Akcja wsparcia #JajecznicaDlaMaterli

  • Thread starter Deleted member 2903
  • Start date
Status
Not open for further replies.
Nie mogłem być gorszy, choć moja z pomidorkami, szynką, ale za to doprawiona chyba każdą przyprawą, która była w domu!

Mamed, nie wiesz co tracisz :lol: #Smacznego #JajecznicaDlaMaterli
 

Attachments

  • JajecznicaDlaMaterli.jpg
    JajecznicaDlaMaterli.jpg
    236.9 KB · Views: 47
Pierwszy raz w życiu robiłem prawdziwe jajko sadzone(do tej pory tylko hiszpańskie lub w koszulkach) i wyszło, w ogóle się nie rozlało , i nawet przypalonych brzegów nie ma

465_gh.jpg
 
Ale z Was hejtery, nikt nie zaproponuje akcji wsparcia dla Mameda.
Wnioskuje o otwarcie tematu "Schabowy dla Chalidowa" !!
 
Pierwszy raz w życiu robiłem prawdziwe jajko sadzone(do tej pory tylko hiszpańskie lub w koszulkach) i wyszło, w ogóle się nie rozlało , i nawet przypalonych brzegów nie ma

465_gh.jpg
Nie wyglada jak rzygi, robisz postepy ;)

Ale z Was hejtery, nikt nie zaproponuje akcji wsparcia dla Mameda.
Wnioskuje o otwarcie tematu "Schabowy dla Chalidowa" !!
Zglaszam protest
 
to WYPIERDALAC Z TEGO TEMATU

Trochę kultury. Mame zawsze taki kulturalny przed kamerą. Erudyta. A jak każe wypierdalać - to tylko gestem. Palec zapoda przed kamerę. By wulgarnym słowem nie razić.
Cudowny chłopak. Zdobył mojej jaja.
 
Może, żeby było więcej chętnych do zabawy, zmienimy nazwę akcji na bardziej ogólną- "Wieprzowina dla Mameda".
 
Nie rozumiem skąd taka chęć obrażenia Mameda.

Ja tam jestem z jego TEamu. Materle uwielbiam, ale fanem Mameda jestem wiekszym.

A forum rozumiem - mimo wszystko pokazał im fucka w jednym z wywiadów. To usprawiedliwa hejt.
 
not a chance, chyba, ze z 5 procent w tym miesie
nikt mi nie wmowi, ze w kebsie za dyche dostanie baranine, ktora jest w chuj droga
wolowina tak
Czesci baranie- uszy nosy chrzastki kopyta i pewnie sporo welny. Swini do lapy nie wezma nawet jak bedzie przebitka na hajsie.
 
Panowie ten post dotyczy pozytywnej i nieco żartobliwej akcji wspierania Michała Materii. Załóżcie sobie temat "jak najzabawniej obrazić islamistów" albo "zróbmy na złość Mamedowi", ale nie rozwalajcie tego tematu.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top