Robert Górski
BikeOrDie.pl
W zawodach udział wzięło 151 zawodników którzy stoczyli 114 walk
Klasyfikacja generalna ALMMA 12
1 Okniński team
2 Copacabana S.F. / Silesia Cage Katowice
3 BOI-TEAM Wrocław
Turniej Junior
1 Okniński Team
2 Dragon Fight Club Sochaczew / Silesian Cage Club
3 Adrenalina Fight Częstochowa / United Gym
Turniej Ograniczona Formuła
1 Okniński Team
2 Copacabana Kielce
3 BOI-TEAM Wrocław
Full Contact MMA
1 Copacabana S.F.
2 Okniński team
3 Silesia Cage Katowice
Walki Pierwszego Kroku
Pierwszy podany zwycięzca:
1 Frańczak Dominik Shikon Łódż & Adamczyk Michał MMA Zabrze
2 Borowiec Przemek Okniński Team & Maroń Kamil LLT Rzeszów
3 Fąfara Andrzej Spartakus rzeszów & Kargol Rafał Fightman Okniński Team
4 Orliński Artur Legion Team Tarnów & Szymonek Wojtek MMA Zabrze
5 Augustyn Michał Spartakus Rzeszów & Fabisiak Przemysław Kodokan Gliwice
6 Jabłoński Kamil Tsunami GYM & Cichosz Karol KILLER FACTORY
7 Anusz Piotr AZS Lutadores NYSA & Dobias Marcin MMA Zabrze
8 Biłas Damian Spartakus Rzeszów & Kraczkowski Marcin Fightman Okniński Team
9 Kiper Artur Spartakus Rzeszów & Lisowski Dawid MMA Zabrze
10 Będkowski Grzegorz & Cyran Marcin LLT Rzeszów
11 Szymański Mateusz Glks Nadarzyn & Fryt Marcin
12 Wnętrzak Rafał Okniński Pabianice & Rzeszutek Tomasz LLT Rzeszów
13 Puszkarewicz Rafał LLT Rzeszów & Warchoł Tomasz Spartakus Rzeszów
14 Mikołajski Piotr & Urbankiewicy Marcin silesian cage club
15 Kiper Artur Spartakus Rzeszów & Pawlus Marcin DYBOL TEAM Zabrze
16 Fręch Łukasz Okniński Team Pabianice & Będkowski Grzegorz
Turniej Junior
65 kg
1 Świątek Tymoteusz Fightman Okniński Team
2 Dziąbor Mikołaj Adrenalina Fight Częstochowa
3 Pawlik Łukasz SKT United Gym
4 Zajączkowski Adrian Okniński Pabianice
5 Lichończuk Mikołaj Spartakus Rzeszów
5 Mosgalik Kamil MMA Zabrze
5 Sołtys Dawid Fightman Okniński Team
5 Valid Isaev Okniński
72 kg
1 Nitkiewicz Artur Silesian Cage Club
2 Zagdański Bartosz AZS Lutadores Nysa
3 Milewski Arek Kodokan
4 Pach Krzysztof Iron Dragon Mielec
5 Siwek Bartek Lutadores Nysa
5 Kilian Michał Lutadores Nysa
77 kg
1 Wróbel Adrian United Gym
2 Kopryna Mateusz Adre4nalina Fight Częstochowa
3 Zagdański Piotr AZS Lutadores Nysa
4 Gonciarz Wojciech Silesian Cage Club
5 Dawid Stawiarz klub AZS Lutadores Nysa
5 Fień Łukasz Spartakus Rzeszów
5 Milewski Arkadiusz KS Kodokan
5 Maślarz Łukasz Nowa Ruda
5 Rogala Adrian Okniński
5 Michał Botor Silesian Cage Club nie CSS
5 Tyrtania Patryk Silesian Cage Katowice
84 kg
1 Elbazdukaev Ibragim Copacabana SF
2 Półka Patryk Dragon Fight Club
3 Kowalski Dawid Dybol Team Zabrze
4 Edelbiev Khazbi Copacabana SF
5 Podborączyński Rafał NYSA
5 Dybowski Tomasz Dybol Team Zabrze
93 kg
1 Gąsior Grzegorz Boi Team Wrocław
2 Kapsa Łukasz Silesian Cage Club
3 Kozłowski Łukasz Dragon Fight Club
4 Juszczyk Cezar GKS Nadarzyn
5 Brandys Paweł Oświęcimski Klub MMA
5 Butryn Bartek Kaito Stalowa Wola
5 Olchowa Tomasz Okniński
+93 kg
1 Kopytowski Krystian Okniński
2 Kozłowski Łukasz Dragon Fight Club
Ograniczona Formuła kobiet
65kg
1 Zygmunt Weronika Grappling Kraków
2 Olszowy Agata Fightman Okniński Team
Turniej Ograniczona Formuła mężczyzn
65kg
1 Madej Sylwester Copacabana Kielce
2 Fedyna Witold BOI-TEAM Wrocław
3 Szumski Mateusz Spartakus Rzeszów
4 Pastwa Piotr Sambo System Polska
5 Laba Karol KAITO
5 Pukrop Konrad Okniński Team
72kg
1 Chwaliński Paweł Sowilo Kielce
2 Wolański Filip Kraków
3 Kowalczyk Piotr Częstochowa
4 Wiśniewski Mateusz Adrenalina Fight Częstochowa
5 Sypulski Marcin MMA Zabrze
5 Głąb Mateusz Team Okniński MMA
5 Pastucha Mateusz KAITO
5 Śmietaniuk Daniel Fightman Okniński Team
5 Skowronek Dawid Kędzierzyn Koźle
5 Tokaj Adam MMA Warszawa
5 Kita Kamil Łódź
5 Momot Marcin Grappling Kraków
5 Budyka Robert Spartacus Rzeszów
77kg
1 Chmurowicz Bartosz MMA Okniński Warszawa
2 Budyka Robert Spartacus Rzeszów
3 Ziaja Jarosław Kraków
4 Danych Filip Okniński Team
5 Lubasiński Marcin
5 Bobrzyk Michał KILLER FACTORY
5 Chudy Maciej United Gym
5 Szałowski Karol Copacabana Kielce
5 Damas Wojciech Sei Budokai Kędzierzyn Koźle
5 Górski Damian K.S.Kodokan
5 Grabowski Michał Fightman Okniński Team
5 Skalik Marcin Wydra-gym
84kg
1 Stawiński Krzysztof Okniński Team
2 Klinger Paweł BOI-TEAM Wrocław
3 Łosik Marcin Fightman Okniński Team
4 Łopatowski Kamil FIZOL Team Tarnów
5 Jędrzejczyk Filip Silesian Cage Club
5 Śliwiński Marcin Fightman Okniński Team
5 Pilch Mateusz Fightman Okniński Team
5 Strawa Ireneusz Kraków
5 Bociąga Jan SQRA GOLD TEAM
93kg
1 Paternak Michał Copacabana Kielce
2 Wołowik Piotr Silesia Cage Katowice
3 Okniński Adam Okniński Team
4 Maćkowski Paweł Fightman Okniński Team
5 Obidziński Paweł Silesian Cage Club
5 Wesołowski Wojciech Sei Budokai Kędzierzyn Koźle
5 Wicher Marcin Kraków
5 Cyganek Wojciech Kraków
5 Turzański Maciej Kraków
Full Contact MMA
65kg
1 Azhiev Anzor Copacabana SF
2 Olszynka Piotr Silesian Cage Club
3 Kosiński Piotr Okniński MMA Łódż
4 Furmański Robert Grappling Kraków
5 Skrobucha Artur Iron Dragon Mielec
72 kg
1 Shamaew Arbi Copacabana SF
2 Ziółkowski Marcin Okniński
3 Bula Oliwer Silesian
4 Kostyra Patryk Silesian Cage Club
77 kg
1 Dagaev Lom Copacabana SF
2 Langer Alan Silesian Cage Club
3 Mielczarek Paweł Adrenalina Fight Częstochowa
4 Cieślikowski Marek
5 Balcer Łukasz Grapling Kraków
5 Siebierański Piotr MMA Mielec
84kg
1 Rybak Norbert Kaito Stalowa Wola
2 Haras Dawid Harnaś team
3 Samociuk Dominik Zabrze
93 kg
1 Dubak Marcin
2 Cygnatek Wojtek
Klasyfikacja generalna ALMMA 12
1 Okniński team
2 Copacabana S.F. / Silesia Cage Katowice
3 BOI-TEAM Wrocław
Turniej Junior
1 Okniński Team
2 Dragon Fight Club Sochaczew / Silesian Cage Club
3 Adrenalina Fight Częstochowa / United Gym
Turniej Ograniczona Formuła
1 Okniński Team
2 Copacabana Kielce
3 BOI-TEAM Wrocław
Full Contact MMA
1 Copacabana S.F.
2 Okniński team
3 Silesia Cage Katowice
Walki Pierwszego Kroku
Pierwszy podany zwycięzca:
1 Frańczak Dominik Shikon Łódż & Adamczyk Michał MMA Zabrze
2 Borowiec Przemek Okniński Team & Maroń Kamil LLT Rzeszów
3 Fąfara Andrzej Spartakus rzeszów & Kargol Rafał Fightman Okniński Team
4 Orliński Artur Legion Team Tarnów & Szymonek Wojtek MMA Zabrze
5 Augustyn Michał Spartakus Rzeszów & Fabisiak Przemysław Kodokan Gliwice
6 Jabłoński Kamil Tsunami GYM & Cichosz Karol KILLER FACTORY
7 Anusz Piotr AZS Lutadores NYSA & Dobias Marcin MMA Zabrze
8 Biłas Damian Spartakus Rzeszów & Kraczkowski Marcin Fightman Okniński Team
9 Kiper Artur Spartakus Rzeszów & Lisowski Dawid MMA Zabrze
10 Będkowski Grzegorz & Cyran Marcin LLT Rzeszów
11 Szymański Mateusz Glks Nadarzyn & Fryt Marcin
12 Wnętrzak Rafał Okniński Pabianice & Rzeszutek Tomasz LLT Rzeszów
13 Puszkarewicz Rafał LLT Rzeszów & Warchoł Tomasz Spartakus Rzeszów
14 Mikołajski Piotr & Urbankiewicy Marcin silesian cage club
15 Kiper Artur Spartakus Rzeszów & Pawlus Marcin DYBOL TEAM Zabrze
16 Fręch Łukasz Okniński Team Pabianice & Będkowski Grzegorz
Turniej Junior
65 kg
1 Świątek Tymoteusz Fightman Okniński Team
2 Dziąbor Mikołaj Adrenalina Fight Częstochowa
3 Pawlik Łukasz SKT United Gym
4 Zajączkowski Adrian Okniński Pabianice
5 Lichończuk Mikołaj Spartakus Rzeszów
5 Mosgalik Kamil MMA Zabrze
5 Sołtys Dawid Fightman Okniński Team
5 Valid Isaev Okniński
72 kg
1 Nitkiewicz Artur Silesian Cage Club
2 Zagdański Bartosz AZS Lutadores Nysa
3 Milewski Arek Kodokan
4 Pach Krzysztof Iron Dragon Mielec
5 Siwek Bartek Lutadores Nysa
5 Kilian Michał Lutadores Nysa
77 kg
1 Wróbel Adrian United Gym
2 Kopryna Mateusz Adre4nalina Fight Częstochowa
3 Zagdański Piotr AZS Lutadores Nysa
4 Gonciarz Wojciech Silesian Cage Club
5 Dawid Stawiarz klub AZS Lutadores Nysa
5 Fień Łukasz Spartakus Rzeszów
5 Milewski Arkadiusz KS Kodokan
5 Maślarz Łukasz Nowa Ruda
5 Rogala Adrian Okniński
5 Michał Botor Silesian Cage Club nie CSS
5 Tyrtania Patryk Silesian Cage Katowice
84 kg
1 Elbazdukaev Ibragim Copacabana SF
2 Półka Patryk Dragon Fight Club
3 Kowalski Dawid Dybol Team Zabrze
4 Edelbiev Khazbi Copacabana SF
5 Podborączyński Rafał NYSA
5 Dybowski Tomasz Dybol Team Zabrze
93 kg
1 Gąsior Grzegorz Boi Team Wrocław
2 Kapsa Łukasz Silesian Cage Club
3 Kozłowski Łukasz Dragon Fight Club
4 Juszczyk Cezar GKS Nadarzyn
5 Brandys Paweł Oświęcimski Klub MMA
5 Butryn Bartek Kaito Stalowa Wola
5 Olchowa Tomasz Okniński
+93 kg
1 Kopytowski Krystian Okniński
2 Kozłowski Łukasz Dragon Fight Club
Ograniczona Formuła kobiet
65kg
1 Zygmunt Weronika Grappling Kraków
2 Olszowy Agata Fightman Okniński Team
Turniej Ograniczona Formuła mężczyzn
65kg
1 Madej Sylwester Copacabana Kielce
2 Fedyna Witold BOI-TEAM Wrocław
3 Szumski Mateusz Spartakus Rzeszów
4 Pastwa Piotr Sambo System Polska
5 Laba Karol KAITO
5 Pukrop Konrad Okniński Team
72kg
1 Chwaliński Paweł Sowilo Kielce
2 Wolański Filip Kraków
3 Kowalczyk Piotr Częstochowa
4 Wiśniewski Mateusz Adrenalina Fight Częstochowa
5 Sypulski Marcin MMA Zabrze
5 Głąb Mateusz Team Okniński MMA
5 Pastucha Mateusz KAITO
5 Śmietaniuk Daniel Fightman Okniński Team
5 Skowronek Dawid Kędzierzyn Koźle
5 Tokaj Adam MMA Warszawa
5 Kita Kamil Łódź
5 Momot Marcin Grappling Kraków
5 Budyka Robert Spartacus Rzeszów
77kg
1 Chmurowicz Bartosz MMA Okniński Warszawa
2 Budyka Robert Spartacus Rzeszów
3 Ziaja Jarosław Kraków
4 Danych Filip Okniński Team
5 Lubasiński Marcin
5 Bobrzyk Michał KILLER FACTORY
5 Chudy Maciej United Gym
5 Szałowski Karol Copacabana Kielce
5 Damas Wojciech Sei Budokai Kędzierzyn Koźle
5 Górski Damian K.S.Kodokan
5 Grabowski Michał Fightman Okniński Team
5 Skalik Marcin Wydra-gym
84kg
1 Stawiński Krzysztof Okniński Team
2 Klinger Paweł BOI-TEAM Wrocław
3 Łosik Marcin Fightman Okniński Team
4 Łopatowski Kamil FIZOL Team Tarnów
5 Jędrzejczyk Filip Silesian Cage Club
5 Śliwiński Marcin Fightman Okniński Team
5 Pilch Mateusz Fightman Okniński Team
5 Strawa Ireneusz Kraków
5 Bociąga Jan SQRA GOLD TEAM
93kg
1 Paternak Michał Copacabana Kielce
2 Wołowik Piotr Silesia Cage Katowice
3 Okniński Adam Okniński Team
4 Maćkowski Paweł Fightman Okniński Team
5 Obidziński Paweł Silesian Cage Club
5 Wesołowski Wojciech Sei Budokai Kędzierzyn Koźle
5 Wicher Marcin Kraków
5 Cyganek Wojciech Kraków
5 Turzański Maciej Kraków
Full Contact MMA
65kg
1 Azhiev Anzor Copacabana SF
2 Olszynka Piotr Silesian Cage Club
3 Kosiński Piotr Okniński MMA Łódż
4 Furmański Robert Grappling Kraków
5 Skrobucha Artur Iron Dragon Mielec
72 kg
1 Shamaew Arbi Copacabana SF
2 Ziółkowski Marcin Okniński
3 Bula Oliwer Silesian
4 Kostyra Patryk Silesian Cage Club
77 kg
1 Dagaev Lom Copacabana SF
2 Langer Alan Silesian Cage Club
3 Mielczarek Paweł Adrenalina Fight Częstochowa
4 Cieślikowski Marek
5 Balcer Łukasz Grapling Kraków
5 Siebierański Piotr MMA Mielec
84kg
1 Rybak Norbert Kaito Stalowa Wola
2 Haras Dawid Harnaś team
3 Samociuk Dominik Zabrze
93 kg
1 Dubak Marcin
2 Cygnatek Wojtek