
 
Różal to ten co ma najdłuższy język na PL scenie? Bo nie ogarniam z całym szacunkiem do jego stójkowej kariery. Aha psy niech zostawi w spokoju.
 
Powchodziło ładnie. Szkoda, ze na plecach Różala m.in. Gra ktos na Unibet? Zawsze tak długo rozliczają mma, że do teraz (2:30) nie dostalem swojej wygranej? Przy innych sportach góra 5 minut

Pozdro, gratulacje
 
borys i gracham uratowali mnie hi hi szalu nie ma ale jest nauczka pozdro dla wszystkich
 
Stawiałem tylko jeden zakład. I jak ja mogłem stawiać Pudziana to ja nie wiem. W każdym razie wdupiłem, chujowo mi ta zabawa idzie :wink:
 
Stawiałem tylko jeden zakład. I jak ja mogłem stawiać Pudziana to ja nie wiem. W każdym razie wdupiłem, chujowo mi ta zabawa idzie :wink:

Trzeba było czytać ten dział. Na MMARocks były dwie analizy Pudźka: od BetSafe i od BetClic - obi wysunęły podobne wnioski :D.
 
Trzeba było czytać ten dział. Na MMARocks były dwie analizy Pudźka: od BetSafe i od BetClic - obi wysunęły podobne wnioski :D.
Czytam zawsze całe tematy z analizami, miałem swoje "przeczucie", które jednak gówno dało :D
 
Back
Top