Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

@Szady grubo Aziza pograłeś? :crazy: bo jakoś im bliżej do gali tym mniej jestem pewny wygranej Drwala a i kurs spadł :confused:

@Peer przed chwilą rozkminiłem identyczny kupon tylko zastanawiam się jeszcze Drwal czy Karaoglu
 
nie no Drwala po 1,65 czy Vegha po 1,44 nie ma co ruszać a Jay juz przez nokauty przegrywał :cool:
 
nie wspominajcie czarnej soboty Krakowskiej :D marnie skonczylem na minusie
dzis musi byc lepiej
 
może siądzie :-)
 

Attachments

  • kupon.png
    kupon.png
    25.4 KB · Views: 47
od początku gdy stawiałem na Johnsona to coś ciągle mnie gryzło że Cormier jednak ma dość duże szanse to ugrać... szczerze to cholernie boję się tej walki. Na wszelki wypadek poszły 2 małe tasiemki z Cormierem heh.

Cormier + Celiński + Vegh + Makhachev + Karaoglu

Cormier + Materla + Legia + Valencia + Sparta P. + Jablonec
 
Knee ja też się w podobny sposób zabezpieczyłem :) Złoty strzał to m byc kupon z Antkiem ale dwa z DC tez poszły :P
 
Też jestem w stanie wyobrazić sobie że Cormier to wygra, ale z drugiej strony AJ to potwór jakich mało, dlatego postawie 300 na niego idąc za typami z cohones :D
 
Celiński + Aziz - za 100 do wygrania 407
Jonson + Celiński - za 45 do wygrania 154
Oraz 2 szalone taśmy :o
Pudzianowski + Jewtuszko + Maćkowiak + Travis + Benavidez + Belfort za za 5zl do wygrania 55zl
Vegh + Bedorf + Drwal + Celiński + Makachev + Carone + Dodson za 15zł do wygrania 334zł

Mam nadzieję że będę na +, bądź że mi się zwróci. Ostatnio miałem uraz do obstawiania po Krakowie jak 350zł poszło w plecy.
 
Celiński + Aziz - za 100 do wygrania 407
Jonson + Celiński - za 45 do wygrania 154
Oraz 2 szalone taśmy :o
Pudzianowski + Jewtuszko + Maćkowiak + Travis + Benavidez + Belfort za za 5zl do wygrania 55zl
Vegh + Bedorf + Drwal + Celiński + Makachev + Carone + Dodson za 15zł do wygrania 334zł

Mam nadzieję że będę na +, bądź że mi się zwróci. Ostatnio miałem uraz do obstawiania po Krakowie jak 350zł poszło w plecy.


w jednej i drugiej taśmie na bank coś jest nie tak... za 15 zł przy tych typach nie wyciągniesz 334 zł ... za 5 wyjdzie więcej niż 55 zł... ;)
 
Długa taśma więc na jednym zdjęciu nie mogłem tego okazać. Oto dowód.

@edit. Dobra skapnąłem się ;p zapomniałem wypisać Johnsona :P
 

Attachments

  • 1sts.png
    1sts.png
    183.7 KB · Views: 21
  • 2sts.png
    2sts.png
    175.9 KB · Views: 17
  • sts.png
    sts.png
    184.1 KB · Views: 20
@Knee
W drugiej zapomniałem wpisać Johnsona to mój błąd był dlatego źle wychodziło. Dodam że dziś w sts obstawiałem a kursy na pierwszej taśmie to same 1,10-1,4 i jedynie belfort za 3,8 jeżeli dobrze pamiętam. Ako mam 12 za 5zł to dużo nie wychodzi, tym bardziej że to sts.
 
Trzymajmy kciuki za naszych fighterów! Życzę wysokich wygranych :) Zagrałem Veigh+Celiński+Jędrzej M za 20zł.
 
@Knee
W drugiej zapomniałem wpisać Johnsona to mój błąd był dlatego źle wychodziło. Dodam że dziś w sts obstawiałem a kursy na pierwszej taśmie to same 1,10-1,4 i jedynie belfort za 3,8 jeżeli dobrze pamiętam. Ako mam 12 za 5zł to dużo nie wychodzi, tym bardziej że to sts.

spoko wierze Ci przecież że obstawiłeś tylko coś mi tam nie grało heh. Życzę powodzenia :)
 
Back
Top