Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Johson - Cormier powyżej 2.5 rundy - 1.65

Weidman - Belfort powyżej 2.5 rundy - 2.00

kto rusza ?
 
Myślę kolego, że nie o zarobki tu chodzi o obrót zarobionych w bukmacherce pieniędzy. Czyli jeśli jesteś dobry, to możesz zarabiać 1500 zł, a obracać sumami rzędu 15000 zł.
O to chodzi! @michi972 - Johnson, Celiński, Drwal. Tu masz moje typy, przy czym do Johnsona jestem przekonany na 100% :) Nie biorę za nikogo odpowiedzialności, zeby nie było!
 
Zostaje mi wierzyć w obrone Johnsona przed obaleniami DC i liczyć na soczyste KO. Dorzucę Makhacheva, Cerrone no i chciałbym zagrac cos z ksw ale na expekcie jest tylko Drwal i Pudzian. Pierwsze to dla mnie za duża niewiadoma, a w temacie o ksw nastraszyli mnie ,że Pudzilla się właduje w jakąś dźwignie. Chociaż ja uważam ,że zdominuje w stójce a potem jakoś to przeleży na nim :P
 
Też myśle o paru kuponach
Narkun+Materla za 50
Johnson+Vegh za 50
Dodson+Kowboj+Pudzian+Maćkowiak za 30
 
Ciekawe. W Betsafe kurs na Drwala maleje (aktualnie 1.70), a w Unibecie rośnie (już 1.95).
 
Na razie poszło 100 na Celiński + Vegh ubezpieczone bonusem powitalnym Unibet.

PS Witam forumowiczów.
 
Opłaca się grać burkmana? Jak myślicie, wg mnie po takim kursie warto spróbować ale nie wiem czy mi taśmy nie zjebie
 
Opłaca się grać burkmana? Jak myślicie, wg mnie po takim kursie warto spróbować ale nie wiem czy mi taśmy nie zjebie
Moim zdaniem jak grać, to za małą kwotę i na singlu. Do taśmy raczej się nie nadaje (chociaż ładnie by podbił AKO). Gdyby Kim walczył jak kiedyś (lay&pray), to bym uznał go za dużego faworyta. Teraz, jak zaczął szaleć w stójce z pominięciem gardy, to kto wie co może się zdarzyć.
 
O to chodzi! @michi972 - Johnson, Celiński, Drwal. Tu masz moje typy, przy czym do Johnsona jestem przekonany na 100% :) Nie biorę za nikogo odpowiedzialności, zeby nie było!

Ja tak byłem przekonany do OSP w walce z Cummins'em. Do tej pory żałuję że cała wypłata nie poszła na niego , ale gdyby nie weszło to trzeba z czegoś żyć heh.W każdym razie ładną kwotę postawiłeś. Powodzenia!
 
Panowie, mam do Was pytanie i proszę o ocenę mojego pomysłu:
Myślę sobie tak, przykładowo chcę obstawić 10zł na A i 10zł na B. W tym przypadku weźmy Weidman vs Belfort.
Weidman - 1.20, Belfort - 4.50.
Obstawię 10zł na Weidmana, w przypadku wygranej - 12zł. (8zł w plecy)
Obstawię 10zł na Belforta, w przypadku wygranej - 45zł. (25zł do przodu)
Myślicie, że może być remis w tej walce?

Myślałem, że może też skorzystać z promocji unibet (zwrot do 123zł) za pierwszy kupon.
Chciałem z początku obstawić tysiaka tu i tysiaka tam, ale trochę się cykam i myślę, że po stówce rzucę :)
Co o tym sądzicie?
(WAR VITOR)
Ładnie @Puczi rozpisał, ja tak nie umiem :) Nie minimalizujesz strat, raczej tracisz czas i zamrażasz niepotrzebnie środki.
Jeżeli nie obstawiasz lepiej niż bukmacher/ większość (value), to przy takich kursach, upraszczając, na jedne 25 zł, 3× stracisz 8 zł. Na dłuższą metę, marżę bukmacherską będziesz w plecy.

@Solaris No chyba nie :)
 
Dodson i Bedorf powinni ogarnąć ale Irokez cóż... Jestem ze Szczecina i wierzę w chłopaków ale przypomina mi się jego ostatnia walka z Bakoceviczem... I jakby nie nokaut w ostatnich sekundach to by przegrał zdecydowanie. Wyglądał po kontuzji strasznie słabo. Teraz jest nowa waga i teoretycznie przeciwnik ma więcej siły... Może Hall albo Pudzian lub Maćkowiak?
 
Dodson i Bedorf powinni ogarnąć ale Irokez cóż... Jestem ze Szczecina i wierzę w chłopaków ale przypomina mi się jego ostatnia walka z Bakoceviczem... I jakby nie nokaut w ostatnich sekundach to by przegrał zdecydowanie. Wyglądał po kontuzji strasznie słabo. Teraz jest nowa waga i teoretycznie przeciwnik ma więcej siły... Może Hall albo Pudzian lub Maćkowiak?
Hall nawet ,pudzian ryzyko ,Maćkowiak średnio.
Szymuszkowski to umiejętności ma gorsze.Może ścinanie powodowało problemy
 
witam, czytam już od dłuższego czasu tematy związane z bukmacherką i myślę że nadszedł czas podzielenia się swoimi typami :D
plan jest taki:
celiński+cerrone+dodson za 100
rumble za 230
i na koniec scoggins+hall+dodson+cerrone+johnson+vegh+celiński za 20

miało być celiński+vegh za 100 ale coś nie do końca jestem przekonany do Attili i planuje własnie zmienić go na cerrone+dodson
co myślicie?
 
witam, czytam już od dłuższego czasu tematy związane z bukmacherką i myślę że nadszedł czas podzielenia się swoimi typami :D
plan jest taki:
celiński+cerrone+dodson za 100
rumble za 230
i na koniec scoggins+hall+dodson+cerrone+johnson+vegh+celiński za 20

miało być celiński+vegh za 100 ale coś nie do końca jestem przekonany do Attili i planuje własnie zmienić go na cerrone+dodson
co myślicie?

Na Atillę kurs dobry całkiem.To klasowy zawodnik.Rejlic według mnie bardzo średni.W stójce to powinna być walka Vegha ,a zapaśniczo też raczej lepszy
Cerrone i Dodson powinni luźno wejść ,ale Vegh to jeden z lepszych silników napędowych
 
Wszystko albo nic :D
2ynknec.JPG
 
Back
Top