Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

ja -850 w plecy... Ale w tym roku 4 tys na czysto. Dzieki ci expekcie ze pozwalasz ryzykowac 200 na taśmę i wygrywać...
 
To i ja się pochwalę...
-100
Obstawiłem Cebule i Aziza, zawsze to 400zł do wyjęcia było :P
 
kto robi przerwe do gali Aldo vs Irish?? :D
-800 nigdy tak nie poplynelem ,cebula,rumble i drwal zniszczyli moje kupony :D
 
No to ładną stypę tutaj mamy. Dobrze, że gram za drobniaki i odbiłem coś tam na Azizie i Materli. Lekki minus na weekendzie jednak został.
 
Tak jak Wjebalem na Pudzilli i Antku
Tak Andrzejek i Azis dali hajsy
oczywiscie gram turystycznie dlatego stawiam male kwoty:bayan:
Screenshot_2015-05-24-10-16-59.png
Screenshot_2015-05-24-10-15-41.png
Screenshot_2015-05-24-10-15-10.png
 
kurwa czułem że Cormier to może wygrać. Dzięki niemu wygrałem 140... ogólnie jestem jakieś 500 w plecy... katastrofa jak dla mnie. Nigdy nie wchodze grubiej w obstawianie walk. Wyjątkiem jest Asia. Niestety za bardzo nakręciłem się w tym tyg razem z całym cohones i popłynęliśmy pięknie :/
zdecydowanie lepiej idzie mi obstawianie choćby piłki nożnej i tego będę się trzymać a walki tylko za mniejsze sumy...

wygraną 140 zł przeznaczam dzisiaj na Cleveland - Atlanta (NBA) typ 2 kurs 4,50 i jebać to :)
 
Sam nie grałem nic z tej gali, ale mega Wam współczuję tego Antka, że nie skończył grubego po tej petardzie na początku pierwszej rundy.
 
Ja nie grałem od gali UFC on Fox: Machida vs. Rockhold 18.04.15r, zagrałem wczoraj i oto wyniki:
3 zakłady = 2 wygrane
andrzej.png

Nawet sam Andrzej @Arlovski nie wierzył w wygraną Andrzeja, a ja tak chociaż zachowawczo za 10 zł.
 
kurwa czułem że Cormier to może wygrać. Dzięki niemu wygrałem 140... ogólnie jestem jakieś 500 w plecy... katastrofa jak dla mnie. Nigdy nie wchodze grubiej w obstawianie walk. Wyjątkiem jest Asia. Niestety za bardzo nakręciłem się w tym tyg razem z całym cohones i popłynęliśmy pięknie :/
zdecydowanie lepiej idzie mi obstawianie choćby piłki nożnej i tego będę się trzymać a walki tylko za mniejsze sumy...

wygraną 140 zł przeznaczam dzisiaj na Cleveland - Atlanta (NBA) typ 2 kurs 4,50 i jebać to :)


Też nigdy nie grałem grubo, a teraz się nakręciłem na łatwy zarobek i przyjemną niedzielę... Skończyło się -400 zł. Prawie tydzień pracy :confused: Pocieszam się tym, że kiedyś potrafiłem się napić, awanturować, skończyć zagazowanym w radiowozie, dostać w łeb na wytrzeźwiałce, 250 zł za usługę hotelu, 300 zł za przeklinanie + to co przechlałem albo innym razem dostać 500 zł mandatu za przeklinanie i takie tam różne inne wesołe weekendowe przygody, które mnie sporo kosztowały :lol::lol: teraz jestem stary i spokojny, więc przegrałem u buka
 
Widzę to inaczej. Po 15 minutach dominacji Davisa wyglądał dobrze, więc równie dobrze może wygrać 3, 4, czy nawet 5 rund z Cormierem. Daniel także nie wyglądał najlepiej w mistrzowskich rundach z Jonesem - a zbieranie lujów na pewno nie służy kondycji. Do tego Daniel miał trochę skrócony okres przygotowawczy. Ale jak mówię - gdybym miał zagrać 1.90, lub 2.70 - to wybrałbym 2.70.

Poważnie to piszesz ? ja sobie nie wyobrażam żeby pretendent mógł być bez tlenu po trzeciej rundzie.Skoro dostajesz szanse walki o pas robisz życiową forme i kondycja jest twoim fundamentem.Nie masz prawa mieć bezdechu i to na takim wysokim poziomie jest wg mnie nie dopuszczalne.

chyba jednak moja analiza lepsza była że w 3 rundzie już będzie lipa nie wspominając co by było w kolejnych

też się pochwale -275 zł.
 
Pierwszy raz odkąd zacząłem grać (a zacząłem na początku roku od gali Jones vs Cormier) jestem w ogólnym rozrachunku na minusie. Co prawda -4,5% zainwestowanych pieniędzy, ale na minusie. Na tych dwóch galach od zupełnej porażki uratowali mnie Szymuszowski i Arlovski, ale i tak sporo (jak na moje stawki) w plecy. A myślałem czy by jeszcze w sobotę nie zagrać Karaoglu, ale jednak zrezygnowałem...
 
widzę że nie tylko ja pierwszy raz postanowiłem postawić większą kwotę i wszystko w plecy (-500zł) tak to jest jak się liczy na szybką i łatwą wygraną, trzeba znowu zacząć grać za mniejsze stawki i się powoli odkuć ;)
 
Back
Top