Analiza kursów Betsafe: KSW 32 w Londynie

betsafe. wydaje mi sie ze juz troche przesada, jednak Taylor powinien byc bardziej wymagajacy od poprzednich rywali Borysa
 
mankowski rano byl 1.8 teraz 1.24 ja pierdole ale haksy musialy isc na niego ,
ja po przemysleniach mam borysa za 550 ako 1.8
i rozala za 100 czekam jeszcze na kurs na ostatnie 3 walki .ciekawe jaki kurs bedzie na coopera i wlodarka moze jakis dubelek poleci
 
mankowski rano byl 1.8 teraz 1.24 ja pierdole ale haksy musialy isc na niego ,
ja po przemysleniach mam borysa za 550 ako 1.8
i rozala za 100 czekam jeszcze na kurs na ostatnie 3 walki .ciekawe jaki kurs bedzie na coopera i wlodarka moze jakis dubelek poleci
betsafe kursy wystawil, a unich limity 200zl i kursy spada od razu mocno
reszta bukow zeby nie robic surebetow musiala zmniejszyc lub usunac (betclic expekt)
@kiras cos tam chyba gadal, ze juz grubo zagral kilka dni temu, a kursy staly w miejscu
 
Sklaniam sie ku zdaniu paru osob, ze warto chyba postawic singiel na Grahama.
Graham ma czym uderzyc a wystarczy sobie przypomniec jak u Pudziana wlaczyla sie panika po niezlym jabie od McCorkla, a tu raczej ciosy pojda seriami.
Poza tym zobaczymy co bedzie jak Graham zacznie okopywac nogi Mariusza(nikt chyba do tej pory tego nie probowal a te ogromne miesnie az sie o to prosza), poza tym Mario raczej nie obalal do tej pory po przechwyceniu nogi po kopnieciach.
 
żółwie bite @Zioło Dziekan
@Trzyha/Alibaba nie pogratulowałeś mi wygranej w Dublinie a pisałem wcześniej co pograłem - dużo lajków dostałem ale brak mi twojego i jeszcze paru innych chujków których boli dupa :D sory gajs ale hajs już bezpieczny na skrillu :*
 
Miałem dać singla na Borysa za tysiaka, ale widzę że kurs na betsafe spadł bardzo mocno i myślę żeby dołożyć Gamera, AKO będzie 1.85. @kiras approve?
 
Miałem dać singla na Borysa za tysiaka, ale widzę że kurs na betsafe spadł bardzo mocno i myślę żeby dołożyć Gamera, AKO będzie 1.85. @kiras approve?
Rob co chcesz ale obaj dobrzy rywale.Wolałbym pograć Rozala po 2.4 zamiast dwoch walk z malymi kursami ale każdy ma swój rozum.
 
Nie bawię się w bukmacherę ale wyjątkowo z okazji zbliżającego się święta w Londynie puściłem groszowe 150 na Boryska.
#forfun

Jesli wypali to poleci coś na UFC Fight Night 77. Aczkolwiek wątpie abym kase odzyskał także gramy do pierwszego skucia
No chyba, że uzbiera się z tysiak :wink:
 
U mnie już odebrane, moge się wachlować banknotami :lol:

Borys wrócił do 1.48. Opłaca się dalej? Obawiam się, że paradoksalnie z obroną obaleń może być różnie. Po tym kursie chyba nie tykam.
 
U mnie już odebrane, moge się wachlować banknotami :lol:

Borys wrócił do 1.48. Opłaca się dalej? Obawiam się, że paradoksalnie z obroną obaleń może być różnie. Po tym kursie chyba nie tykam.
expekt 1,58
tam bonus cashback jest 111zl tak samo betclic jak ktos nie gral :lol:
 
jedyne na co Borys musi uwazac do obalenia i gilotyna
Taylor we wszystkich dostepnych walkach robi to samo po 2 sekundach idzie po obalenie, przechodzi pozycje i probuje gilotyny
ten wzrost moze Borysowi pomoc bo latwiej bedzie mu bronic obalen, a JT w stojce i tak nic nie ogarnia(chyba bo za duzo jej nie widzialem)
do tego jego grappling polega tylko na tej gilotynie, a sam co chwile wpada w jakies poddanie, Borys na plecach to byloby duze zaskoczenie, ale i tak sa szanse na poddanie bo JT w defensywie wyglada fatalnie
 
fszw.jpg


Żeby nie było: Do boju Mario! :crazy:
 
Różal wam popsuje kupony , mam takie przeczucie :) Co do Borysa , to początkowy kurs , co był koło 2.0 , to było coś pięknego , niestety za późno się ocknąłem :P
 
Back
Top