Akcja wsparcia #JajecznicaDlaMaterli

  • Thread starter Deleted member 2903
  • Start date
Status
Not open for further replies.
Michał, pamiętam! Jajecznica z 12 jaj z boczkiem i szczypiorem.
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    304.8 KB · Views: 51
  • 2.png
    2.png
    275.9 KB · Views: 50
  • 3.png
    3.png
    317.7 KB · Views: 50
  • 4.png
    4.png
    219.7 KB · Views: 125
Córeczki :D Zjadła tylko połowę porcji. Woli jajka sadzone, kabanosy i ser królewski z Sierpca.
Spróbuj jej zrobic bardziej ścięta, zeby mogła na widelec nabić i z samych jaj :) moja mała tez cały czas wcina kabanosy i teraz jej zasmakował ser wędzony z mlekovity :D ofkoz parówki do tego misza być.
 
Wasze dzieci jedzą gorszy syf niż 35 letni grubas: parówki, sery z plastiku, kabanosy z Sokołowa. I dziwić się że nasze dzieci tyją najszybciej w UE :D
 
Ech. jestem wkurwiony.
Wyszedł mi zajebiscie chleb smażony z jajkiem w srodku(wykrwasz w kromce dziure i wrzucasz na patelni tam jajko), idealnie,żółtko płynne.

Ale chleb sie przypalil i nie moge wstawic zdjecia bo chujowo to wyglada.
 
Ech. jestem wkurwiony.
Wyszedł mi zajebiscie chleb smażony z jajkiem w srodku(wykrwasz w kromce dziure i wrzucasz na patelni tam jajko), idealnie,żółtko płynne.

Ale chleb sie przypalil i nie moge wstawic zdjecia bo chujowo to wyglada.
wrzucaj, liczą się dobre chęci
 
Wyobraźcie sobie nie spalony chleb. Tylko chrupki, czosnkowy. I po środku płynne jajko.
Jest to jednak trudna rzecz do zrobienia - jak wrzucicie jajko po prostu do srodka to podnoszac chleb zostanie Wam jajko na patelni.

Co zrobic by tak sie nie stalo?
Trzeba na milimentr, na sekunde czasu, podniesc nad patelnie chleb w momencie wrzucania w srodek jajka. Wtedy białko rozleje sie od spodu pod kromką i będzie takim spoiwem, na którym bedzie trzymac sie żółtko. Wtedy jesz kromke, od spodu jest cala w scietym białku, a po srodku sączysz błogie, płynne żółteczko.

972_wp_20150810_002.jpg

169_wp_20150810_001.jpg
 
@halibut choć raz zrobiłeś coś dobrze?Może póki co poćwicz chleb z masłem tylko uważaj żeby Ci nie spadł.

Kurczak po diabelsku wyszedł mi dobrze, jeden film i moja była dziewczyna bo zrobiłem z niej superkochankę.

Jajecznice robie taka ze kazdemu smakuje(albo mowia tak by nie bylo przykrosci) tylko , że brzydko wygląda.

Cyborgowa też brzydko wygląda a dobrze walczy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top